
Два дни го варя и пак не е сварено като хората, не знам от какъв динозавър е
Хем го взехме от познати, че за децата гледам само хубаво месо да купуваме и избягваме това от магазина......


Пая е станал ммм 




Другите бяха мокри и няма поражения.





Баба ми навремето правеше нещо такова и ние с братовчедка ми, като буйни тийнейджърки, го опитвахме тайничко, та един път се и бяхме поомотали с него и баба разбра защо й намалява тути-фрутито в буркана. 



То си беше вкусно де, ама много се изтормозих докато го сваря. Както и да е, сварено и изядено е вече. Имам обаче още един пакет във фризера, но за него вече ще знам да го подготвям два дни предварително
Ама и не с мъжа сме за бой. Шефа хапна сварен картоф и почнахме и ние да се готвим за вечеря. Мъжа ми направи салата по инерция и седнахме. Шефа тъкмо се наточи да си вземе краставица и сам се сети, че не трябва. На нас ни приседна направо. Исках само едно парче да му дам, знам, че не трябва и няма да се гътне за една краставица 2-3 дни, ама ми стана много гузно, той каза, че не трябва. Мамин златен той

Ох, ще ме мориш, представих си го цветно
Във Фантастико имаше период дето бяха пуснали едни пушени кокали по които имаше повече месо отколкото в котлетите, ама бяха свински. И много добре беше опушено, направо за ядене, за мезе си беше готово. Колко варено направих с тях, ама ги спряха. Пуснаха някакви почти сурови
И отдавна не съм готвила, ще взема да метна едно тези дни.
Аз днес пуснах картичките на Мимито,Лейди и на Мони дано да стигнат на време,служителката в пощата ми каза,че щели да пристигнат за 10 дни,а дано да е права и да са на време при момичетата.Днес заръчах на мъжо до ми вземе от Лидл едно замразено пиле,пък той взел кокошка,викам си аз няма да му се карам нали пак е пилешко
та я сложих в тенджерата по налягане,та преди малко благоволи да се свари,ама месото едно такова жилаво.Нищо ще се изяде няма да я хвърлим

Тия които са за БГ не им се притеснявам, ама чужбинските.....може да сложа по една мартеничка вътре, дано поне за Баба Марта пристигнат 
Препоръчани теми