Мама Ививка от щастие грее,че в ръцете си вече Борис люлее!Бъдещи мами над 35

  • 25 675
  • 739
# 165
Аз тъкмо щях да кажа колко прилича Маугли на майка си и видях, че Сигма е казвала, че не си приличат Simple Smile само косата друга, хубавици  Heart Eyes

За зелето не знам, вкъщи май само аз обичам и една малка зелка се принуждавам да я замразявам нарязана и готвя на порции

Ината, лек път на майчето.
Виж целия пост
# 166
Здравейте, момичета!
Магнитче, радвам се че сте по-добре
Сигма, много сте хубави. Излезе от анонимност.
Хоупче, приятна командировка и успех на ТМ със домашните задачки докато те няма.
При нас времето е прекрасно. Ние ходихме да покараме колелета. Гомям късмет, че няма мъгла.
Виж целия пост
# 167
Ината,лек и успешен полет на маминка ти.Предстоят ви много емоции,да сте здрави да им се насладите!

Мария,хубаво,че имаш подкрепата на ТМ. Определено самочувствието ще е на ниво и не само то,де. Peace
 
Магнетче,поздравления.Ти си наистина позитивна личност.Не възприемам твоите споделени тревоги като мрънкане.Не униваш и се справяш с всички трудности с хъс.  Hug

Мимче,и къщата ,и двора,и дръвчетата са прекрасни. Заслугата е изцяло на вашето слънчево семейство. bouquet

Сигме,изглеждаш чудесно.От естествената красота няма по-хубаво.Погледът ти е много топъл и изразителен. Heart Eyes

Щом бременните ни момичета са добре и денят ми е хубав! Hug

Надявам се и нашите новородени и майчетата също да са добре.

Всички болни да се възстановяват бързо.

Шери,имаш ли новини от Донна?
Виж целия пост
# 168
Точно за Донна мислех днес, че трябва да и е тия дни трансфера, стискам силно палци.

Дидка, мила, ние току-що се нанесохме, така че заслугата си е на продавачите, но аз се пробвам сега с разни мини проекти и ще показвам Simple Smile ти почна ли някакви витамини?

Виж целия пост
# 169
Мимче,днес трябва да пристигнат всички лекарства. Когато ги взема ще имам нужда от съвети за приемането им,защото Q10 е с три витамина. Пчелното млечице е два вида. Витамин Д също. Не мисля,че ще се получи предозиране ,но все пак. Благодаря ти,че ме мислиш. Hug
Виж целия пост
# 170
Сигме, много сте хубави с Лия  Heart Eyes И аз да кажа, че и според мен си приличате Simple Smile
Аз нещо сси обърках рецептата наманджата, ама карай Simple Smile

Хоупче, много поздрави на Виена Simple Smile
Виж целия пост
# 171
Мимче, и Дидка, благодаря! Дано наистина и е спокойно пътуването на моята майка!
До сега си писахме с нея, но си изключи таблета, защото потегли самолета към пистата. Брат ми е на работа, та живот и здраве ще контролира излитането. Очаквам го всеки момент да ми пусне съобщение, че е излетяла. Както той каза, изненадващо всичкият багаж минал. Wink Тя тръгна с 3 парчета ръчеен багаж!
В самолета имало някаква българка с австралийски паспорт, та ще има и кой да и помогне в ДОха при смяната, ако се налага да я ориентира някой, но съм сигурна, че ще е ок!
Дидка, дано всичките добавки и витамини окажат благотворно влияние!
Стискам палци и за Донна!

Ами... аз май мога вече да си лягам, то пък взех, че се разсъних докато чаках вести за пътничката. Wink
Виж целия пост
# 172
Инатче, успешно пътуване на майка ти Simple Smile, нямам търпение да разкажеш кака е реагирал Сава, когато ти остане време Simple Smile
Виж целия пост
# 173
Имам половинка сметана за готвене- много ли е за един пакет спагети?

ПП Половин литър имам предвид  Naughty
Виж целия пост
# 174
Шери, прекрасна тема за момченце, синя, синя като облаче Heart Eyes Много си креативна, както винаги Hug
Ививка, дано да се възстановяваш бързо и да гушкаш много прекрасния си син Борис bouquet Пожелавам му и аз най-вече да е жив и здравичък, обграден с много обич да расте щастливо дете!

Ината, сега ти видях аватара, че нетът ми е ужасен Twisted Evil, уаууу, ти си като някаква сурерзвезда, красива, екзотична, и.. с хубаво коремче Laughing
Хайде вече да пристига мама, то голямо пътуване наистина, но като се замисля, това си е другото полукълбо на планетата. Савата си представям колко  многоще се изненада, освен ако не се е усъмнил малко вече.

Дара, аз съм си съхранявала така чувалче със зелки в къща, но трябва да не замръзнат. Не помня колко, но дълго време може, 2-3 месеца може би да е било.

Успех и желая на Донна, когато и да е  Praynig

Танзу, прегръщам те, човек си знае през какво минава и как, пожелавам ти бързо да излезеш на светло.

Фокси, аз дребните буквички на бурканчета ту ги виждам и чета без проблем, ту като са ми изморени явно очите -не, на периоди съм. Което как да го тълкувам се чудя, че се меня, ту съм млада, ту тц :hahaha

Уанче, как е настроението? Започна ли ефекта на лЮкарствата?

Лени, браво за хубавата разходка с колела, много зареждащо!

Мария, успех на операцията! Всяка оперативна болка бих си я спестила, честно казано, ако може, но ти си знаеш най-добре. Щом е важно за теб, естествено, че ще го направиш.

Лейди, направо ме уби с тези смъкнати кила, евала, имаш страшна воля явно. Аз такъв подвиг не знам дали мога да извърша. Но щом спрях цигарите преди години, н може и да мога - явно въпрос на мотивация и подходящи звезди над главата Wink

Ева, стискам палци всичко с татко ти да е наред, и да се окажат напразни тревоги.

Магнит, и аз за тази болница във Варна  суперлативи съм чувала - св. Петка, знам и чужденци, оперирали се там. Но на място на мен при рутинен преглед не ми направи чак такова впечатление, но и не съм мерило.

Дидка, мастно разтворимите витамини  А и Е трябва да се внимава да не се предозират знам.

Хоуп, приятна комадировка във Виена, и да има време за разходки, торти сахер и виенско колело ти пожелавам на теб, а на семейството да се справи безпроблемно без мама!

Кали, стиснала съм палци за прегледа всичко да е наред!

Друго не се сещам. Ще търся някакво филмче да гледам и да помързелуваме съботно.



Виж целия пост
# 175
Лек път на пътничката! Я колко хора я следим. Като едно РВД сме... Инче, представям си Сава колко ще е зарадван! Много са сладки като са изненадани.
Марийче, абсолютна подкрепа и от мен! Може би това е едно от малкото неща, към които нямам забележки в себе си. При все, че имам големи амплитуди в теглото през годините. Но всичко изтърпявам за едната хубост. На 30 оправяш бюста, после след 40 се започва мисълта за лицето. На мен ми е влязла мухата за мезоконци и сега правя проучване. Близките седмици ще ходя на преглед да ми направят схема и сметка, разбира се.
Сигме! Ама толкова сте хубави! Да се чуди човек малката и голямата Лия или малката и голямата Сигма е това... Ама то това дете що имена имаше... От Желязка тръгна, до Маугли стигна... за сега...
Аз днес излизах на разходка с мама. Пътьом си купих дънки и дънково яке, а на мама перлени обечки. Много красиво беше в Морската градина. Имаше огромни вълни в морето, но цветовете бяха фантастични...
Виж целия пост
# 176
Кажете бе хора- мого ли е тая сметана за един пакет,, че в тия рЕцепти все по 100-200 грама пише. Не искам да кърти  Thinking
Виж целия пост
# 177
Сигме, и аз съм на мнение ,че си приличате с малката. Чаровници Heart Eyes
Ели-радвам се, че са се нагласили нещата с работата и посещението при лекаря.
Мария- и аз те видях в албумчето, докато зацепя де да те диря Joy Е видях те, супер изглеждаш, спор няма Mr. GreenУспех с операцията, щом така ще ти е по-добре Flutter
Кали- радвам се, че си добре.
Инатче- големи емоции с твоята майка, а още какви емоции ви очакват заедно хихи Heart Eyes Много красив аватар си имашшш Whistling
Ева- браво за хубавите покупки Wink
Свеки ми е на гости, докато ММ ловува, та само за малко и за бързо минавам, но си ви прегръщам Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 178
Сигме, доколкото знам се готви с една, две супени лъжици сметана на цяло ядене, но аз съм не съм мерило, аз готвя със заквасена сметана.
Виж целия пост
# 179
Сигме много ми се вижда, дали не може до се сгъсти  newsm78
Личи си колко разбирам  Mr. Green
И аз искам нови дънки ама съм си наложила вето, че кой знае колко номера ще кача  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия