Мама Ививка от щастие грее,че в ръцете си вече Борис люлее!Бъдещи мами над 35

  • 25 675
  • 739
# 210
Даре и аз нямам търпения да почнете Simple Smile, че те чакам да си с нас в набор 2016  Hug

Аз крутони правя само домашни, със зехтин и подправки за да са по пикантни.

Перу, мастикса има съвсем друг аромат, все пак е смола Simple Smile майка слага по - малко от него в сиропа за баклава и става уникална.
Виж целия пост
# 211
Даре, така са възрастните, особено по селата. Свекър ми, уж интелигентен човек, все газирано пие. А има 2 декара овошна градина, може да си прави сокове ...
Аз пък утре ще правя една измислена от мен лютеница, която се получи много добре веднъж, не е баш лютеница.
Ще правя и печени чушки и печен патладжан с олио, оцет, чесън в буркани.

Ели, понеже някой беше казал, че локумът е с анасон, ама не, пише си мастикс.
Виж целия пост
# 212
Перу не е много до Габрово, но е в региона ако не държите на близостта с града

Скрит текст:

За бюста аз съм с С или D, зависи от модила, през бременността бях с Е, ММ каза палтки скоро ще купуваме май  Crazy и аз бих си направила корекция, и на носа даже... ама ще е друг път  Grinning

Хоуп поздрави на Виена, ужасен град за мен.
Виж целия пост
# 213
15 страници , а Иви я няма  newsm78 . Ивиии, драсни два реда да кажеш как сте и в твоята тема! Не е нужно да пишеш дълъг пост , ние пак ще те номинираме Wink
Колко корекции искам и аз да направя...
Виж целия пост
# 214
Хоп и аз тук, и аз искам да си оправя формата на бюста, но ще изчакам, дали ще имам дете и след това...

Мандиии, чета ви тайно от офиса и не кога да се включвам през деня, а вечер - съм изпуснала и/или забравила всичко прочетено Embarassed

Иначе за сега пробния съвместен живот върви като че ли добре... Ето тази вечер ми сготвиха вечеря, а аз правих лава кейк, който се получи учудващо добре не само на вкус, но и на външен вид Mr. Green

Аз тази седмица бях на профилактични прегледи от фирмата и един от докторите изрази съмнение за увеличена щитовидна жлеза. Казах му, че хормоните са ок, ама ме прати на ендокринолог, можело да имам възелчета... Взех си час в Щерев в комбинация с преглед при моята док за края на месеца и сега се чудя, кое изследвах за оценка на яйчниковия резерв?  newsm78 ако някой ми го напише, ще съм много благодарна. Така или иначе съм в клиниката, да взема да го пусна, че засега отложих процедурите, ама поне да знам, имам ли време или не....


Сигме, засичали сме се случайно около стария ми офис, но и аз си те представях руса... Да изпапкаш дупето на Маугли от целувки Hug

Ививка, и тук честит да ти е прекрасния Борис, да е здрав, палав и любознателен bouquet

Толкова от мен и айде България на волейбола... МП хърка оттатък, а аз гледам и пиша тук
Виж целия пост
# 215
Ха добрутру, много спите бре - аз станах, пих кафе, разходих куч, пих още едно кафе и реших че съм достатъчно добре заредена с търпение, за да ви нагледам (нали трябва да чакам сума ти време да се отвори сайта, та... Rolling Eyes) А тука нЕма никой newsm78 Явно още се излежавате, така че ви поднасям кафето в леглото
Виж целия пост
# 216
Лейди, неделя е все пак! Wink Нека помързелуват мацките! Добро утро на теб! Simple Smile
Аз с удоволствие ще грабна едно второ кафе от твоята табличка, че така ми се спииии! Хич не се наспах тази нощ. Не можах място да си намеря цяла нощ, боляха ме тазобедрените стави, ставах 100 пъти до тоалетна, даже надничах във ФБ, пък тук четох по нощите...
Сега оставих момчетата да поиграят половин час, ще обядваме и аз смятам да дремна малко преди да е дошло време за българско училище, че после започва маратонът. След урока на Сава ще ходим у едни познати, които са сравнително близо до летището, за да не се разхождаме напред-назад само и към 6:30 ще се насочваме към аеропорта, че да си посрещнем бабата. Wink
Пека едно агнешко с цели картофи и така хубаво ухае вкъщи, ама ще преглъщам до довечера, че това ни е "празничната" вечеря. Wink

Ох, чакайте да ви покажа какво писмо е писал моят синковец до директора на училището. Петициа за повече ваканция, че две седмици не били достатъчни. Wink Той ми разказваше за него още преди вакацията, но не мислих, че чак така добре се е представил маймунът ми с маймун.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 217
Добро утро! Последно кафе на двора ....
Ината, може ли малко превод в ефир?
Виж целия пост
# 218
Уаууу, Ината - това сам ли го е писал Сава? Браво на него! Отсега е борец за справедливост... и ваканции Mr. Green
Виж целия пост
# 219
Добрутро и от мен. Взимам си от кафенцето и излитам, а така ми се спии.
Рейнбоу, антимюлеров хормон вероятно имаш предвид.
Ината, добре се е справил Сава, така трябва - да отстоява позицията си  Wink
Виж целия пост
# 220
Дъгичке, АМХ ама се пуска на 2-3 ден от цикъла. Имаш цибалаб близо - става и при тях да го пуснеш.
Дай малко повечу инфо за лава кейка.
Виж целия пост
# 221
Добро утро!
Рейнбоу-антимюлеров хормон и инхибин б на трети ден от цикъла.За да е пълна картината- на трети ден и УЗ за антрални фоликули.
Понадула съм се малко от извадения корен и ме наболява.  newsm78
Виж целия пост
# 222
Добро утро Simple Smile

Да ви почерпя за рожденният ден на моето бабче -  днес става на цели 90 години Simple Smile. Пожелавам и да е все така здрава и още години да е до нас  Praynig

Скрит текст:




Виж целия пост
# 223
Ели да е жива и здрава баба ти! Да дочака правнуче!
Виж целия пост
# 224
Илейн,да е здрава и честита бабинка ти.  bouquet Малиии,90 години. Heart Eyes  Тортата сигурно сте изяли-при мен е празен линка. Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия