♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 20

  • 45 915
  • 736
# 525
Кемал - Не  забравил и  аромата .Любовта си тръгнала само омразата останала.

Де да можеше всичко да му обясни.
Виж целия пост
# 526
Оххх, сънувала е.
Каза и че любовта им е свършила и останала само омраза.
Тя да можела да му обясни всичко иска.
Виж целия пост
# 527
Нихан,добре ли си?
Добре съм татко.
Напомни и нещо...
Нихан - не се притеснявай.

Сцената с хвърчилото е спомен  .Много са красиви тук.  Heart Eyes


Виж целия пост
# 528
Къде бягала .
Нихан ?
Нихан - Кемал е тук. Видях го.
Питам само.

Двете фирми се борят за някаква поръчка.
Фирмата на Кемал и фирмата на Емир са с най-добри оферти.Те остават да се борят .Сумата,която предложи Емир беше по-голяма затова той спечели.
Виж целия пост
# 529
Много забива.
Ляйла и Ниха говорят за преди , Емир и Кемал обсъджат някаква сделка, май има търг, Кемал нарочно се отказа.
Виж целия пост
# 530
Нихан я моли да си тръгне Кемал


Извинете г-н Емир накарахме ви да чакате.
Опа него ли чакали .Ще бъдат партньори  Laughing Кемал го преметна.
Не го бил питал му вика на Емир.
Емир в този свят това нямало да се случи/да подпише договора/  стана и си тръгна
Виж целия пост
# 531
Бащата - Не разбра какво казах
Емир не иска да работят с фирмата на Кемал, но бащата казва, че ще работят.С една дума му показа,че той е шефът все още и Емир трябва да го слуша.

Заби ми  #2gunfire
Виж целия пост
# 532
Кемал каза,че няма нужда повече да остава там и ще се връща в Зонгулдук.
Виж целия пост
# 533
Песента,която върви в момента май извика спомени в съзнанието на Кемал.


Виж целия пост
# 534
Извън сериала, гледан и обсъждан в момента.
Ванче, много благодаря за линка, бях сигурна, че точно ти ще ми го дадеш. smile3525
Виж целия пост
# 535
Нихан - с ваше позволение.


 Sad като я гледам как страда.Аферим на Неслихан за играта.
Виж целия пост
# 536
Канят го Кемал на някакво парти.
Освен филма и форума ми забива, направо не ми е вечер днес.
Лейля му казва да не забравя, че в момента има голям шанси да го пропуска.Повече не успяам с това забиваме.
Виж целия пост
# 537
Секретарката носи кафето и досието на фирмата на Емир.
И нещо за партито.
Иска ли още нещо .
Не,благодаря.
Виж целия пост
# 538
Канят го Кемал на някакво парти.
Освен филма и форума ми забива, направо не ми е вечер днес.

На 5 годишнината на Нихан и Емир го канят.
Виж целия пост
# 539
Ето я песента:
https://www.youtube.com/watch?v=4BjH_pJ2p-w
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия