♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 20

  • 45 914
  • 736
# 75
Ох, Уфф, Офф..всичките са за ...такова  Crazy
Пак казвам - сутринта на гладно ПКК, утайка и триглицериди:)
Виж целия пост
# 76
Малиии, баклава се сипе като на Шекер байрям, как да устои човек Crazy
Виж целия пост
# 77
Момичета Hug
Благодаря за преводите на Лавето и Гори, както и на Алекс Hug Heart Eyes
Благодаря на Нежи за новата прекрасна тема Hug Heart Eyes
Благодаря на Ели, Темпи и Славенка за новите снимки  Hug Heart Eyes
Благодаря на всички за компанията  Hug Heart Eyes
Нося една нова снимка, която Берк е качил, пише, че е със Селин и е от сета на Статуса.
Виж целия пост
# 78
Двата патрона - заедно.



Виж целия пост
# 79
НиЙ от пакетажната тема ли сме или какво?  Mr. Green   Никакви изследвания  Naughty  Щяхме да имаме нужда от преглед, ако бяхме продължили със занемаряването на рубриката "Без милост"  Mr. Green


Цитат
Малиии, баклава се сипе като на Шекер байрям, как да устои човек Crazy

Няма да устояваш  Naughty  Ще се предадеш на изкушението  Crazy
Виж целия пост
# 80
Двата патрона - заедно.


Добре си ми взела подписа  Crossing Arms
Виж целия пост
# 81


Да те метна теб от някъде дърво такова



С каквото усърдие се търка все едно не е спал с Елифата  в белите и чаршафи, а се е въргалял в свинарник с баш свинката Sick
Виж целия пост
# 82
Мислех дали да го пиша или не ама все пак се реших.
До като Йомер искаше мнението на Дефне забелязах,че пакета на Патрона нещо беше се до тука,че ставам леко с мръсна клавиатура. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Crazy
Виж целия пост
# 83
Гале, някой път направо ме е срам да те чета  Rolling Eyes Joy
Виж целия пост
# 84

Извинявай обаче аз не ходя в темата където пишеш, че да те видя че си с този подпис. Ако пишеш по-често в темата щях да забележа, а не се знае и кой кога си го е сложил подписа. Сори за сега няма да го сменя, ще му се порадвам малко, а ти както искаш.
А твоя подпис е съкратения вариант.

Виж целия пост
# 85


Извинявай обаче аз не ходя в темата където пишеш, че да те видя че си с този подпис. Ако пишеш по-често в темата щях да забележа, а не се знае и кой кога си го е сложил подписа. Сори за сега няма да го сменя, ще му се порадвам малко, а ти както искаш.
А твоя подпис е съкратения вариант.


Лично аз направих този подпис от 2 гифчета, като ги събрах в едно. И къде видя съкратен вариант, като е един и същи  newsm78
Виж целия пост
# 86
Мислех дали да го пиша или не ама все пак се реших.
До като Йомер искаше мнението на Дефне забелязах,че пакета на Патрона нещо беше се до тука,че ставам леко с мръсна клавиатура. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Crazy

Гале, нещо искаше да кажеш ли..?
Виж целия пост
# 87
Вече нищо не искам да казвам.
Виж целия пост
# 88


Виж целия пост
# 89
                          "Без милост"

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия