♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 20

  • 45 914
  • 736
# 570
Здравейте момичета Hug
малко Дефмерски моменти ви направих  Grinning Heart Eyes











усмихнат ден bouquet
Виж целия пост
# 571


https://www.youtube.com/watch?v=4KS4VNBlCRM
Эмир:
- Еее, расскажите мне как жизнь в периферии? Хочу узнать про нее. Но коротко.
Кемаль:
 - Как раз рассказать про периферию коротко - невозможно. Вам и правда надо с ней познакомится (с периферией).
Эмир:
 - Да?
Кемаль:
 - Вы не сможете узнать смотря издалека. Но если надо коротко рассказать, это место негодяев, как вы. В периферии время - самая ценная вещь. Всему есть свое время. И надо подстраиваться под это время. Но как не смотри, я не вижу этого у вас. Я уделил вам время для встречи. Но вы использовали это время, заставляя себя ждать. До встречи.

Виж целия пост
# 572
 wavey wavey

Каква фотосесия на Баръш,съвсем ще разгорещи страстите фенски.
Май желаещите да са в ръцете му с рекламираните обувки са доста.
 Пък и му отива да е сред такъв декор- красиви крака,стилни обувки
Peace
зад обектива

Виж целия пост
# 573
Добро късно утро, обични мои ценителки на баклави  bouquet

Тия дни сте качили прекрасни неща, добре дошли и на новите момичета Simple Smile Снощи беше мъка интернета при мен, ни тук, ни епизода, нито пък фейса бяха като за хора. Ще чакам руския превод на КС, за да коментирам. Хубав ден на всички Hug
Виж целия пост
# 574
 

 
Виж целия пост
# 575
Сериала набира скорост вече.

Виж целия пост
# 576

Изгледах рекламата.
Ще напиша нещо и не ме упреквайте.
 В първият момент сякаш гледах кадър с Котаръка от  приказката ,,Котаракът в чизми,,
 Mr. Green
Скрит текст:


Честно казано фотосесията ми харесва повече,много по завладяваща ,по-приковаваща погледа,по магнетична.
Гифчетата на Фунда са повече от хубави.И тя явно харесва Баръш,то може ли да не го забележи човек как  ръси чар от екрана
Виж целия пост
# 577
Оригиналната снимка



Скрит текст:

Виж целия пост
# 578
На мен сесията също ми харесва повече, много по-въздействаща е.В рекламата  Баръш ми хареса - сам по себе си  Heart Eyes И толкова ли не можаха да му намерят подходяща партьорка, ами тази безлична кокошка с физиономия на баварска селянка   ooooh!
Виж целия пост
# 579







Виж целия пост
# 580
Здравейте, момичета Hug
Нося ви една нова снимка качена от Берк в Инстаграм:

Да попитам: ако има втори фрагман кога трябва да излезе  newsm78
Виж целия пост
# 581
Добър дееен!Много хубав тоз Баръш бе на реклама на фото, легнал, прав сякак!!!

Ems,харесала си точно мойте обувки!И аз си падам по такива самоходки,тия с токчетата ви ги подарявам,че нещо не сме на едно мнение с токовете.
Някой да има линк към рекламата?Аз не сколасах за севдата снощи и съответно и рекламата съм опуснала.
Сега като гледах снимките обаче и гифчетата се зачудих Йомер бей сам ли е избрал модела на обувките си... hahaha hahaha hahaha Таз ли бе с най-достойните крачка?Що не вкараха и нащо девойче тя баре има хубави крака и добре седи на фотосесии(проверено е).И тогаз филма щеше да е пълен да се чудим реклама ли гледаме или фрагман за новия епизод са пуснали... Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 582
15 епизод обещават да е бомба





Не се знае дали ще пуснат втори фрагман на Статуса

Жани, заповядай,рекламата  

https://www.youtube.com/watch?v=8FPVfdQrdng
Виж целия пост
# 583




Виж целия пост
# 584
Ели,много ти благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия