~~Априлското мъниче вече шава, момче или момиче - тепърва ще издава~~ 3

  • 33 442
  • 745
# 330
Здравейте милички,сутринта бях в много криво настроение,сънувах глупости,имах бодежи през нощта и сутринта си бях наумила да ходя до болницата за микробиология да ми пуснат,че не са ми пускали а след антибиотика може и някоя гъба да съм развила,въпреки че нямам симптоми за това.
 Сега ми мина киселото настроение ,смятам да поизлезна малко и да се видя с приятелка,че от седене вкъщи ме налазват лоши мисли за инфекции и усложнения.

paulieM,чак аз се ядосах на твоя колега,не заслужава помощ,гледай си здравето и бебчето.Аман от несъобрази
Виж целия пост
# 331
*Bubble* - Ходи се поразходи да се разсеяш малко - прекрасно е навън времето.
И аз това направих -но до аптеката :  взех си го този магнезуим фосфорикум ( ШС7) да видим дали ще ми облекчи малко корема. Доста от моите болежки са написани в показанията Simple Smile
Скрит текст:
    Магнезиум фосфорикум помага при лечение на чести схващания и спазми на мускулите. Подходящ е за мускулни болки като: менструална, колики и подуване, схващания на врата, раменете, гърба. Помага бързо при стягащо главоболие и мигрена. Отпускащ ефект при нервност, напрегнатост, страх от изпит, страх от тъмното, безсъние.) За половината да подейства и им ставам рекламно лице Simple Smile

После се разходих из Хиполенд Simple Smile Прегледах им всички колички - и за мое огромно учудване , видях количка на Лорели, която струва 169 лв и абсолютно всичките ми критерии  покрива newsm78 newsm78 newsm78(за здравината и качеството не коментирам, защото не ми отговориха на въпроса - чуплива ли е много тази пластмаса ???  hahaha hahaha Изкарах и побутах  всички колички,  които бяха с цяла дръжка и единични колела  smile3521 smile3521 smile3521Направи ми впечатление, че нямаше колички от високия ценови клас - най скъпата им беше около 1000лв - 3 в 1( а пък магазинът е в Мола все пак  newsm78 newsm78 newsm78). Продавач-консултатът( доста чевръстна жена)  се изказваше доста ласкаво за Хаук и разглабя , свива , разопакова , всяка количка , която пожелаех Simple Smile ( въпреки , че и обясних , че съм на етап проучване още и искам да поогледам как изглеждат реално моделите, които съм гледала в нета  Laughing).
Скрит текст:
http://kasida.bg/product/32261/bebeshka-lyatna-kolichka-bertoni- … y-green-2015.html
Много широка , има пълно легнало( и като се вдигне това на крачетата става като кош, лека - а сенникът е направо божествен. Другото, което ми хареса е :
http://cangaroo-bg.com/products/product_id/3673/%D0%BA%D0%BE%D0% … -arrow-2-%D0%B2-1
Явно това ,ще са ми евтините варианти Simple Smile

Виж целия пост
# 332
PaulieM, ако се спреш на нещо по-сериозно от Хиполенд - действай на 20.11. имат -25% на всички стоки Simple Smile
Лично аз от първата си бременност имам навика за РД на Дани и за Коледа да пазаря от сега. Струва си Simple Smile
Виж целия пост
# 333
PaulieM, ако се спреш на нещо по-сериозно от Хиполенд - действай на 20.11. имат -25% на всички стоки Simple Smile
Лично аз от първата си бременност имам навика за РД на Дани и за Коледа да пазаря от сега. Струва си Simple Smile

Само на този ден ли - 20.11. ?!
Виж целия пост
# 334
PaulieM, ако се спреш на нещо по-сериозно от Хиполенд - действай на 20.11. имат -25% на всички стоки Simple Smile
Лично аз от първата си бременност имам навика за РД на Дани и за Коледа да пазаря от сега. Струва си Simple Smile

Само на този ден ли - 20.11. ?!
и това в всички магазини в страната ли ?
Виж целия пост
# 335
Да, поне досега така е всяка година- винаги е предпоследния петък на ноември. Мин. година намалението важеше и за онлайн магазина им.

Но ви препоръчвам да се информирате за цените преди намалението, защото според мен няколко дни по-рано вдигат изкуствено цените и в деня на намалението ги смъкват до реалните им. Говоря за играчките, за по-едрите неща не съм гледала. Така купих "намалени" лего и бебешки играчки на Фишърпрайс, които после ги видях в Комсед ненамалени, но по-евтини от намалените х Хиполенд.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 336
Влизам да се похваля,че си направих много хубава разходка днес и се видях със скъпа приятелка,побъбрихме си и се чувствам перфектно.Положително заредена,нямам бодежки,нямам опъваници.Май и движението си казва думата,като се залежа и се почва с "ох" и "ах".
 Минах и през Вис Виталис.Знам че е безкрайно рано,ама какво да направя като ме сърбят ръчичките  Laughing И количка си харесах даже,Мutsy Evo.
Скрит текст:
Че и на прИмоция беше,към 25 % намаление имат на Мutsy до края на месеца,ама не мисля да избързвам.Те пак ще пуснат някоя офертичка до април.
 Погледнах и на Jane Rider и Muum , но Мutsy-то ми хареса повече.На Rider-а коша за новородено е толкова плитък,че ми се струва че бебето ще изпадне някъде.
 Неудобно ми стана да гледам още,а ми се искаше да сравня и с някоя Кенгару или Чиполино например (макар че вече май си имам фаворит),защото момчето,което ме обслужваше толкова разпалено ми обясняваше и сглобява и разглобява,че на мен ми стана неудобно,то е ясно че нищо няма да купя сега,а той толкова се раздаде   Laughing
 А и легълца гледах много хубави на доста прилични цени.
Зеленоочка,така правят много магазини покрай намалението,търговски трик си е ,което хич не им прави чест!
paulieM и аз се схващам,ама чакам вторник докторката да ми изпише магнезия и да ми каже по колко да пия.

Виж целия пост
# 337
Аз вече си харесах доста колички! Не държа да е нова и olx май е добър вариант, често има такива, които не са ползвани много.

Поли, по темата с колегите- както казва една приятелка, никой няма да те потупа по рамото, така че щом колегата ти ги върти такива (и идва болен!!!), взимай болничен в първия удобен момент. Напълно те разбирам, ама напълно!
Аз ако тръгна да ви разказвам за една моя колежка, няма да ми стигне цял ден. Ама ще си помрънкам...Значи, аз съм бременна- и тя е бременна. Още преди да съобщи на който и да е, в продължение на месец и половина все си измисляше оправдание и си стоеше вкъщи-- "работеше" от вкъщи или пък беше болна. Ами да, ама на шефа е казвала за 5% от случаите, а болничен не е давала!  #Cussing out И накрая, като му каза, го помоли да си "работи" от вкъщи и сега просто си прави още по-спокойно номерата. А аз будалата, ходя в офис и искам работа да върша.  #Cussing out А тя като не работи, моята работа отива по дяволите. #2gunfire Да не говорим, че тя и преди да забременее редовно беше болна или пък просто си тръгваше три часа по-рано, защото, видиш ли, като не излизаш от офиса в обедната почивка, това време явно ти се трупа. И да, без нито един болничен, че даже и отпуска има още.  ooooh! Нищо, че по цял ден си в youtube и ebay.  ooooh! ooooh! Та, с две думи- от вчера съм в болничен аз.  hahaha
Виж целия пост
# 338
Добро утро ! Дали ще можете да добавите и мен термин 03.04.2016, 29 години, първа бременност от Бургас. Виждам че се обсъждат колички а покрай мен само суеверни, дето мислят че такива неща се купуват чаааак след раждането а аз нямам търпение въпреки че е рано да започнем да гледаме и купуваме. Вие кога мислите да започните с покупките има ли някой, който вече да се е сдобил с нещо ?
Виж целия пост
# 339
Здравейте, момичета!  Grinning Чета ви откакто забременях, първа бременност ми е, с термин 16.04. От седмица съм вече в болнични, тъй като работата ми е по 13 часа на крак и не се издържаше, постоянно ми се спеше. Да не говорим, че всички колеги се изредиха да идват болни на работа  #Cussing out , мен не знам как ме пропусна. Та откакто съм си вкъщи, направо се преродих- спя си на обяд, имам време за всичко, видях се с приятелки, с които не се бях виждала отдавна...
Може ли някой да ме добави във фейсбук групата Heart Eyes
Виж целия пост
# 340
Здравейте, ако може и мен да добавите Embarassed на 25 години съм от София, първа бременност термин 07.04. Относно покупките за бебето имам един плик с дришки. Те са толкова сладки. Качила съм 3-4 кг., но дано ги задържа. За мазилата за сега съм избрала преварен зехтин.
Виж целия пост
# 341
О аз си купих леглото за да ми е спокойно че ще имам време да го дезинфекцирам и да спре да мирише на лак и на дърво. Другите покупки февруари, март Simple Smile Мислили ли сте къде ще раждате?
Виж целия пост
# 342
Добре дошли на новите момичета!
Вас боли ли ви глава?Мен вчера ме измъчи,а и снощи се сьбудих в 3 часа със зверско главоболие едвам заспах.На всичкото отгоре и като легна дори и за кратко по гръб и усещам и че корема ми се втвърдява,ама не целия,а само в долната част,дали са контракции това,или корема просто си наедрява и затова?Ох,ще се побъркам аз с тези контракции и ще вадя тефтера да си записвам въпроси към лекарката за вторник.

Suzi,аз в Щерев ще раждам
алби и аз съм така с кг-те,не знам колко е нормата и откога се качва,все пак се надявам да не наедрея много.

Life is wonderful,кофти сезон е есента и зимата по отношение на болести,аз днес бях на изпит и беше нещо страшно ,отвсякъде се чуваха кашлици,срам несрам слагам маска,ама колко ще ме спаси не знам ...
Виж целия пост
# 343
Bubble, от вчера ме мъчи ужасно главоболие, главата ми е като в менгеме! Тъкмо се оплаквах, че нямам енергия. Наспах се, пия вода-- но не. Надявам се да мине от само себе си.
Виж целия пост
# 344
Аз мисля за Окръжна или Надежда, но не съм решила още.
Не знам до колко е вярно, но четох че бежанците носели шарка  #2gunfire и малко ме притеснява този факт, защото се твърди че цяла БГ е в епидемия.
Иначе това с главоболието не е хубаво и нормално и вероятно е проблем с кръвното, мери го редовно, защото високото кръвно може да доведе до отлепяне на плацентата (без да искам да те плаша).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия