Звездни компромати- 262 част

  • 76 614
  • 750
# 210
Някак не ми се струва много да се мъчи Адел и оттам да се дере. Жива и здрава да е, дай Боже повече се дерат като Адел, а не като Мадона.
Виж целия пост
# 211
Адел има толкова мощен глас ,че последното което бих казала за нея е че се дере  Grinning
Виж целия пост
# 212
Ако реша, ще те репликирам, но не с "ми като не те кефи, не отваряй снимката".
Не се 'аби, дето се казва, аз така или иначе твои снимки не отварям. Wink Hug
Виж целия пост
# 213
Едно е да кажеш, че песента не ти харесва. Друго е да определяш пеенето на една доста по- талантлива от масата певица, като крясъци, защото на теб не ти харесва. На голямата разбирачка Джо, не и харесва   Laughing
Леко се излагаш Peace
Виж целия пост
# 214
изключителен глас има Адел ,
песента не е нищо особено обаче , много далеч от песните в предния й албум ,
истинското страдение е много креативно
Виж целия пост
# 215
Джен, досъчиняваш си, при това по волна програма Laughing. Аз претенции за разбирачка нямам, само различни от твоите предпочитания.
Виж целия пост
# 216
Кейт Мидълтън в Шотландия  1  2  с Уилям  много, ама много ми харесва тази жена

Внимание! Бременната Коко Остин  1  2  3  ох, голяма кукувица е  Joy

Кийра Найтли с мъжа си  2

Кейт Хъдсън  1  2  3

Джесика Бийл  с Джъстин Тимбърлейк

Мерил Стрийп  с Кейти Холмс  само Кейти  пак

Кейтлин Дженър

Лейди ГаГа

Ким Кардашиян  2  3

Лив Тайлър

Адел

Дженифър Гарнър със сина си
Виж целия пост
# 217
Брандън Бойд
Виж целия пост
# 218
Джен, досъчиняваш си, при това по волна програма Laughing. Аз претенции за разбирачка нямам, само различни от твоите предпочитания.
Предпочиташ певици, които НЕ могат да пеят, ОК Joy
Ако беше формулирала " песента не ми харесва" никой нямаше да се занимава с теб.
Виж целия пост
# 219
Песента на Адел пак ли е на същата тематика... "с поглед назад към бившия"... Laughing


Малко детски снимки:

Кара като хлапе  пак  няколко години по-късно

Джъстин Тимбърлейк

Райън Рейнолдс

Джесика АЛба  цялото семейство

малката Аря Старк Laughing - Мейси Уилямс

Тейлър Суифт

Ева Мендес хубавица от малка
Виж целия пост
# 220
Тонка, снимка 2 на Коко Остин, аххх как ми заприлича на една майка от детската градина на щерка ми.  Mr. Green Вчера студ та се пука, тя с такова деколте и същите цици,  татковците се спъват като я видят.  hahaha
Виж целия пост
# 221
*
Виж целия пост
# 222
За Адел - на мен не ми харесва тембъра й. Иначе ми е ясно, че може да пее, но просто като я чуя и си запушвам ушите. Визуално я харесвам.

Голяма дъщеря на Джесика Алба много прилича на нея като дете Simple Smile
Виж целия пост
# 223
Ау, Ева Мендес и сега не я намирам за хубава, ама като малка направо ме уплаши.
А кара като малко дете е грозничка направо Simple Smile

Има ли смисъл да се опитваме да убедим някого какво точно чува?
Виж целия пост
# 224
И аз много й се радвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия