Звездни компромати- 262 част

  • 76 621
  • 750
# 285
Урок 1: Варианти за публикуване:

Адел:
hashtag-bg.com/wp-content/uploads/2013/09/adel7-1024x816.jpg

или
Адел

или
Скрит текст:

Безсмислено публикуване:

и
Скрит текст:
Виж целия пост
# 286
Мерси за урока
Скрит текст:
Благодаря, имам предвид.
Виж целия пост
# 287
Гледам Енчев и Цв.Янева в Мармалад. Енчев е с 3/4 панталони и бос. Иначе е готин и обаятелно говори.
Цвети е много красива, ама като че ли горната й устна е пълнена.
Виж целия пост
# 288
Енчев е като карикатура, като си покаже избелените и изпилени зъби се ужасявам. Цветелина Янева е красива, но е супер странна,отвеяна, притеснена и с коментарите си оставя впечатление, че няма никакво самочувствие. Това предаване го бях гледала преди година, като започна и ми се стори забавно, днес ми изглежда много плоско. Или аз съм се променила или предаването  newsm78
Виж целия пост
# 289
Стайлингът на Енчев ми е много гейски Rolling Eyes
Виж целия пост
# 290
О небеса! И Вихра слезе на земята, па макар и сред Хайлайфа за сега...
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12065 … 9&oe=56D11ABA
Доста неадекватно изглежда с тая шубичка.
ама ЛилитУ е с модерното кокче  hahaha

Чудя се от къде дойде тази мода с кокчетата. Всяка втора е така. Нещо явно съм изпуснала. Simple Smile
Виж целия пост
# 291
Новата песен на Криско ме разчувства  Heart Eyes съученици сме  Laughing

Виж целия пост
# 292
Роси Иванова
Виж целия пост
# 293

Какво е това на ръката ѝ? Увиснала кожа или лошо използван liquify?
Виж целия пост
# 294
Песента на Моисей и Жана не ме впечатли, а нейната партия дори не ми хареса Blush

Това с въжетата в клипа не го разбрах, сигурно съм адски задръстена  Thinking
Виж целия пост
# 295

Какво е това на ръката ѝ? Увиснала кожа или лошо използван liquify?

Мисля, че е къдрица, завъртяна нагоре.
Виж целия пост
# 296
А, да!
Съгласи ме  Simple Smile
Виж целия пост
# 297
Клайв Станден се кефи на викингски мечове
https://instagram.com/p/9Nuqfpg2-F/?taken-by=clive_standen
Присетих се Азис той не е ли фен на Плейн също?
Не го видях сред гостите, че се почудих. Азис и Лепа Брена
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=768131979959843&set= … 447246&type=3

Виж целия пост
# 298
На концерта е пял с много странни дънки...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 299
Харесвам много коженото яке на Филип Плейн  Embarassed
И той ми е симпатяга.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия