Звездни компромати- 262 част

  • 76 586
  • 750
# 390
Много забавна статия с активно участие на Бг мама под прикритие. Simple Smile
Виж целия пост
# 391
Сериозно ли, за модел от такъв ранг не са върха, да не кажа, че направо се чудя как с това несъразмерно тяло е толкова успешен световен модел...
На тези конкретно снимки изглеждат много добре.

Намирам тялото на Кейт Хъдсън, гърдите на Кейт Хъдсън и самата Кейт Хъдсън за възхитителни Heart Eyes

Том Харди- портрет от TIFF
Скрит текст:
Виж целия пост
# 392
Сериозно ли, за модел от такъв ранг не са върха, да не кажа, че направо се чудя как с това несъразмерно тяло е толкова успешен световен модел...
На тези конкретно снимки изглеждат много добре.
Да, особена на втората снимка са "върха"  Outta Joint
Скрит текст:
Виж целия пост
# 393
Е, покажи другата де Laughing
Виж целия пост
# 394
По този повод - Антония търси сурогатна майка Simple Smile
http://www.blitz.bg/news/article/370641
http://viaranews.com/2015/10/26/%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD%D … 1%82%D0%BD%D0%B0/
Виж целия пост
# 395

Тия двамата дори не мога да си ги представя да правят секс.
Виж целия пост
# 396
За 7 или за 20 хил го е осъдила?
Захлеби, дано да започне да се храни Mr. Green
Едното е присъдата, а 20хил е гражданският й иск.
Виж целия пост
# 397
Извинявам се, ако е пускано наскоро (пропуснала съм)!
Анджелина през обектива на Брад Пит.
Виж целия пост
# 398
Адел и Леа
Скрит текст:
французойката сякаш е най-перверзното Бонд-момиче досега Heart Eyes
Виж целия пост
# 399
Това момиче Хейли Болдуйн е много хубаво и стила й, също Heart Eyes На кой Болдуйн е дъщеря Thinking
Амбросовските крака са върха!
И Николчето е много красива, харесвам я Heart Eyes
Сериозно ли, за модел от такъв ранг не са върха, да не кажа, че направо се чудя как с това несъразмерно тяло е толкова успешен световен модел...

Е, защо да не съм сериозна? Нито има смешен емотикон, нито друго обозначение, че се подигравам с краката й Peace
Аз не разбирам от модели, но тази ми се струва разкошна. Или критериите са ми различни, както и да е. За мен е такава, мое мнение. Не нуждаещо се от уточнение дали съм сериозна Wink
Виж целия пост
# 400
+1
Не мога да си я представя и като майка.
Виж целия пост
# 401
+1
Предпочитам Мечо пред този. Mr. Green
Виж целия пост
# 402
Димитър Бербатов именник, да е жив и здрав!
Виж целия пост
# 403
На снимката на Амбросио и аз си помислих, че краката и не са излезли добре. Въобще не ми харесват, а не съм обръщала внимание досега дали наистина са и такива или само тук. И ако тук и изглеждат добре, чудно наистина как е станала световен модел.
Виж целия пост
# 404
Зле са и краката по принцип, не само на тази снимка. От коленете надолу бива, но горе са пилешки бутове, очевидно отпуснати(което пък си личи на тези снимки много добре) и къси като цяло за нейното тяло.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия