Звездни компромати- 262 част

  • 76 622
  • 750
# 255
А каква е причината за това?
За да може всеки да си прецени какво иска да види и какво не.  Peace
Да Peace
Подобни молби се отправят многократно във всяка тема, смятам, че е редно да се съобразяваме с тях и да не натрапваме нищо, като го пляскаме директно видимо. Затова и добавих молбата в първи пост.
Отделно не е никак трудно да се проявява елементарно съобразяване при публикуване на линк или снимка в темата. На едни не им допадат Николета и Олеся, на други Анджелина и Адел. Да им оставим избор какво да видят и какво не.
Виж целия пост
# 256
Някакви жени на откриването на бутика на PP . Отначало си помислих,че русата дама е с коцкарски мустак..после увеличих и май това й е усмивката  Rolling Eyes  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/12019 … 4&oe=56CE4D75

Ужас! Целият албум е потрес! Бутик на PP откриване -стена на славата
Виж целия пост
# 257
Дъщерята ня Кафелников ( руски тенесист) в часния самолет на татко  Shocked
https://instagram.com/p/6aV0O4gkoo/?taken-by=alesyakaf
Момичето има стил  Peace
https://instagram.com/p/8_HX3QAkr5/?taken-by=alesyakaf
Виж целия пост
# 258
  Евтини, пошли и кичозни, каквито са му дрехите такива и гостите.


 
Някакви жени на откриването на бутика на PP . Отначало си помислих,че русата дама е с коцкарски мустак..после увеличих и май това й е усмивката  Rolling Eyes  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/12019 … 4&oe=56CE4D75

Ужас! Целият албум е потрес! Бутик на PP откриване -стена на славата
Виж целия пост
# 259
А каква е причината за това?
За да може всеки да си прецени какво иска да види и какво не.  Peace
Да Peace
Подобни молби се отправят многократно във всяка тема, смятам, че е редно да се съобразяваме с тях и да не натрапваме нищо, като го пляскаме директно видимо. Затова и добавих молбата в първи пост.
Отделно не е никак трудно да се проявява елементарно съобразяване при публикуване на линк или снимка в темата. На едни не им допадат Николета и Олеся, на други Анджелина и Адел. Да им оставим избор какво да видят и какво не.

Е това е напълно възможно да стане и с надписан линк, не е задължително в спойлър.
Както и да е де, малко преувеличено ми се струва, и особено неудобно за телефон, но не е болка за умиране.
Виж целия пост
# 260
Моето мнение(не че някой го иска) е, че е много по-удобно за вида на темата и за удобството на потребителите, снимките да не се разпростират на цяла страница видимо, а да са или в спойлер, или под линк. Половината от времето на ползване на форума съм през телефон и въобще спойлерът не ми пречи, нито пък когато са под линк. Най-тъпо е когато се сложи линк в спойлер, защото няма никакъв смисъл, но и така продължават да се публикуват линкове. Изобщо, всеки пише както си намери за добре, като грам не се съобразява с удобство, вид и прегледност... Така че, каквото и да си говорим тук и сега, нещата ще продължават който както ги разбира, а понякога дори от криво разбрани фасони - напук на молби и удобство!
Виж целия пост
# 261

Oткриват бутик "Плейн", а всички дами с чанти (99% от тях имитации) Шанел, Луи Вюитон и с ботуши Паоло Ботичели.  hahaha
Аз, ако съм дизайнера-домакин, направо ще им се разсърдя.  Mr. Green

п.с. Разчитам, че Николета е в Плейн.  Crazy
Виж целия пост
# 262
Евтини, пошли и кичозни, каквито са му дрехите такива и  гостите
Точно, между другото Дияна Любенова мярнах из гостите...
като , че ми хареса, само не разбрах ръкавицата увесена
на гърдите й що чини
https://www.facebook.com/HILIFE.BG/photos/ms.c.eJxtlEluBTAIQ29UM … ype=3&theater
А, тези особи кои са? https://www.facebook.com/HILIFE.BG/photos/ms.c.eJxtlEluBTAIQ29UM … 10153123102360843

егаси му и линковете
Виж целия пост
# 263
О небеса! И Вихра слезе на земята, па макар и сред Хайлайфа за сега...
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12065 … 9&oe=56D11ABA
Доста неадекватно изглежда с тая шубичка.
Виж целия пост
# 264
Плейн, Николета и Андреа на афтър парти

Интересно ми е на какъв език си говорят Филип Плейн и Николета  Mr. Green
Виж целия пост
# 265
Едните с зимни шуби, другите с голи рамене  Whistling
Виж целия пост
# 266
Сега видях по бтв Диана Любенова,много състарена,ужасни бръчки под очите Shocked
Ръкавицата на вратът и с което е на ФП е май някакво колие.

Тази дама проблем ли има с ръката...https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/s720x … 5&oe=56BCEFBF  Thinking
Виж целия пост
# 267
Дъщерята ня Кафелников ( руски тенесист) в часния самолет на татко  Shocked
https://instagram.com/p/6aV0O4gkoo/?taken-by=alesyakaf
Момичето има стил  Peace
https://instagram.com/p/8_HX3QAkr5/?taken-by=alesyakaf

Изключително забавен профил, продуктова реклама от абсолютно всяка снимка  Laughing
Виж целия пост
# 268
Чудеса видях на откриването на Плейн. Само едно фото ще ви споделя ooooh!
Виж целия пост
# 269
Само преди 7 поста отново се спомена за липсата на смисъл в това да се слагат линкове в скрит текст.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия