Звездни компромати- 262 част

  • 76 606
  • 750
# 330
Поне да си заслужаваха тези пари и дрехите да имаха някаква невероятна визия, а то като премяна за козар с 1000% надценка.
Виж целия пост
# 331
Тази цена на якето е по-скоро изключение. Далеч по-евтини са като цяло, но пак мисля че идват скъпичко точно за нашия пазар.
Много интерсно, че онзи ден същият този "кожух" на Николета струваше 4998€  newsm78  Брейййй, облече го тя и му се вдигнА цената  Mr. Green
Виж целия пост
# 332
Сега видОхте ли колко е гоУема Николета?!... Twisted Evil Тук някои от нас апартамен трябва да продадат, за да се облекат в Плейн, а на нея това са и домашните дрехи, така да се каже и лично се отърка в бога на дизайнерите, ба си! С такива цени трябва да е Бог, нема начин да не е! Crazy А ний сме амеби просто... Joy
Сега Николета чете или поне нейния личен бретон и казва: ''ааа ще се сетите вие''.
Виж целия пост
# 333
Плейн,браточка ако четеш тука имам гениална хрумка за другото елече меен!Направи го с велкро -лепкащата част и го продавай на кифлите с описание да го попълват до рунтав вид със скалповете на "Мечотата" и "Шишитата" дето трябва да одерат ,за да си го купят,или що пък не и с екстеншъни на конкурентки!Много ще върви да знайш Heart Eyes
За процента-пиши на личен или на меркантилница(може да преговаряш с тоя бастун мило,гушки от Рибозома)!
Виж целия пост
# 334
Рибозом Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 335
Разгледах детската секция на Плейн.
Жестоки са.
И тениска харесах.
Бих облякла и аз косматата рокля.
На Плейн якето повече ми харесва от Баленсиага.
Никога не си тормозя мозъчето над въпроса кой купува на някой дизайнер дрехите.
Щом дизайнерът е стигнал до някъде, значи има кой да купува, включително и от БГ.
D&G са ми доста по-кичозни от дрехите на Плейн.
Обаче, ми писна от черепите на последния.
Аман!
Виж целия пост
# 336
Сега му погледнах биографията на Плейн, той германец бил, че и баварец дори  Shocked интересно ми е в Германия имат ли ниша неговите дрехи  Rolling Eyes Като им знам консервативния стил...

Някои от роклите му са ми турбо фолк, обаче кожените якета много ми харесват  Flutter

Нали някой нагоре пита, дали Бионсе и Риана са го забелязали. На заглавната страница на сайта му е Бионсе в цялата си прелест, в негова рокля  Laughing
Виж целия пост
# 337
Абе човека си е супер известен в световен мащаб, но дрехите са му кичознички и с турбо цени.
Той затова все дрънка германчето, че продава не дрехи, а мечти. Подготвя така да се каже необразованите простолюди, че ще има да мечтаят да се докоснат до неговите творения.
Виж целия пост
# 338
На мен ми е интересно, какви заплати ще вземат продавачките от бутика му?
Виж целия пост
# 339
Стандартните за сектора сигурна съм. Няма да са 400 лв, но няма и да са 4 хил.
Виж целия пост
# 340
Именно, пък дрехите и цените им не са стандартните.  Tired
Не мога да отрека, че якето и на мен ми хареса, както и самият Филип. Симпатяга е.
Виж целия пост
# 341
готин е Плейн, ама аз нямам нищо за продаване - ни панелки, ни ниви, ни коли..... Па и не се знае колко пъти Николетка е приклякала пред Плейн (за да му върже връзката на обувката за 2964352829 оюру), за да му носи дрехите... та ще си ходя с онуй нещо, дето вий си ходите с него у къщи Simple Smile
Виж целия пост
# 342
В момента гледам по Нова, Червенкова, Бони и другата не се сещам как се казва.
Аз явно не съм по модата, та затова да питам:
- Сега модерно ли е да си с видимо мръсна /замазана/ коса?
Много нелицеприятно изглеждат.  Sick
Виж целия пост
# 343
Ето го и Гери-Николчето в бутика на Плейн. Whistling
Обаче да знаете, че на гостите с покани са им раздали дрехи и аксесоари с рекламна цел, както се прави много често, затова всички са облечени с дрехи от колекцията му.
Скрит текст:
И поканите
Скрит текст:
Виж целия пост
# 344
Като маскирани за Хелоуин са  Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия