Астрология за начинаещи (да заповядат и напредналите) - Тема 4

  • 37 799
  • 739
# 450
Какво би донесъл съвпада на ЮЛВ с Медиум цели и съответно съвпад на СЛВ с Имум целите и тран. Юпитер отгоре им? Няма абсолютно никакви индикации за промяна в нито една сфера от живота ми и ако нещо ще се случва то ще дойде като гръм от ясно небе,затова ми е чудно поне в коя сфера да се подготвя  ooooh!
Виж целия пост
# 451
Здравейте! Предстои ми операция след 45 дни и бих искала да видя разположението на планетите в съответния ден, както и дали е благоприятно. Може ли някой от вас да ми обясни как мога да го направя?
Виж целия пост
# 452
Понеже си анонимен, не мога да ти пратя лично съобщение.
Виж целия пост
# 453
Есме ето натал, с транзити отвън но се вижда http://prikachi.com/images.php?images/783/8486783v.jpg
Това за транзитното слънце, което пишете има доста логика. При мен обяснява и дупката, в която изпадам, с мойто кофти аспектирано слънце  Mr. Green

Момичета зачетох се в статиите на първа страница и тази ми направи впечатление:
http://www.grreporter.info/Domovete_-_chast_3/6317
Малко не ми е ясно това което пише за броенето от домовете и значението му  Embarassed значи не стига че 50% от планетите ми са в 6,8 и 12 дом което било лошо (страдащи домове), ами и като броя повечето управители се падат на разстояние 6,8 или 12 което не разбрах добре или зле е  newsm78

И още един въпрос по статията: http://www.grreporter.info/Dlzhnostnite_harakteristiki__na_plane … den_horoskop/6471
По това което чета на мен единствените ми бенефици са марс и сатурн  Crazy до тук добре, а планети които са бенефици по управление на един дом и малефици по управление на друг какво ги правим - пример меркурий (У5 и У8) и юпитер (У2 и У11) в моята карта  newsm78 а и това има ли нещо общо с дорифории на хороскопа  newsm78
Виж целия пост
# 454
Момичета, с молба да разтълкувате транзитите. Става въпрос за насрочена операция в 10 часа сутринта. За наша Анонимна приятелка е.



Юпитер в 12-и дом е като твой ангел-пазител. Ще те пази. В дома на зравето в този ден е Луната.
Опозиция на натален Хирон е транзитен Нептун. Но не се наемам с тълкуването.
Като цяло имаш много положителни аспекти за деня и планетите са наредени благоприятно.
Меркурий в тригон с Луна - може би майка ти, вероятно жена, от семейството ти ще те успокои с думи и ще те подкрепя. Може и лекуващата лекарка. Възможно е да си видиш и приятелите този ден. Ще имаш контакт с млади хора. Няма да се притесняваш - ще ти бъде много приятно, ако се видите или чуете.

Единствено Сатурн прави квадрат със Сатурн - може да се чувстваш малко депресирана и самотна, което е нормално за такъв ден. Ще имаш време да мислиш за минали събития.
Но, аз тези неща ги преписвам от гугъл и от книжките, които съм чела. Не искам да направя някакво измислено и невярно тълкувание. Пиша го в темата, за да може, не толкова начинаещите, ако го прочетат, да ме поправят.
Съвпад на Меркурий и Нептун - много силна интуиция и ще си я слушаш.

Обаче най-хубавото е, че Юпитер прави тригон с Уран - неочаквани и непредвидени щастливи обстоятелства и Фортуна ще е на твоя страна. В този ден съдбата ще те обича.
Също имаш и тригон на Юпитер с Нептун - като цяло добър период за по-продължително време, не само за конкретния ден. Това е време за почивки, за ваканции, за хубави планове. Наистина няма от какво да се притесняваш.
Виж целия пост
# 455
Бих добавила,че транз.Луна в 6 дом прави тригон с нат.Хирон. Нат.Хирон в секстил с транз.Марс(у6).Нат.Слънце и транз.Луна в квинтил и У6 в съвпад с нат.Юпитер. Все хубави аспекти.Интересно,че транз. Юпитер съвпада и с транз. лунен възел.
Виж целия пост
# 456
Гледайте аспектите към управителя на асцендента (физическото тяло) - Марс. Още повече, че в случая освен У1 е и У6 (здравето).  Предстои сериозна операция и трудно възстановяване след това - Сатурн в опозиция на Марс. Винаги при операции е замесен и Нептун (анестезия) - Нептун е в квадрат с Марс. Не виждам подкрепящи аспекти от тази карта, но се надявам да ги има в дирекциите и прогресиите. Успех и бързо оздравяване.
Виж целия пост
# 457
При квадрат на Нептун и Юпитер + Марс - след двете операции - направих и тежка алергия .... Нептун е и по алергиите ... При мен тримата са У1  Blush

Аз карта не виждам. Сигурно е качена на място, към което имам ограничен достъп от офиса.

Пожелавам успех, споменатите по-горе от Esmee аспекти - изобщо не ми се виждат благоприятни ...
Виж целия пост
# 458
Това че Меркурий е ретрограден тогава ще окаже ли влияние?
Виж целия пост
# 459
Това че Меркурий е ретрограден тогава ще окаже ли влияние?
Да,задължително.Ако може сменете датата.
Виж целия пост
# 460
Алена, нека да поговорим. Нямам нищо против да дискутираме. Аз съм обяснила какво е според мен Меркурий в тригон с Луна, а то е така според мен, защото така съм го прочела и запомнила - разговор, комуникация с член от семейството. Заради Луната залагам а женската част от семейството. Нека да е майката. Може да е приятелка обаче.
Меркурий и Нептун, упровителя на Рибите, дава силна интуиция. Способност за предчувствие и предусещане на ситуациите.

Моля ви, нека да говорим в темта и да обсъждаме, за да сме си полезни в нея и да научаваме. Защото само споменаването на аспектите като секстил между тази и онази планети, квадрат между други, опозиция... - това нищо не говори на незнаещия.

Ето сега научавам, че ретрограден Меркурий трябва да се избягва за операции. Има логика.
Квадрати между Юпитер, Марс и Нептун не виждам. Има тригони.
Виж целия пост
# 461
Алена, нека да поговорим. Нямам нищо против да дискутираме. Аз съм обяснила какво е според мен Меркурий в тригон с Луна, а то е така според мен, защото така съм го прочела и запомнила - разговор, комуникация с член от семейството. Заради Луната залагам а женската част от семейството. Нека да е майката. Може да е приятелка обаче.
Меркурий и Нептун, упровителя на Рибите, дава силна интуиция. Способност за предчувствие и предусещане на ситуациите.

Моля ви, нека да говорим в темта и да обсъждаме, за да сме си полезни в нея и да научаваме. Защото само споменаването на аспектите като секстил между тази и онази планети, квадрат между други, опозиция... - това нищо не говори на незнаещия.



Ето сега научавам, че ретрограден Меркурий трябва да се избягва за операции. Има логика.
Квадрати между Юпитер, Марс и Нептун не виждам. Има тригони.



Esmme,транзитни Нептун и Сатурн,ще и правят квадрат към нат. Марс Г1,Г6.Замесени са кардинални домове 4/7  ,Марс е на заточение в 7 дом.Greene,добре го е написала.С този ретро Меркурий,нищо чудно след време отново да я отварят/режат.
Виж целия пост
# 462
Точно това беше идеята ми и се обърнах към вас с молба да кажете какво виждате.
Аз тълкувах аспектите на транзитни към натални планети. Още съм много зелена за точни анализи. Вместо да й ги напиша на лични, ги написах тук, за да можете да напишете вашите тълкувания и да коригирате моите.

Да, аз транзитен Сатурн е в опозиция на нат. Марс и тр. Нептун прави квадрат с него. И сега, и сега не мога да тълкувам този аспект.
Виж целия пост
# 463
Гледаш кои домове управляват и в кои домове се случва квадрата - така предвиждаш и кои житейски области ще засегнат. За проявлението съдиш по характера на планетите Simple Smile Примерно Сатурн ограничава, охлажда, формализира, установява; Марс възпалява, взима, дава енергия, скандализира .... Щом е квадрат - ще има конфликт, напрежение ...дискомфорт ... Юпитер разширява, раздува,  Марс, Нептун и Юпитер - могат да ти докарат възпаление, алергия и оток Simple Smile Примерно Simple Smile

Дискомфортът е стимул нещо да промениш, да подобриш - да вървиш напред, затова квадратите раждат промяна Simple Smile Изискват я Simple Smile Ако имаш камъче в обувката - няма начин - ще се наведеш, ще я събуеш, ще го извадиш ...Може дори да забележиш, че обувките са за смяна и накрая да си доволен с нови, красиви и удобни обувки Simple Smile

Виж целия пост
# 464
Наистина случаят ми е специфичен и затова се налага операция, а докторът каза, че ще бъде сложна за него, но не за мен. Бих могла да насроча друга дата - след 26.01. Ако някой ми помогне да направя правилния избор ще бъда много благодарна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия