По пътя на Керем Бюрсин и новите му проекти след "Въпрос на чест"/ Тема 27

  • 45 333
  • 737
# 675


Алахъм сана гелийорум! Бу не?  Crazy Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 676


Алахъм сана гелийорум! Бу не?  Crazy Crazy Crazy Crazy

Керем я пусна и в личния си Инстаграм с думите: "İt's a good day for a good day..." - "Това е добър ден за добър ден"



 Heart Eyes Crazy
Виж целия пост
# 677
Керем я пусна и в личния си Инстаграм с думите: "İt's a good day for a good day..." - "Това е добър ден за добър ден"



 Heart Eyes Crazy

Ваааааай, бравУс!!!  Crazy

Аз бих го превела така: Това е хубав ден за един хубав ден... Peace
Виж целия пост
# 678


Алахъм сана гелийорум! Бу не?  Crazy Crazy Crazy Crazy

Керем я пусна и в личния си Инстаграм с думите: "İt's a good day for a good day..." - "Това е добър ден за добър ден"



 Heart Eyes Crazy
Crazy Crazy Crazy Crazy  Ама тук вярно си за ............   Хубав следобед на всички...... Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 679
Керем я пусна и в личния си Инстаграм с думите: "İt's a good day for a good day..." - "Това е добър ден за добър ден"



 Heart Eyes Crazy

Ваааааай, бравУс!!!  Crazy

Аз бих го превела така: Това е хубав ден за един хубав ден... Peace

Да, така е по-правилно. Благодаря ти за поправката ... Mr. Green Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 680
 Heart Eyes

Виж целия пост
# 681
Дидко, ГабиHug Hug благодаря ви за тази прелест! bouquet bouquet bouquet  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Направо си е за припадък работата. Shocked #Crazy  Чок, чок секси е Керо. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ох, миличкият - какво чудо е ръката му - ужас. Sad ooooh!

Бойче, Рениbouquet bouquet




Хаштагът #Керем Бюрсин е станал топтренд в Турция. Wink




Лайкват си се СерКер. Wink








Страхотно се е получило, според мен. Heart Eyes

Виж целия пост
# 682
Добър вечер понеже тези дни ще съм малко заета сигурно,че ще тичам по едни задачки ,а гледам,че темата е към почти своят край подготвих новата къщичка и гледах доста да се постарая за нея дано ви хареса  Hug Hug Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=915408.new#new

Виж целия пост
# 683
Привет!

Много пусто в темата ни ooooh! ooooh! ooooh!

Диди, Hug Heart Eyes Heart Eyes миличка, благодаря ти за новата тема! Нека да изпишем тази и ще се прехвърлим в нея..

Чичеци за теб..  Peace Peace




Една съфорумка в темата за Чачко писа, че не трябва да ни притеснява голотата, а грозатата.. Момчето ни има красиво тяло и те това е!

Нова снимка от днес... Пак в спортната зала Peace Peace



Нова стара снимка, споделена едва сега..

Виж целия пост
# 684
Добро утро мили момичета Hug Hug
слагам кафенцето
Скрит текст:

Снощи отново си загледах ШМ Heart Eyes Много ми липсва Керемчи на екрана Peace Heart Eyes



Хубав ден и поздравче Hug Hug

Виж целия пост
# 685
Привет Hug Hug
Ели Hug Heart Eyes благодаря за музикалния поздрав bouquet bouquet

И на мен Керемчи много ми липсва.. Също като теб през вечер си превъртам моменти от Въпрос на чест..

Нова снимка от днес..Фенката е споделила снимката с думите: Каквъ сладък и сипматичен човек!
Обаче много ми отслабнало момчето, я! ooooh! ooooh!




Вчерашната снимка.. под друг ъгъл била Thinking Thinking



На тази снимка ужасно много ми хареса Керемчи, мисля, че е от гала-вечерта на ШМ..



И както го нарече СнежетоHug Heart Eyes направо си е Усмивчо Peace Peace

Виж целия пост
# 686
Добро утро! Hug Hug Hug


Скрит текст:

Дидко,  Heart Eyes прекрасна е новата тема. bouquet  Ще й дойде времето и на нея. Heart Eyes

Лили, Ели,  Heart Eyes Heart Eyes благодаря за снимките и музикалния поздрав! bouquet bouquet

И на мен много ми липсва Керем и се надявам есента да го гледаме в ново дизи, както се говореше.  Praynig Praynig Praynig Дано скоро обявят и партньорката му, любопитно ми е. Wink Никакви намеци не правя, просто ми хареса колажът и го споделям. Hug



Хубав ден ви желая. bouquet
Виж целия пост
# 687
Привет, мили момичета!

Снеже Hug Heart Eyes

От магазините на Мави..



Мави са пуснали тази снимка, но ние я бяхме виждали май..



Мъжете си мечтаят да бъдат като Керем  hahaha hahaha



Стана година откакто снимаха първата реклама Керем и Серенай..



Керем е писал това послание на рождения ден на момиче, на което й предстои да се оперира..   Много ни е внимателно момчето и това е!





Според тази новинка Керем е завел кучето на Серка на ветеринарен контрол..



Лека и спокойна нощ ви желая! Hug Hug
Виж целия пост
# 688
Добро утро! Hug Hug Hug


Скрит текст:

ЛилиHug мерси за всичко ново около Керо. bouquet


 Joy Joy Joy Joy Joy Майтапчия...  hahaha hahaha hahaha



Хубав ден, момичета! bouquet
Виж целия пост
# 689
Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
    Да побутнем темичката ............ Party Party Party  Де сте бе момичета.......... Thinking Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия