Алахъм сана гелийорум! Бу не?





Ама тук вярно си за ............



благодаря ви за тази прелест!
Направо си е за припадък работата.
Чок, чок секси е Керо.
Ох, миличкият - какво чудо е ръката му - ужас.






миличка, благодаря ти за новата тема! Нека да изпишем тази и ще се прехвърлим в нея..



Много ми липсва Керемчи на екрана



благодаря за музикалния поздрав



направо си е Усмивчо


прекрасна е новата тема.
Ще й дойде времето и на нея. 
благодаря за снимките и музикалния поздрав!

Дано скоро обявят и партньорката му, любопитно ми е.
Никакви намеци не правя, просто ми хареса колажът и го споделям. 



мерси за всичко ново около Керо. 
Майтапчия...


Де сте бе момичета..........
Препоръчани теми