Пациентки на ЦРЗ Надежда - тема 42

  • 78 178
  • 740
# 360
Мисля, че скоро се говореше тук за Достинекса. Честно казано ме е страх да прочета страничните ефекти.  Simple Smile  Някой, който го е пил имал ли е такива?
Аз го пия от доста време заради висок пролактин. Странични ефекти при мен няма, но и аз го пия веднъж седмично.
Знам, че Персенска го изписва при опасност от хиперстимулация в по-различни дози.
Виж целия пост
# 361
Аз чета всички листовки, но си имам здрави нерви  Wink
Виж целия пост
# 362
Ние пускахме - по 150 лв. на човек са генетичните, делециите също са 150, тромбофилиите и те. Успех!

 Hug   Мерси Фрейчееее

Стиснати палци за теб  Hug  всичко да завърши с успешен финал след 9 месеца  Heart Eyes 

А случайно да знаеш събота дали можем да ги пуснем  newsm78


Само в понеделник можеш да го пуснеш. Генетичката само тогава е в клиниката и взима кръвните проби със себе си да ги изследва. Къде го прави не знам. Запиши с час за нея ако искаш да го направиш в Надежда. Ако не можеш да отидеш по всяо време в Геника и там да ти вземат кръв и да ти я изследват. Само трябва да знаеш какво изследване ще правиш.
Виж целия пост
# 363
Ами не е така, аз настоях на регистратурата и те се обадиха на някакъв телефон и ми казаха да ида да ми вземат кръв. Просто генетиците трябва да са уведомени, че да вземат пробата. И на мен ми излизаха с разни номера за консултации и понеделници, но казах, че не искам да се разкарвам излишно и настоях.
Виж целия пост
# 364
Мисля, че скоро се говореше тук за Достинекса. Честно казано ме е страх да прочета страничните ефекти.  Simple Smile  Някой, който го е пил имал ли е такива?
Аз го пия от доста време заради висок пролактин. Странични ефекти при мен няма, но и аз го пия веднъж седмично.
Знам, че Персенска го изписва при опасност от хиперстимулация в по-различни дози.

Да, за опасност от хиперстимулация. По половин хапче вечер. Пункцията ще е може би в понеделник или вторник.
Виж целия пост
# 365
Ти няма да го пиеш толкова дълго време, за да се появят странични ефекти, спокойно. Има хора го пият с години. Успех Аглея ✌
Виж целия пост
# 366
Ти няма да го пиеш толкова дълго време, за да се появят странични ефекти, спокойно. Има хора го пият с години. Успех Аглея ✌

Благодаря ти. Че се бях паникьосала тази вечер. Embarassed
Виж целия пост
# 367
Начита, едно момиче от форума ми каза,че са и се обадили към 16:45. Чакам ги да ми се обадят днес и ще пиша.
Звъннаха ли ти? Може да се засечем утре в клиниката  Crazy
Да, звъннаха. Аз писах по-назад . В клиниката ще съм след 17h. Ще се радвам да се запознаем,Начита. Wink Ти при Персенска ли си?
Виж целия пост
# 368
Начита, едно момиче от форума ми каза,че са и се обадили към 16:45. Чакам ги да ми се обадят днес и ще пиша.
Звъннаха ли ти? Може да се засечем утре в клиниката  Crazy
Да, звъннаха. Аз писах по-назад . В клиниката ще съм след 17h. Ще се радвам да се запознаем,Начита. Wink Ти при Персенска ли си?

Аз съм от 14 при Персенска, няма да можем да се засечем Sad
Виж целия пост
# 369
Благодаря на всички за отговорите за зарзиото, бяхте много отзивчиви. Nandin, Стаменов вчера ми каза, че масово го изписва, затова просто го цитирах.
Виждам, че някои от вас написаха, че след прием на зарзио са имали успешни бременности и здрави деца, което е чудесно. Разбира се, аз няма как тука да си направя статистика колко процента е риска Зарзиото да увреди едно бебе, но и нито Сигридов, нито Стаменов ще ми кажат проценти. Все пак има голяма разлика между това да има 30 % риск и 1 % риск от увреждане или левкимия, както твърди Сигридов. Но на този етап са правили проучвания само върху животни.
Интересно е някой да въведе нещо като практика и после тотално да го отрече, явно наистина има някаква важна причина, не е само негативно отношение към практиката на клиника Надежда. Поне се надявам да е така, защото в противен случай се поставя на риск бременността на много изстрадали жени.

Предполагам, че ако прокървя от фраксипарина, ще затреперя и не знам дали ще послушам Сигридов. Но му показах и плацентарните си молекули и каза, че не са толкова опасни. Продължавам да бъда все така объркана, но за сега никакво Зарзио не съм си сложила.

Искам само да вметна, че имам една позната с дете на 3 г. болно от левкемия. Тя е по-възрастна жена, изобщо не знам дали е правила ин витро, не ми е близка. Не приемайте страничните ефекти от лекарствата за нищожни  Hug Интересувайте се от правените изследвания, статистически резултати, пък били те и на животни.
Виж целия пост
# 370


Terry8, а имаш ли идея какво е забавянето и има ли такова? Чудя се как да организирам излизането си от работа...То не е един проблем.

Съжалявам, вече се прибрах и сега го видях...ами, аз не съм при Персенска и не знам как се движат по принцип...просто погледнах номерчето Simple Smile дано си се оправила  bouquet
[/quote]

Всичко е наред! При нея почти нямаше забавяне. Благодаря!
Виж целия пост
# 371
Който е в клиника, моля да сподели започна ли да преглежда Персенска ?
Виж целия пост
# 372
Не р започнала още да преглежда д-р Персенска
Виж целия пост
# 373
Baltazara, благодаря ти, че се включи, за съжаление теориите в медицината за едно лекарство много бързо се променят. Буквално за 1 г. се обръщат на 360 градуса. А статистики за Зарзио няма.
Виж целия пост
# 374
Ето ме и мен: току-що говорих с ембриолозите, имаме 9 нормално развиващи се и 1 с фрагментации. С док са решили да ми върнат 2 днес, т.е. на 3-ти ден. Така че стискайте ми палци!

Бях подготвена трансферът да е на 5-ти ден и сега съм малко ошашкана, предвид и, че сме с мъжки фактор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия