Сполучливи имитации на маркови парфюми - 11

  • 120 400
  • 744
# 180
На Роберто Кавали Джъст, ето този http://www.fragrantica.com/perfume/Roberto-Cavalli/Just-Cavalli-16760.html, някой да е пробвал във версията на Заг? Имам го на Рефан и много ми харесва Simple Smile
 Nell999, как е Алиена?
Виж целия пост
# 181
Има ли РЕФАН във Враца?
Виж целия пост
# 182

В понеделник като го получа ще тествам паралелно Зак, Сангадо и Парфен и ще пиша. Жалко само че не мога да сравня и D&P версията на Aliena.
Виж целия пост
# 183
Mimeto74, в сайта на Рефан са посочени два магазина във Враца. На улица „Никола Войводов“ 9 и ж.к. Дъбника 10А. http://www.refan.bg/stores#map
Но не знам дали им е актуална информацията. Peace
Виж целия пост
# 184
Благодаря,имам път до Враца и ми се иска да разгледам aко има и не само Рефан.При нас в Монтана няма нищо с нищо,има 1 Рефан и откакто го знам се поддържат няколко аромата.За нови да не говорим...Всъщност освен Рефан друго няма...
Виж целия пост
# 185
Нел,аз ще ги сравня и ще пиша,вчера беше затворено bouquet #Cussing out
Виж целия пост
# 186
Дами, искам да попитам тези от Пловдив дали във всеки Lidl поддържат Suddenly Madame Glamour? Много искам да го пробвам, но едва ли ще имам време да обиколя всички  Laughing  Embarassed
Виж целия пост
# 187
Дами, искам да попитам тези от Пловдив дали във всеки Lidl поддържат Suddenly Madame Glamour? Много искам да го пробвам, но едва ли ще имам време да обиколя всички  Laughing  Embarassed
Преди седмица поне го имаше, а обиколих де що има Лидл в Пловдив.Препоръчвам ти да пробваш и другите две имитации. Куул Уотър на Давидоф и другата, която не се сещам на кой парфюм беше, но и двете са много трайни на моята кожа, за разлика от шанелската им имитация
Виж целия пост
# 188
Завръщам се с едно неочаквано откритие  Grinning Днес отскочих до Заг да видя новите им аромати. Още не са ги заредили в магазина, но тествах случайно класическия Трезор на Ланком и останах очарована. Имах оригинала, така че го познавам. Началото му е убийствено силно, като повечето на Заг, но после преминава и става неразличим с оригинала. Изпитвам трайността му в момента на китката, вече 3ти час се усеща отчетливо.
Виж целия пост
# 189
Има ли РЕФАН във Враца?

Има, при това, доста добре зареден. За този, който е в центъра, говоря - на ул. Н. Войводов.
Освен парфюмите има и другите продукти на Рефан. Аз го открих случайно при една командировка и често си вземах нещо от там.

Ами...аз искам да похваля Opium на Рефан.  Много сполучлив и траен.
За мен, Рефан са най-добрите в в имитациите, никога не са ме разочаровали. Ползвам техни реплики от, има - няма, над 15 години. Лошото е, че няколкото магазинчета, които аз знам, не поддържат цялата им гама парфюми. Преди време, когато имаха магазин в ЦУМ, редовно правех сравнение между партера (където бяха оригиналните парфюми) и първия етаж, където беше магазина им... Не съм усещала разлика, но по-важното е, че развитието на парфюмите не оставя "спиртна" нотка, както се случва на някои др. имитационни марки.
Сега ме заинтригувахте с тези Parfen - всеки ден минавам покрай магазинчето на Скобелев - ще трябва да пробвам нещо.
Виж целия пост
# 190
БЛАГОДАРЯ! bouquetСега се сещам някъде там нямаше ли магазин на ДМ?
Виж целия пост
# 191

В понеделник като го получа ще тествам паралелно Зак, Сангадо и Парфен и ще пиша. Жалко само че не мога да сравня и D&P версията на Aliena.
Тествах версиите на Парфен и Зак  - за мен нямат разлика и двете са трайни и двете се развиват еднакво.
Предимството е в полза на Зак цената е 11 лева с безплатна доставка.  Hug
Виж целия пост
# 192
Здравейте , дами  Simple Smile Simple Smile Искам някой ако е пробвал на заг зодиак elie saab le parfum да сподели впечетления дали е достатъчно добър колкото на bargello  Hug Hug
Виж целия пост
# 193
Христина, търсих го вчера, оказа се, че още не е зареден в магазина на Княз Борис в София. Иначе ще дебна и като дойде съм  animal037
Виж целия пост
# 194
И аз сравних Алиен на Парфен с оригиналната проба,за мен обаче има разлики но като цяло става PeaceМомичета,вие от къде поръчвате Заг???
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия