Сполучливи имитации на маркови парфюми - 11

  • 120 398
  • 744
# 225
В магазина на Скобелев продават 30, 50 и 100 мл. наливни. Цената за 30 мл. е 8 лв.,50 мл. - 12 лв., но цената за 100 не знам. През октомври 30 мл. продаваха само на Скобелев. В магазина на Шишман имаха само 50 и 100 мл. От мострите имат само на определени аромати.
Виж целия пост
# 226
В магазина на Скобелев продават 30, 50 и 100 мл. наливни. Цената за 30 мл. е 8 лв.,50 мл. - 12 лв., но цената за 100 не знам. През октомври 30 мл. продаваха само на Скобелев. В магазина на Шишман имаха само 50 и 100 мл. От мострите имат само на определени аромати.
magicjo, благодаря отново за точната информация. bouquet
Нел, благодаря и на теб! bouquet

Виж целия пост
# 227
Най-накрая се сдобих с Олимпеата на Рефан..Супер е много ми харесва,наподобява ми на 192,но е много по -хубава.А бе супер е,а и е доста трайна.Имам и 1 питане-къде може да се видят номерата на мъжките аромати на Рафаела?
Виж целия пост
# 228
Солар,мерси  Hugи на теб приятно разносване на оригиналчето,много щастие да ти носи bouquetДа ,Олимпеята е страхотен аромат,още не мога да му се нарадвам и е много траен,чак се учудвам.Само съм малко разочарована,така искам Среднощната Роза,а тоя от Баргело още не ми е писал.Докато пише,докато го прати пффф нямам търпение вече.
Виж целия пост
# 229
http://olx.bg/ad/parfyumi-ID5B8yi.html#7fa6029ac8
Още поводи за радост!!!
Лорис стават вече достъпни, което само може да ме радва! Влюбена съм в техните Самсара, Коко Шанел и Амбър Еликсир...И много се радвам като видя някой търговец, защото както знаете закриха единствения им магазин в София, а сайт като сайт нямат.... Sad
 Peace
Виж целия пост
# 230
Брайт, вчера правих поръчка за близък от Баргело и днес ми я потвърдиха. Утре ще получа нещата. Ти откъде поръчваш?
Видях, че си споменала Tresor in Love. Имам и него от Баргело и също ми харесва. Мисля, че е добре направен.  Peace
Нел, между Среднощната роза и Нощния Трезор не намирам нищо общо. Среднощната роза е сладък по друг начин, има много горски плодове. По-скоро е в една категория с Ланвен Джейн Котюр и Лалик Аметист.
Днес ходих до Парфен и си взех разни неща. Ще пиша като ги понося. Цената на 30 мл. е 10 лв., на 50 мл. - 14 лв. Консултантката беше много любезна. Имаха само някои от новите аромати.

Момичета, Рефан ще имат много нови аромати от другата седмица - май 6 дамски и 4 мъжки, но не знам повече. Някой има ли идея кои ще бъдат? Ще чакам да разузнаете  Laughing  bouquet
Виж целия пост
# 231
Eййй,супер новина,ще чакаме! bouquet
Виж целия пост
# 232
http://olx.bg/ad/parfyumi-ID5B8yi.html#7fa6029ac8
Още поводи за радост!!!
Лорис стават вече достъпни, което само може да ме радва! Влюбена съм в техните Самсара, Коко Шанел и Амбър Еликсир...И много се радвам като видя някой търговец, защото както знаете закриха единствения им магазин в София, а сайт като сайт нямат.... Sad
 Peace
Толкова ли да добри тези Лорис?
Виж целия пост
# 233
Оф,тоя не ми е отговорил въобще вече два дни стана,KDS  :bouquet от къде поръча ти,аз от олх-а.Явно няма да ме огрее,очаквам да споделиш и да поръчам направо от там,няма да го чакам тоя повече.Радвам се,че Рефан ще имат нови аромати,трябва да разберем кои са LaughingДа,Лорис са много добри Peace
Виж целия пост
# 234
Толкова ли да добри тези Лорис?
И аз потвърждавам думите на Брайт Кристъл, много са добри!
 Peace
Виж целия пост
# 235
9лв. за колко милилитра?
Виж целия пост
# 236
+1 за Лорис.Поръчах си от OLX от обявата за по 10лв.Снощи си ги взех от Еконт 3бр., доставката е 4,42лв.От 2- та дамски съм доволна.Чакам сина ми да изкаже мнение за мъжкия.Взех за мен Еlie Saab,Boss Femme,a за него- D"Terre Hermes,пъснах на 2 китки като ги взех и на сутринта се усещаха още.А бе с 2 думи супер,доволна съм.
Виж целия пост
# 237
Баргело ги поръчах от сайта, който знам от форума: http://www.bargello.ws/. Взех ги преди малко.  Grinning
За мен Лорис не са чак толкова добри. Не че нямам един куп неща и от тях... ooooh! Трайни са доста, но повечето, които познавам, имат съществени разлики с оригиналите. Има и някои, които съм пробвала и са направо неузнаваеми. Така като гледам колекцията си от тях май съм харесала най-вече неща, на които не познавам добре или не помня оригиналите  Laughing. Имат и добри аромати, разбира се  Peace.
Виж целия пост
# 238
Мерси, Hugсега ще ги налазя,после ще споделя Grinning
Виж целия пост
# 239
Мен пък много ме е яд на Лорис  Close На магазина им в Бургас с големи букви пише "Цени от производителя" 50мл-13лв, а в Одрин 50мл струват 7лири (около 4.5лв)  Crossing Arms
Поръчах си 5 тестера на Заг Зодиак от обявата в базар. И за мой "късмет" всички бяха така протекли, че не си личаха номерата. Като трайност също не съм очарована-за половин час изветрява всичко на кожата.
Момичета в търсене съм на сполучлива имитация на D&G- Desire the one.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия