X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 4

  • 41 184
  • 866
# 750
Като става дума за Живко в началото на концерта водещите не го споменаха нали? По принцип така правят когато някой е напуснал. Май наистина има някаква задкулисна случка с Живко, журито откровенно си го мразеше.
Виж целия пост
# 751
Кристиян ми е приятен за слушане, но не и за гледане. Нещо неестествено намирам в тази визия съчетана с този глас newsm78

Визията му е малко K-pop според мен. Но някак си му подхожда според мен. Меланхолично романтична визия Laughing
Виж целия пост
# 752
Оф, това недоразумение Салют какво прави още в предаването?
Виж целия пост
# 753
Искам да се гръмна! Само това ще ми е коментарът за Триото. ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 754
Бях права - водещите пяха по-добре от триото.

Тъмнокоската е най-зле от тримата, въобще не знам какво прави там.
Виж целия пост
# 755
Ох,  Парадайс,  душици...
Виж целия пост
# 756
Искам да се гръмна! Само това ще ми е коментарът за Триото. ooooh! ooooh!

 Mr. Green Не си единствена!!!
Виж целия пост
# 757
Защо, беше симпатично триото, ама защо такава песен ПАК
Виж целия пост
# 758
Искам да се гръмна! Само това ще ми е коментарът за Триото. ooooh! ooooh!
Гаранция, че те и Salute ще са спасени в чертвъртък  Laughing.
Криско удари в десятката с коментара си.
Виж целия пост
# 759
Не, не мога да се сдържа, и друго ще кажа! Как е възможно тази жива песен, изпълнена с енергия, те пак да я направят толкова умряло? Това не е възможно, как го правят??? Аз съм тотално изумена! ooooh!
Виж целия пост
# 760
Скрит текст:
"Понякога някак си стигаме някакви граници"
hahaha
Виж целия пост
# 761
с кой беше на елиминации Живко?  Blush
Виж целия пост
# 762
Аз по принцип не мога да разбера кой слуша по дяволите Трамвайджиите?
Това е някакъв тотален абсурд.
Настръхва ми яркочервената козинка, само като чуя П.П да цвили усмивкатаааааа...

А, предстоящото Даринче просто не искам да я слушам. Катерино моме ми е любима песен, представям си как ще я обезобрази с тъпото си рапиране.
Виж целия пост
# 763
С Дарина
Виж целия пост
# 764
Мерси Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия