Звездни компромати 263 част

  • 79 786
  • 724
# 285
Запознайте се с новото лице на Louis Vuitton
Скрит текст:
Скрит текст:





Виж целия пост
# 286
Много ми е хубава. Още ли е с Фасбендър?
Виж целия пост
# 287
Прекрасна е  Heart Eyes Чакам  The Danish Girl .

Тоца ми попадна....отваряйте, но на собствена отговорност
 hahaha

Скрит текст:
Виж целия пост
# 288
Аз пък харесвам Дженката, харесва ми и как играе и външно. Не ми е поредната захаросвана актриса
И аз я харесвам. Много свежа. Не случайно стана лице и на Диор.
Виж целия пост
# 289
Григор и Ана Иванович за Ролекс Heart Eyes
Виж целия пост
# 290
Григор, хубавец и то голям, ама как не може 2 думи да свърже... Crazy
Направо ми е мъка да му слушам анонса по Нова.
Виж целия пост
# 291
Григор, хубавец и то голям, ама как не може 2 думи да свърже... Crazy
Направо ми е мъка да му слушам анонса по Нова.

Защо, гледах го в Здравей България и говори много добре?
Виж целия пост
# 292
Запознайте се с новото лице на Louis Vuitton
Скрит текст:
Скрит текст:





Харесва ми. За разлика от лицето на Диор Confused
Тоца изглежда като немска доячка
Виж целия пост
# 293
Тоцито и аз я видах вчера, потресаващо се беше спретнала.
Още ли си е попълвала устните?! Имах чувството, че ще се
отлепят и ще потекат, докато реди дълбокомислени фрази.

Новото лице на Louis Vuitton и на мен ми хареса.

Balmain за  H&M в София и нашите звезди.
http://www.missbloom.bg/%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B0-/%D0%BD%D0%BE%D … in-x/article.aspx
Виж целия пост
# 294
Много ми е хубава. Още ли е с Фасбендър?
Да, позадържаха се Peace
Виж целия пост
# 295
Прекрасна е  Heart Eyes Чакам  The Danish Girl .

Тоца ми попадна....отваряйте, но на собствена отговорност
 hahaha

Скрит текст:
А Ласкин по едно време се загледа в деколтето й и каза "Прияде ми се диня"  Laughing
Само да вметна, че освен убийствено безвкусния и демоде стил на Тоца, ми е страшно отблъскваща и прозрачната й, мъртвешка и с нездрав вид кожа. Представям си я в къщи като си свали грима сигурно прилича на призрак с тая бледа кожа и зеленикави вени бррррррр. .....
Виж целия пост
# 296
Синди Крофорд
Скрит текст:
Това предполагам е дъщеря й, много прилича на нея? newsm78
Виж целия пост
# 297
И аз не харесвам Дженифър Лорънс, прилича ми на внучка на Ангела Меркел. Рядко противно лице, не мога да се насиля да я гледам.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 298
Ох ужасно зле изглежда Елена Пърхута .. остаряла newsm78 отслабнала много newsm78
бррр
Виж целия пост
# 299
Тоца с какво е виновна за това, че е бледа? Rolling Eyes
Снимките на звездите няма да ги коментирам, толкова една не се намери да ми хареса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия