Звездни компромати 263 част

  • 79 786
  • 724
# 315
Не се стърпях.

Днес съм се смяла с глас.

Очаквам скоро и книга да напишат за него. Laughing

Скрит текст:

Mr. Grey BG  Laughing

Лятото го погнаха, задето бил дебел. Така каза Драгутинович: "Дебел си, за нищо не ставаш"  Laughing

Взело си е бележка момчето  Mr. Green
Виж целия пост
# 316
Гуен Стефани и Блейк Шелтън официално заедно
Виж целия пост
# 317
Ооо, тази подробност с килограмите съм я пропуснала, но и не следя изявите му отблизо. Попаднах случайно на заглавието и ме напуши на такъв смях. Laughing С какви глупости се занимават само родните ни футболисти. Tired
Виж целия пост
# 318
Тъкмо онзи ден ги гледах в някакво предаване и си помислих, че има нещо. Значи интуицията ми работи  Grinning
Виж целия пост
# 319
С какви глупости се занимават само родните ни футболисти. Tired
А, не са само родните такива  Peace
Виж целия пост
# 320
Гуен изглежда страхотно. Оттърва се от онзи ненормалник  ooooh! .
Виж целия пост
# 321
Да, имам сериозни опасения, че най-много до десетилетие Мерил Стрийп ще плачка, че вече някой има повече Оскари от нея Laughing. И като се замисли човек, че актриси като Наоми Уотс все още нямат значима награда, а това статично същество го тикат навсякъде ...

Аз още плача, че Гари Олдман няма..
Виж целия пост
# 322
О, да, Гари Олдман!
Виж целия пост
# 323
Премиерата на "Игрите на глада":

Дженифър Лоурънс   пак по цици

Сам Клафлин и съпруга

Джулиън Муур   облякла проскубан абажур

Елизабет Банкс

всичките девойки

Лиъм Хемсуърт

Джош

Натали Дормер   отстрани

Уди се включва в партито

Гуендолин Кристи

групово фото

певицата Талия Сторм странни перушини:)
Виж целия пост
# 324
Перито била най-високоплатената жена за 2015

http://yoterkata.blogspot.it/2015/11/katy-perry-e.html
Виж целия пост
# 325
Коя е гиганта Shocked
Виж целия пост
# 326
И докато сме на вълна грозни хора  Laughing
http://lifebg.net/20-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%B2%D0%B8- … p;xjt=1&fbp=1

На някои знаменитости за пръв път им виждам половинките.

Грозни не видях, като изключим жената на Хю Джакман която се е съсипала от пластики и е заприличала на жената-котка.
Виж целия пост
# 327
Гуендолин Кристи
Виж целия пост
# 328
Участва и в "Игра на тронове", Гуендолин ...някоя е името ѝ
Виж целия пост
# 329
И докато сме на вълна грозни хора  Laughing
http://lifebg.net/20-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%B2%D0%B8- … p;xjt=1&fbp=1

На някои знаменитости за пръв път им виждам половинките.

Грозни не видях, като изключим жената на Хю Джакман която се е съсипала от пластики и е заприличала на жената-котка.

И според мен няма чак пък грозни.
Ето, на пример жената на Броснън е само напълняла, но аз съм виждала нейни снимки от преди и мога да кажа с чиста съвест, че е хубава. В лице нищо не си е пипала, единствено килограмите, които е качила на всякъде може би я деформират.

като млада

ето я, малко пълничка Heart Eyes

и тук все още не много напълняла

и тук

В двойката Сара и Матю не знам кой визират. А, по принцип много симпатизирам на Сара Heart Eyes, но не я намирам за красавица. Симпатична, чаровна, лъчезарна - да!
Същото е и за Мейси и Фелисити Хъфман. Съвсем си отиват хората, според мен Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия