Звездни компромати 263 част

  • 79 784
  • 724
# 360
Хубава фотосесия, само на снимката с дългата пола е и застанала, и погледнала премрежено със зинала уста като наша Николетка.
Виж целия пост
# 361
Нещо в нея ми напомня на Скарлет Йохансон.
Виж целия пост
# 362
Малко да нафлуудя. Помните ли невероятно красивото дете-модел, което внесе раздори и в темата, нормално ли е, малко момиче, да прави талива провокативни фотосесии? Сега, след като поотрасна, изглежда още по-ослепителна.
Скрит текст:
Много ми е хубава.
И детенцето на Емануела е много сладичко.

Затова пък Амбъровица не ме трогва с красота.
Виж целия пост
# 363
Новият "Ескуайър" с Бонд на корицата, сниман от Грег Уилямс
Скрит текст:
Виж целия пост
# 364
Никога не успях да възприема Даниел Крейг като Бонд. Той има лице за ролята на някое ченге или частен детектив от сорта на Филип Марлоу - малко уморен, малко поучукан от живота. За мен идеалния Бонд е Пиърс Броснън.
Виж целия пост
# 365
Новият "Ескуайър" с Бонд на корицата, сниман от Грег Уилямс
Скрит текст:
Откакто се ожени за Рейчъл ми стана дваж по-симпатичен Simple Smile
Преди това ми беше просто симпатичен Simple Smile
Виж целия пост
# 366

И аз съм на това мнение. От младите звезди, за мен най-красиви са тя от блондинките и и Меган Фокс от брюнетките.
Виж целия пост
# 367
При брюнетките има доста красавици, при блондинките е някак по-рехаво. Но една Марго Роби за мен има далеч по-силно присъствие от Амбър, поне на екран. По премиери не ме радва чак толкова.

Като цяло по-старото поколение актриси е по-радващо от девойките. При мъжете е обратното.
Виж целия пост
# 368
Хали Бери ...греела.. Thinking
http://www.missbloom.bg/%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%B8/%D0 … e.aspx#gallery_an
Виж целия пост
# 369
Разбира се има много красавици, но тези двете са ми любимки. За мен Марго Роби има несравнимо по-груби черти от тези на Амбър, но когато въпроса опира до красота, всичко е субективно.
Виж целия пост
# 370
За мен Марго Роби има несравнимо по-груби черти от тези на Амбър
О, да, не съмнено. Но приковава, не можеш да отлепиш очи от нея.
Виж целия пост
# 371
Много е сексапилна Марго Роби, както казва Джой - приковава Peace
Виж целия пост
# 372
И нея харесвам, красива е безспорно. Амбър ми е като кукла обаче, перверзна кукла с ледено излъчване.
Виж целия пост
# 373
А аз имам проблем да я разпознавам Амбър. Ако не е с Джонито или да й е написано името няма да знам, че е тя, пък не е като да не съм я виждала.
Виж целия пост
# 374
А аз имам проблем да я разпознавам Амбър. Ако не е с Джонито или да й е написано името няма да знам, че е тя, пък не е като да не съм я виждала.
И аз така.
Аз даже съм по-зле въобще не знам коя е, само съм виждала тук в темата, като се постват снимки с нея  и Джони Деп:peace:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия