VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 082
  • 2 652
# 1 155
 Joy Шинова не била добра актриса.... newsm45
Виж целия пост
# 1 156
Ерна кво се лигави сега.Боже каква драма
Виж целия пост
# 1 157
Гъмов ще ревне, "горкия"!
Виж целия пост
# 1 158
ББ много си противоречи....предния път каза, че Кристина за последен път влизала в изповедалнята, което важи и за останалите съквартиранти, тоест, че номинациите ще бъдат очи в очи.

За ритонците нямам думи, все се отмятат от думите си, даже се кълнат и  са 100% сигурни за нещо, което може да се докаже веднага. Много ги лансират обаче. Трябваше номинациите да са на живо  Peace
Виж целия пост
# 1 159
Joy Шинова не била добра актриса.... newsm45


 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 1 160
Крушите не са помогнали на Ернестина - егати напъването, егати чудото. Ше ревна от умиление, ох.
Виж целия пост
# 1 161
Ох, каква драма, Ернаа......на смърт ли ги изпращаш?? Sick Tired
Виж целия пост
# 1 162
Намеци за победителя ли се опитват да ни направят? Ако е Гъмов алкохолика, заслужаваме си всичко, което ни се случва.
Виж целия пост
# 1 163
те вече сложиха единицата на Гъмов преди 5 минути
а още я питат
Виж целия пост
# 1 164
да, да, ще се роди нещо трето, красиво... ама ще е честитка от Бирмата!

Ернестина ме дразни, толкова е фалшива... Помогни ми, Биг Брадър! Аааааах, не могааааа!
Виж целия пост
# 1 165
Баси драмата - Гъмов или Ритон  Sick
Виж целия пост
# 1 166
Джино каза Гъмов да спечели....леле мале... ooooh!

Абе, като ви казвам, че е просто момчето..
Не защитавам Джино, но аз не мисля, че си прост, ако оценяш жест, който някой е направил към теб. Джино оцени постъпката на Гъмов.

Което отново води до извода, че е егоист и съвсем не е бял и добър. Защото ако беше толкова принципен, колкото се опитва да се изкара, щеше да отчете фактът, че Гъмов е абсолютен простак и се държи като селски бек на мегданя. Което автоматически дисквалифицира Гъмов в надпреварата за приза. Но...това са си мои изводи. Peace
Виж целия пост
# 1 167
Гъмов що си държи носа, да не е прешмъркал  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 168
Имат май някаква хотелска мисия-ЗДравко е пиколо,Катя -камериерка,Люси-готвач Simple Smile Кога ли ще я видим ?  Laughing
Виж целия пост
# 1 169
Гъмов слънцето на къщата, майкоууууу...Нямам търпение да чуя Кичка, очаквам да нахрани здраво врага   Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия