VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 071
  • 2 652
# 120
Никой от тези тримцата не искам да спасявам!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Виж целия пост
# 121
Божеее, тази нощ сънувах, че съм на рожден ден на някакъв богаташ в някаква зала. И понеже скучаех, излизах навън. Там се срещнах със Здравко, сдобрихме се, прегърнахме се и се целунахме по устните Joy Казах му да не се държи толкова грубо и заядливо с моите приятели, защото те са добри хора  Joy И той обеща да се държи добре с тях  Joy
Виж целия пост
# 122
Божеее, тази нощ сънувах, че съм на рожден ден на някакъв богаташ в някаква зала. И понеже скучаех, излизах навън. Там се срещнах със Здравко, сдобрихме се, прегърнахме се и се целунахме по устните Joy Казах му да не се държи толкова грубо и заядливо с моите приятели, защото те са добри хора  Joy И той обеща да се държи добре с тях  Joy

Залата е била в Сийзърс палас, сигурна съм. И Кица е пеела Джалма....
Виж целия пост
# 123
Залата е била в Сийзърс палас, сигурна съм. И Кица е пеела Джалма....
Не беше Сизър. Някаква луксозна зала тип хале в стара фабрика Laughing Други не видях. Ма не беше лошо усещането като се целунахме  Mr. Green
Виж целия пост
# 124
Аз пък харесвам Джино и спасих Кичка,искам Иво да си ходи Peace
А Кичка за кво ти е.... Thinking
Виж целия пост
# 125
Кученцето днес изтегли Иво при Гала
а реакцията на Гала беше все едно Иво е сигурно изгонен  Mr. Green
Виж целия пост
# 126
Никой от тези тримцата не искам да спасявам!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Не те е срам, те са загубени така  Crossing Arms
Виж целия пост
# 127
Джино не ми пречи с нищо, оцелява момчето както може, но за победител не го ща. Нищо чак толкова запомнящо се от него не видях, даже и за косата не му вярвам, защото преди си мислех, че с нея прикрива някакви кофти белези. Е, не прикрива нищо, пък сега го дразни факта, че косата му бързо растяла. Crossing Arms Та може цялата работа с бръсненето да се окаже един голям сапунен мехур, какъвто вероятно ще се окаже и имотното му състояние. Аз съм почти сигурна, че момчето не е такова, за каквото го представиха при влизането му, но идеята си е на ББ, защото иначе щеше да им е трудно да обяснят на публиката, каква е тази покана към някакъв никому неизвестен индивид. Миските/плеймейтките/моделките поне жълтата преса ги е разнасяла за нещо. Tired А и помня как в предишен сезон вкараха един Медаров, пък той беше едно чудо на чудесата - бизнесмен, богаташ, коли някакви караше...а накрая пак надут с тръбичка сапунен мехур се оказа цялата работа.
Та, Джино е физически симпатично момче , но самият той ми е просто еФтин.
Виж целия пост
# 128
Никой от тези тримцата не искам да спасявам!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Не те е срам, те са загубени така  Crossing Arms
Срам ме е! Аз го написах, защото споделен грях, половин грях!  Mr. Green
Виж целия пост
# 129
Е те в последните години от продукцията мн държат да ни показват по един "успял" български емигрант. То не беше Медаров, Кюрпанов, сега тоя Джино ли е какъв е, даже не става ясно как се казва, но истината е, че истински успял българин в чужбина, няма да влезе в къщата и да се занимава с глупости. То и успял българин в България не е влизал, освен ако не е от шоу бизнеса. Нали ги видяхме в таз годишния сезон на Биг Брадър, където уж мъжете бяха "успели", а жените "красиви". Е, ако дон ЦецУ е критерият за успял, тежко й горко на тая държава.
Виж целия пост
# 130
Божеее, тази нощ сънувах, че съм на рожден ден на някакъв богаташ в някаква зала. И понеже скучаех, излизах навън. Там се срещнах със Здравко, сдобрихме се, прегърнахме се и се целунахме по устните Joy Казах му да не се държи толкова грубо и заядливо с моите приятели, защото те са добри хора  Joy И той обеща да се държи добре с тях  Joy

хахахахахха


 Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 131
Еййй,тоз пес ако е познал,че Иво изхвърча ще му купя кило кокали,пилешко филе,свински бут и гранули,само сьоНга няма,че ще се сбият с Кичка за нея. От кога чакам плешивия петел да си избута куфарчето към вкъщи,а то ББ решил да ми направи подарък за рождения ден и да го изгони днес
Виж целия пост
# 132
Еййй,тоз пес ако е познал,че Иво изхвърча ще му купя кило кокали,пилешко филе,свински бут и гранули,само сьоНга няма,че ще се сбият с Кичка за нея. От кога чакам плешивия петел да си избута куфарчето към вкъщи,а то ББ решил да ми направи подарък за рождения ден и да го изгони днес

Ми ко почерпиш може и да стане тая  Laughing
Виж целия пост
# 133
ББ ли трябва да подкупвам,песа ли,Ася ли...само да не е Витомир. На тоз и смукано лукче не ща да дам  Crossing Arms
Виж целия пост
# 134
само да не е Витомир. На тоз и смукано лукче не ща да дам  Crossing Arms
На Хари Потър му дай една метла и да отлита  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия