VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 072
  • 2 652
# 1 305
Уфффф, кога е тоя финал???? Не мога да ги трая ,иде ми да изхвърля телевизора!
Кой му позволява на този смешник Гъмов да говори така, противен тип? Sick Sick Sick
Толкова е смешен, ако знае само колко, ще се гръмне! #2gunfire
Виж целия пост
# 1 306
животно
болен червей
овча кожо...и т.н.
Кичке,осъди го тоя....Венетка успя bash
Виж целия пост
# 1 307
Е добре де, как да не си обиден, ако някой те нарече "животно" или "бидон със зеле"??? Току що я нарече "болен червей" малееееее...тоя Гъмов е абсолютен простак! Това е типът мъже "домашен насилник"!

абсолютно
уви   ooooh!
Виж целия пост
# 1 308
Потресена съм Sick
Виж целия пост
# 1 309
Ако гъмов и Преса се обичат,..то аз съм швед" Joy
Виж целия пост
# 1 310
Ми ще злобее, сравнете сълзите и на двете в днешните номинации - пишман актрисата Ерна трябва да ходи на актьорски курсове при Кичка...

Виж целия пост
# 1 311
Гъмов ме отвращава,какъвто и да си не може да се държиш като абсолютен селяндур.Как може да обиждаш така на първо място жена,на второ човек,който е постигнал далеч повече от него в живота?!?! Отвратителен персонаж,никога не ми е правел впечатление,но сега определено ще го запомня като тотално антипатичен, гнусен и долен човек!
 Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 1 312
Имам лошото усещане, че Гъмов ще спечели. Първо, че е кадър на Нова тв и второ, че такива типажи яко се котират у нас. За справка - кралят слънце Бойко Б., по който всички се прехласват как говорил и затапвал....
Виж целия пост
# 1 313
Ерна към Гъмов - ''Ако някога ме видиш да играя така, застреляй ме, за да не се мъча!''

Божеее, ако това на Кичка е игра, в което не вярвам, то ти, Ернестина, никога не можеш да играеш така! Така, че спокойно, Ерна, никой няма да те застреля!

Аз не можах да повярвам на този сарказъм, то не е сарказъм, а жестокост от страна на Ернестина и то в присъствието на Кичка.  Shocked


Според мен тя имаше предвид казаното от Кичка в изповедалнята, че е игра отношението ѝ спрямо Гъмов и Светлана. Може и да греша де, ако го каза по повод сълзите на Кичка, ми се струва много недостойно от нейна страна.
Виж целия пост
# 1 314
Ми ще злобее, сравнете сълзите и на двете в днешните номинации - пишман актрисата Ерна трябва да ходи на актьорски курсове при Кичка...




факт    Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 315
трезвеника-любовник си наля поредната чашка  Drunk
😂този е мега, гига неприятен, за да не кажа противен
Виж целия пост
# 1 316
Срамувам се, че в Капките подкрепях най-много Гъмов........Грешка! Извинявам се!!!!!
Виж целия пост
# 1 317
Ще взема да пусна един смс за Джино, пък дано спечели Mr. Green, тези вече не се траят. ooooh!
Виж целия пост
# 1 318
Гъмов  прекали! големи обиди, голямо чудо Shocked
Виж целия пост
# 1 319
Гъмов е пълен простак и боклук. Кой го защитваше преди малко и се надяваше да отиде на финал? Чудя се сега какво й е мнението за нашия герой. Пияница. Мале, ядосах се  Laughing Laughing

Преслава не стига, че се прецака като влезна пак, а това, че се гушка с него още повече ще й навреди на разваления вече имидж.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия