VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 078
  • 2 652
# 1 950
Ех,тази остроумна Тоца. Мила ми Тоцке,и теб хиляди те намират за грозна и отблъскваща,ама ти се пънеш ли,пънеш,че си всепризната убавица. Е ,питам аз,в чии телевизор е проблемът-в хилядите зрителски или в твоя
Виж целия пост
# 1 951
Сценката с миенето на краката беше забавна. Гъмов беше изкаран егати селяндура - някой, дето не си е мил краката и остъргвал петите от толкова време, че Кичка чак искаше дебели ръкавици.
Да, а и с гуменките беше готино - с тези гуменки, казва Кичка, как ли ще му миришат краката. А Здравко - това са скъпи гуменки  Joy . Кичка знае, ама все пак - гуменки hahaha
Виж целия пост
# 1 952
В сценката с миенето на краката не видях добре- Кица лакира ли го накрая или това беше някаква процедура?
Виж целия пост
# 1 953
Ех,тази остроумна Тоца. Мила ми Тоцке,и теб хиляди те намират за грозна и отблъскваща,ама ти се пънеш ли,пънеш,че си всепризната убавица. Е ,питам аз,в чии телевизор е проблемът-в хилядите зрителски или в твоя

Абселютно  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Тоцо, чети ма!!!
Виж целия пост
# 1 954
Най-готино беше,когато Катя викаше на Кичка-"И да не забравиш легена,в него правим салатата"
 Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 955
Най-готино беше,когато Катя викаше на Кичка-"И да не забравиш легена,в него правим салатата"
 Joy Joy Joy Joy Joy
Да, това беше страшно Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 1 956
Биляна- благодаря. bouquet
Виж целия пост
# 1 957
Най-готино беше,когато Катя викаше на Кичка-"И да не забравиш легена,в него правим салатата"
 Joy Joy Joy Joy Joy

Това е култово! smile3532
Виж целия пост
# 1 958
А мислите ли, че тримата коментатори наистина споделиха личните си предпочитания за най-достоен/недостоен за победата участник? На мен те са ми като ресторантски оркестър, който свири по поръчка на клиента. Laughing Може наистина Ернестина, Кичка и Джино да са с най-големи шансове за победата, но ми се струва, че "злите езици" предварително са били уведомени чии имена трябва да споменат пред съквартирантите....е, със съответната аргументация, де.
Виж целия пост
# 1 959
А мислите ли, че тримата коментатори наистина споделиха личните си предпочитания за най-достоен/недостоен за победата участник? На мен те са ми като ресторантски оркестър, който свири по поръчка на клиента. Laughing Може наистина Ернестина, Кичка и Джино да са с най-големи шансове за победата, но ми се струва, че "злите езици" предварително са били уведомени чии имена трябва да споменат пред съквартирантите....е, със съответната аргументация, де.

Аз мисля, че това бе направено за да се повлияе на публиката Peace
Виж целия пост
# 1 960
Най-готино беше,когато Катя викаше на Кичка-"И да не забравиш легена,в него правим салатата"
 Joy Joy Joy Joy Joy
Да, това беше страшно Joy  Joy  Joy
На Кичка и Катя ако им омръзне да пеят, къде-къде по-успешно от Ернестина ще се справят в Сатирата. Grinning
Виж целия пост
# 1 961
Най-готино беше,когато Катя викаше на Кичка-"И да не забравиш легена,в него правим салатата"
 Joy Joy Joy Joy Joy
Да, това беше страшно Joy  Joy  Joy
На Кичка и Катя ако им омръзне да пеят, къде-къде по-успешно от Ернестина ще се справят в Сатирата. Grinning
И аз това си мисля, много добри са Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 962
Я, гъмов дава съвети на Кичка за кашлицата й. Да пие кипнала кока-кола... това не го бях чувала.
Виж целия пост
# 1 963
А мислите ли, че тримата коментатори наистина споделиха личните си предпочитания за най-достоен/недостоен за победата участник? На мен те са ми като ресторантски оркестър, който свири по поръчка на клиента. Laughing Може наистина Ернестина, Кичка и Джино да са с най-големи шансове за победата, но ми се струва, че "злите езици" предварително са били уведомени чии имена трябва да споменат пред съквартирантите....е, със съответната аргументация, де.

Разбира се, че не споделиха личните си предпочитания. На мен така ми повлияха, че няма кой да види. Те шЪ кажЪт накъде шЪ духа вятърЪ smile3534 newsm68
Виж целия пост
# 1 964
Я, гъмов дава съвети на Кичка за кашлицата й. Да пие кипнала кока-кола... това не го бях чувала.
Аз го знам това за колата. Май и лимон се добавя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия