VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 072
  • 2 652
# 2 010
Това за кипналата кола аз съм го чувала но не съм пробвала
А за лукчетата знам че се слагат в лимонада.Преди време моя близка го пи и наистина и помогна

Ами Ернестина снощи, или днес,не оставила Кичка да спи като казала ,че няма да пази тишина. Била сърдита на Кичка заради номинацията, за това ,че Кичка я обвинила в конспирации...
Тц, тц, много докачлива на номинации излезе Ерна. Сигурно и Кичка е до Люси вече в черния списък ooooh!

Да бе.изпадат в ярост когато ги номинират
Ритонците побесняха на Джино , Ерна и тя се докача.Не мога да разбера какво си мислят - че всички са длъжни да ги харесват и да не накърняват "звездната " им същност
Виж целия пост
# 2 011
Преди години, на една хижа бяхме, в нищото, а мен като ме подхвана една кашлица, направо ми раздра гърлото. И един приятел тогава направо ми връчи сварената кОла и аз от зор, но с карайно недоверие я изпих. След една тенджера с кОла вече не кашлях.
Не съм се сещала обаче в цивилизацията да пробвам пак.

Ернестина страда от някакво нездраво желание всички да я харесват.
Хич не и понася някой да не я вижда в ролята на добрата фея.
Виж целия пост
# 2 012
Смучене на мед е панацеята за проблеми с гърлото Peace
Виж целия пост
# 2 013
Я, гъмов дава съвети на Кичка за кашлицата й. Да пие кипнала кока-кола... това не го бях чувала.

кока кола по принцип е създадена първо като сироп за кашлица. после е газирана, декокаинизирана и т.н
Виж целия пост
# 2 014
Скрит текст:

За него се съмнявам, но ми се струва, че Гъмов прави някои неща под диктата на ББ. Видяха от екипа, че Кичка носи на "бой" и когато Здравко се кротна, може да са подшушнали на Гъмов да го замести. Знам ли, има нещо неестествено в злобата, която лее по адрес на Кичка. Чак пък толкова да го дразни, та тя не е затворена в една килия с него. Другият вариант е, наистина да си вярва, че хората я спасяват, защото е дразнител и той да се старае в тази посока, като си мисли, че така задоволява зрителските предпочитания. Е, има и трети вариант, който най-много се набива на очи - прост и озлобен да си е по принцип. Mr. Green
Пуснете си двата клипа - тирадата на Гъмов срещу Луна, когато тя счупи нещо и тирадата му срещу Кичка, когато я наричаше "овча кожа". Не ви ли изглеждат почти еднакви? Той не я харесва Кичка със сигурност, но начинът по който го изразява е извънредно слаб, но вероятно е поради факта, че Гномчо си е бездарен.

Аз по-скоро си мисля обаче, че не Биг брадър го кара да злобее така, а той си е въобразил, че Кичка е страшно нехаресвана от народа вън и отнасяйки се така с нея, печели червени точки пред зрителите.
Е, това е точно втория вариант, който описах. Но той важи само в случай, че при всичките му излизания от къщата, никой не го е светнал каква е ситуацията навън или пък някой го е подвел и той сега копае в грешна посока. Ако пък знае каква е ситуацията - че Кичка е харесвана и подкрепяна, може да се е настървил така към нея, затова че му е отнела публиката, която той е смятал, че ще му се падне по право.....защото е обаятелен, красив, духовит, инопланетянин и т.н............... hahaha Това с пълна сила може да важи и за отношението му към Луна, тя по едно време всичките ги беше пратила в миманса. Mr. Green

Да кажа и аз какво мисля по въпроса.
Смятам, че Гъмов ни мисли за идиоти, пропаднали типове и типеси и въобще, членестоноги. Смята, че българското общество е гнило, щом харесва типажи като Кичка и затова всичките да ходим на майната си. Типичното мислене на разни пишман "културтрегери", които (писах това и в театралната тема), в скоро време поради толкова висшата си интелигентност, елитарност и класа, ще си играят постановките на празните столове на театрите. Защо ли? Ами защото вместо да обичат публиката си и да правят така, че да я заинтересоват с творбите и играта си в театрите и да й дават това, което тя търси и харесва, я презират. И ако не се променят, ще получат същото в ответ. Twisted Evil Ще си живеят с матрата "българското общество е болно" без да могат да видят по-далеч от носовете си. А реалността далеч не е такава - българското общество не е болно, то е просто смачкано от ниско самочувствие, поради ред причини. Но българското общество не само не е болно, но не е и глупаво. Може да сме малко мързеливи, но не сме глупави. Grinning
Виж целия пост
# 2 015
Като оставим настрана конфликта му с Кичка, какво точно трябва да му харесат зрителите на Гъмов? Това че е от друга планета с фолкаджийките и моделките? С кое го доказа, с натискането с Преслава ли? Че е интелигентен и начетен, с кое го доказа отново- книга ли сме го чули да коментира, филм ли, нещо друго ли...Видяхме щутовщини, криене на кабели, брашно в сешоара, подскачане като жаба в гащите на Люси, простотии, псувни, обиди...Какво би трябвало да бъде българското общество, ако харесва типажи като него? newsm78
Виж целия пост
# 2 016
Снощи не можах да гледам. Гъмов и Преслава на едно легло са спали?

Май само той е спал, тя каза, че цяла нощ не е мигнала за да мисли за ситуацията Crazy
Виж целия пост
# 2 017
Опааааа, Здравко вече не обича жена си, защото го е подвела  Money
Виж целия пост
# 2 018
и не се казва "експлоАдира", а "експлодира"! Брей, некадърни сценаристи, некадърна водеща!
Виж целия пост
# 2 019
А Гномов пак крещи на Кичка. Трябвало отдавна да си е тръгнала. Тя не му остана длъжна този път, обиди го.
Здравко заяви на жена си, че се е изложил, защото тя го е подвела.
Виж целия пост
# 2 020
Вече не е руса Mr. Green
Виж целия пост
# 2 021
Взехте ли хонорарите? Кой ще почерпи? Mr. Green

А Гномов пак крещи на Кичка. Трябвало отдавна да си е тръгнала. Тя не му остана длъжна този път, обиди го.
Здравко заяви на жена си, че се е изложил, защото тя го е подвела.
Добре му дошло. Сега си има извинение да отлети от съпружеското ложе и да се преориентира към Кица, която види се му е мерак. Flutter
Виж целия пост
# 2 022
Тоа пък пак започна да се разпорежда.
Виж целия пост
# 2 023
След като Иво и Здравко я опипаха, Джино направо я разсъблече  hahaha  И после Луна била по-секси, да бе, да  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 024
Що реваха пак.
И не разбрах защо искаха да си сменят местата .
Джино почти разсъблече Кичка .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия