VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 086
  • 2 652
# 945
На нейно място бих се чувствала застрашена. Как никой не каза високо и категорично на този да млъкне, ами се забавляваха на случващото се - унижаване на жена и сравняването й с какво ли се, само защото била казала нещо. Ритона опита тихо, обаче се отказа.
Виж целия пост
# 946
Аз на мястото на Кица щях да се уплаша, честно... Rolling Eyes Такова унизително отношение...срам и позор. Ясно, че гъмов /нарочно е с малка буква/ беше ядосан, но тъкмо си пролича същността му - дребна, прости и злобна душичка
Виж целия пост
# 947
Гъмов вече тотално изпростя.Заедно с неговата дружка Ернестина. И двамата не мога да ги понасям.Дори тъпото Светле, ми е по-симпатично от тях.
Какво каза Гъмов за Кичка-"откъде ми го набиха това нещо в живота". Ами аз това се чудя, какво толкова ни го набиват на очи този пияница и мърлата Ернестина. И двамата някакви нереализирани и неуспяли актьори, но с претенции до небето.
Виж целия пост
# 948
Гъмов вече тотално изпростя.Заедно с неговата дружка Ернестина. И двамата не мога да ги понасям.Дори тъпото Светле, ми е по-симпатично от тях.
Какво каза Гъмов за Кичка-"откъде ми го набиха това нещо в живота". Ами аз това се чудя, какво толкова ни го набиват на очи този пияница и мърлата Ернестина. И двамата някакви нереализирани и неуспяли актьори, но с претенции до небето.


И на мен така започват да ми изглеждат нещата Rolling Eyes
Виж целия пост
# 949
Кичка е огън...да ти е в леглото, но не и в къщата. Катя е хипер спокойна...да ти е в къщата, но не и в леглото  Joy

Според мен Катя е нещо като лоша господарка в леглото Crazy

Какво имате предвид под положителни номинации? Че тези които са били най-номинирани излизат или как?

подозирам, че ще се гласува за това кой да остане в къщата, а не кой да изгонят
и който събере най-малко гласове си тръгва веднага
Виж целия пост
# 950
Ако е така рошавата Ернестина дето обича да я пощипват, без да подбира кой, остава на финал Sick
Виж целия пост
# 951
не знам
ще бъде интересно  Grinning , Ритон са сигурни, може би и Джино
Виж целия пост
# 952
Гия двамцата - мърлячите, може и да са известни на определен кръг от хора, но това не ги прави талантливи.
И в този ред на мисли-не виждам за чий Кичка трябваше да приеме задачата с топките. Заради гъмчо ли...и да я беше приела, пак щяха да са недоволни и пак щяха да я номинират, така че постъпи правилно, като отказа..

А скандала с гъмов снощи - той просто й беше набрал явно, и търсеше само повод да си излее злобата. Коментара за самолета беше само повод, нищо повече...Абе профан от класа..Толкова ми изпротивя, че направо го презирам. Досега ми беше само неприятен, сега не искам да го гледам изобще..
Виж целия пост
# 953
гъмето и типичен комплексар
ернестина типична отворка, щерка на известни успели родители
Виж целия пост
# 954
Кристина обаче как все е присламчена до Кичето - явно усеща, че така хем не се набива на очи на съквартирантите, хем си плете престоя в Лас Вегас Laughing
Виж целия пост
# 955
На нейно място бих се чувствала застрашена. Как никой не каза високо и категорично на този да млъкне, ами се забавляваха на случващото се - унижаване на жена и сравняването й с какво ли се, само защото била казала нещо. Ритона опита тихо, обаче се отказа.
Реши да постъпи стратегически- нека публиката види и този любимец на публиката как се излага и дудне. той самият какво ли не направи, за да изкара Кичка по-черна от дявола. Вече е много по-обран, за разлика от женичката си.
Здравеца с Кичка беше приятелски настроен, доста я поопипа, но пред жена си не можа да каже, че се е съгласил с врагинята. Тренирано отговаряше само с "да, да"... Joy
Виж целия пост
# 956
Гъмов вчера заора дъното. Все му мирише я на лук, я на зеле, какъв е този кухненски речник - отвратително гнусно същество. Абсолютно съм съгласна с мнението, че на Преслава ще й се обърне стомаха ако тръгне да го целува.

Кичка ме изкефи много - ''Ти имаш много голямо самочувствие - от ръст ли, от красота ли?!''  Mr. Green Mr. Green

Това видяхте ли го вече, дано не повтарям - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=438974996296546&set= … ype=3&theater

Интервю с Филип Киркоров, който лично е бил на концерта й къде..? В Сизърс Палаас...  Laughing
Виж целия пост
# 957
Гъмов вчера заора дъното. Все му мирише я на лук, я на зеле, какъв е този кухненски речник - отвратително гнусно същество. Абсолютно съм съгласна с мнението, че на Преслава ще й се обърне стомаха ако тръгне да го целува.

Кичка ме изкефи много - ''Ти имаш много голямо самочувствие - от ръст ли, от красота ли?!''  Mr. Green Mr. Green

Laughing

+1
Виж целия пост
# 958
"Зеле, каца, бидон..лъхна ме на зеле"...дето викаше един познат, тия лафове от г**а си ги вади. Mr. Green Не можа ли някак по-интелектуално да я нахули Mr. Green Ами не можА, толкоз му е капацитета...кръчмарски изрази...ама от най-долнопробните кръчми. И без това съм сигурна, че от тях  не излиза.....
Виж целия пост
# 959
Много, много ми е гнусен вече, преди ми беше просто антипатичен. И Ерна какво хихика злобно и малодушно до него?! Като не те кефи Кичка, защо не идеш и не се изправиш срещу нея? Е, не, така е по-лесно, да клакьорстваш на Гъмов. Излага се и тя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия