VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 088
  • 2 652
# 975
Много се дразня на Гала и сие. Изобщо не са коректни по отношение на Кичка и това ми направи впечатление, когато говореха с Иво. Как пък не го засякоха, че всъщност най-голямата гавра на ББ не е с него, а точно с певицата. То не беше игра-унижение за нея, то не бяха груби въпроси по време на лайфа, които целят да я засегнат. Толкова меки и лигави, точно като мазния Иво.
Виж целия пост
# 976
Много се дразня на Гала и сие. Изобщо не са коректни по отношение на Кичка и това ми направи впечатление, когато говореха с Иво. Как пък не го засякоха, че всъщност най-голямата гавра на ББ не е с него, а точно с певицата. То не беше игра-унижение за нея, то не бяха груби въпроси по време на лайфа, които целят да я засегнат. Толкова меки и лигави, точно като мазния Иво.

Явно Гала е свързана с ББ. Сигурно и плащат да задава определени въпроси.
Виж целия пост
# 977
Кичка е огън...да ти е в леглото, но не и в къщата. Катя е хипер спокойна...да ти е в къщата, но не и в леглото  Joy

Според мен Катя е нещо като лоша господарка в леглото Crazy

Какво имате предвид под положителни номинации? Че тези които са били най-номинирани излизат или как?

Катя е като статуя на свободата, никаква емоция в нея...явно затова така се държи Здравко. Видяхте ли вчера как пак опипа Кичка по задника, когато тя седна до него на леглото?

За Гъмов и Ерна просто не ми се говори...нямат нищо общо с комедийните ни актьори Калоянчев, Лолова, Парцалев, Мутафова, които само докато се появат на сцената и те караха да се заливаш от смях. Жалки са Гъмчето и Ерна в напъните си да блеснат с актьорско майсторство. Гъмов е на светлинни години като водещ от Рачков и Зуека...предаването "И аз го мога"  много загуби от това  Peace Толкова беше изкуствен  Sick

Тъкмо това седнах да напиша. Рачков и Зуека излъчват позитивизъм, от тях струи настроение и усмивка. Запалват публиката с добро настроение.
Е, как да е добър водещ Гъмов, като това същество е изтъкано от комплекси и е вторачено в себе си?!

 Хуморът му е жлъчен и подчертано неанглийски - за ''английско чувство за хумор'' не е достатъчно само да е черно. Трябва и финес, а с неговите зелета, бидони и пр. зарзават не му се получава хич.

Английско чувство за хумор, Боже!  ooooh! Хумореските му са на ниво 12-и клас край лагерния огън.

Не е добър водещ Гъмов, няма и да стане. За това са необходими качества, които той не притежава. Като куклен актьор може и да е добър, не съм го гледала.
Виж целия пост
# 978
Откак ни пробутаха "Злати" и Стнка за победители, не вярвам в честноста на Булгар Брадър. Но пак се дразня..
Дано определеният победител не сред набедените актьори!
Дано да не са и Тритоните, които много подмолно клюкарят в спалнята си.
Виж целия пост
# 979
Аз противно на очакванията и всеобщото мнение започвам все повече да харесвам и симпатизирам на Люси. Гъмов,Ернестина и Ритон са ми противни от край време. На фона на тези "моралисти","интелектуалци" и "доблестни"хора предпочитам дори Светлана да спечели.
Иво при Гала каза,че Люси можел само да мечтае за неговата кариера и творческа реализация.....О,богове,този дори треторазряден певец не беше; като водещ пак беше кръгла нула,като актьор в Капките-трагичен,а сега даже не знам и какъв е. Люси,с каквото и да се е занимавал е бил все успешен. Групата,в която пееше жеше доста популярна за времето си,като режисьор също съм чувала,че е сред топ имената в бранша. Та не знам кой на кого трябва да завижда и кой за чии успехи да мечтае...
Виж целия пост
# 980
Тази сутрин при Гала не трябваше ли да бъде продължението на разговора със свекървата Ивка? А го няма... Явно много се е разсърдил. Горкичкият.
Виж целия пост
# 981
А категорично не искам Светлана да спечели, този пудел както я нарекоха по-горе. Тя с нищо не блесва - нито положително, нито отрицателно, предпочитам даже Ернестина пичката пред нея Laughing
Виж целия пост
# 982
Да и аз харесвам Люси. И като интелект и като хумор, превъзхожда останалите мъже. Като гледам отношението на ББ към него обаче, смятам, че и до финал няма да докрета.
И що за дебелашки гаври си правят с него?! Скубане полу-гол, тъпкане с хот дог?!? Да, той е с наднормено тегло и това не е смешно!
Виж целия пост
# 983
Тази сутрин при Гала не трябваше ли да бъде продължението на разговора със свекървата Ивка? А го няма... Явно много се е разсърдил. Горкичкият.
Продълженията не са ли винаги на запис? Аз и вчера не го гледах, но не виждам какъв е бил проблема да го излъчат. И от Нова ли са сърдити? Laughing
Виж целия пост
# 984
Откак ни пробутаха "Злати" и Стнка за победители, не вярвам в честноста на Булгар Брадър. Но пак се дразня..
Дано определеният победител не сред набедените актьори!
Дано да не са и Тритоните, които много подмолно клюкарят в спалнята си.
А, то щото другите хич не клюкарят. Криса и Кичка какво правеха? Същото. Ония поне са един играч, приемаме че някой си говори сам.  Joy
Виж целия пост
# 985
Тази сутрин при Гала не трябваше ли да бъде продължението на разговора със свекървата Ивка? А го няма... Явно много се е разсърдил. Горкичкият.
Продълженията не са ли винаги на запис? Аз и вчера не го гледах, но не виждам какъв е бил проблема да го излъчат. И от Нова ли са сърдити? Laughing
Може в продължението да е разкрил колко точно е нагласен ББ.
Виж целия пост
# 986
За съжаление днес Гала беше ангажирана със сериозен проблем свързан с млад мъж. Беше тежко за гледане и слушане. Имаше преки излъчвания от Пазарджик и честно да ви кажа нямаше да издържа мазньото Иво след подобна трагедия.
Виж целия пост
# 987
Някой написа, че Иво Танев е направил изявление, че повече не желае да говори за брадъра и участието си в шоуто, защото всичко било представено тенденциозно.
Виж целия пост
# 988
Аз пък днес няма къде да гледам предаването. Нито един от снощните клипове не се зарежда в чужбина  ooooh!

Тук погледна ли?
Виж целия пост
# 989
Да и аз харесвам Люси. И като интелект и като хумор, превъзхожда останалите мъже. Като гледам отношението на ББ към него обаче, смятам, че и до финал няма да докрета.
И що за дебелашки гаври си правят с него?! Скубане полу-гол, тъпкане с хот дог?!? Да, той е с наднормено тегло и това не е смешно!
И аз харесвам Люси. Единствено и само той, освен Кичка, заслужава да е победител. Но за съжаление и той няма да е..поне така си мисля. Специални благодарности му изказвам за това, че само с едно побутване успя да извади Ернестина от релси и тя направо дерайлира като влак. Ако в къщата имаше още един като него, щяхме да видим повече интересни ситуации и обрати, а групичката лагеруващи нямаше да си живурка така безметежно и необезпокоявано с твърдите си и постоянни номинации за Кичка .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия