Гъмов си е прав да се държи така с нея, аз ако бях там щях да я набия сигурно и щяха да ме изгонят служебно
На молитви и пости ли ще карат? Чак пък такива мелодрами. Само 20% от бобеца, цигарите и бирата
Шоуто свършва след броени дни, а за масата участници там нищо, ама почти нищо не се разбра. Някои от тях даже се готвят да стават победители. Само Кичка ли е взела хонорар за това шоу? Другите на социални помощи ли са през тези два месеца?! Какво прави Катя там, един път в седмицата проронва по някоя и друга дума, а след това наново застива като онези живите статуи по улиците. Ако Люси не беше номинирал Ернестина и тя нямаше да влезе в кадър докрая. Гъмов още по-труден се оказа - глупав любовен сценарий му предложиха, за да има какво да показват и за него. Ама той и толкова не може.....


Много пропаднал и злобен тип. Кичка хубаво му го каза това за ръста и самочувствието. И допълни-"ти ставаш само за клоун". И аз така мисля, че е палячо и пияница. Препоръчани теми