VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 085
  • 2 652
# 1 110
Бреййй, чу ѝ се гласът и на Кристина! Flutter
Виж целия пост
# 1 111
Кичка, Люси и Кристина отбелязях в нашата анкета.
Обаче Светлана си добута до финала.
В другите сезони имахме кольльото, червения човек , част от интериора, в този сезон - Светлана. Като домашен любимец им е.
Виж целия пост
# 1 112
Ооо, Люси никога не пропуска удобната ситуация. Twisted Evil
Виж целия пост
# 1 113
не разбрах, какво бил чул Люси и се хванаха на бас?

тЗа мен тази история с Гъбов и Преслава е изсмукана от пръстите. Нещо са ги накарали да го изиграят този етюд с лИбовта.
Виж целия пост
# 1 114
Кичка, Люси и Кристина отбелязях в нашата анкета.
Обаче Светлана си добута до финала.
В другите сезони имахме кольльото, червения човек , част от интериора, в този сезон - Светлана. Като домашен любимец им е.
Плюшен, на пружинка. Flutter

Това, което Катя направи, много го мразя. Stop Да спя, да ме събудят, за да ме питат нещо си и накрая да ми кажат "абе, какво се правиш като не знам си какво". ooooh!
Виж целия пост
# 1 115
Люси голям страдалец го изигра...чак ще просълзих Laughing За ябълките не беше прав. За обвиненията от Катя...то стана малко като лъжливото овчарче. Всички знаят, кой прави номерцата в къщата. Но къде е мишока Гъмов да си признае?!
Виж целия пост
# 1 116
Ауууууууууууууууууууу Тоца!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Потрес!
Виж целия пост
# 1 117
ББ да им пусне сега записа и  да ги  видя Ритон как ще олекнат със 100000



Виж целия пост
# 1 118
Ауууууууууууууууууууу Тоца!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Потрес!
А Калканджиева е като класната даскалица  Laughing

Виж целия пост
# 1 119
Обаче Катя ме кефи как лъже - винаги без да и трепне окото и изключително убедително.
Сега да видим ще си платят ли дълга Ритонци. Басът си е бас.
Виж целия пост
# 1 120
Ауууууууууууууууууууу Тоца!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Потрес!
А Калканджиева е като класната даскалица  Laughing



А ха!
Виж целия пост
# 1 121
Моля, някой да прати круши на Люсито,  че ме е страх да не си посегне  ooooh! Преиграва вече.
Виж целия пост
# 1 122
ББ да им пусне сега записа и  да ги  видя Ритон как ще олекнат със 100000




Ама аз се чудя защо не решават споровете с видео, има достатъчно камери, всичко е лесно доказуемо.
Много ще ми е любопитна реакцията на Катя като се чуе, според мен, тя изобщо не се усети какво каза и не помни.
Виж целия пост
# 1 123
Обаче Катя ме кефи как лъже - винаги без да и трепне окото и изключително убедително.
Сега да видим ще си платят ли дълга Ритонци. Басът си е бас.
Ще кажат, че не било италианско  име , а дума.Simple Smile
Виж целия пост
# 1 124
Аз ли нямам чувство за хумор, или наистина шегите на Гъмов са мега тъпи? И въобще всички толковa изпростяха...аз ако се мисля за такава звезда, за каквито се имат Катя и Кристина, да се съглася да се оригвам, пълен абсурд!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия