VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 072
  • 2 652
# 1 275
Пак се кълне! Пак реве Sick Sick Sick
Колко е лесно да станеш за резил
Колко били груби с нея?! Тя беше жестока с Ритон
Виж целия пост
# 1 276
Гъмов що не номинира Ерна, уж големи дружки...подмаза се на Джино, май се надява да направи и той един гастрол из Щатите на аванта  Wink

Е с неговото кукловодство какъв гастрол , една екскурзийка по американските барове.
Виж целия пост
# 1 277
Горе главата, Киче. Високо застани.
Виж целия пост
# 1 278
Пак се кълне! Пак реве Sick Sick Sick
Колко е лесно да станеш за резил
Колко били груби с нея?! Тя беше жестока с Ритон
Голям цирк пак.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 279
АААААААААААААА!!!!!!!!!!!!
Това тук стана нещо като латиносериал, турски сериал и индийски филм....
Виж целия пост
# 1 280
Гъмов пак преигра, с ръка на главата.. много дразнещ. Толкова е лош този човек.

Кичка трябва да се научи да се изразява по-кратко, ясно и рационално, както и малко по-обективно. Тя се отплесва ужасно много. Пък и малко трябва да се замисли какъв човек е и какви са й действията, а не на колко концерти е пяла.
Виж целия пост
# 1 281
Какви снимки са разменили, че се отплеснах?
Виж целия пост
# 1 282
Каква звезда, достойна е за Драма Куийн!
Абе, айде, много си е наясно Кичка! Занимава се с брокерство, а няма да е рационална и да се владее! Разиграва индийски сериал!
Виж целия пост
# 1 283
Мърлестина пак злобее
Виж целия пост
# 1 284
"Много се измъчих тука да знаете!"
Гласувай народе!!!!!!
Виж целия пост
# 1 285
Каква звезда, достойна е за Драма Куийн!
взе ми думите от устата Simple Smile
Виж целия пост
# 1 286
Гъмов пияндето , като реве е емоционален , а  Кичка  е актриса. Ей голямо лайно тоя бе, пффф
Виж целия пост
# 1 287
Ернестина, ако можеше така да играе, златна щеше да бъде. Вещица.
Гъмов пак противен. Пияница.
Малки, грозни душици.
Виж целия пост
# 1 288
Кичка и Ернестина никога, ама никога, никога не трябва да се гримират сами!
И двете тази вечер все едно на тъмно и със стиснати очи са се гримирали.
Ох, Ернестина: "Ако някога ме видиш да играя така, застреляй ме!"
Голяма лисанка е, знае, че така, като Кичка, не може никога да играе, демек - не е застрашена от разстрел. Simple Smile))
Виж целия пост
# 1 289
Ерна към Гъмов - ''Ако някога ме видиш да играя така, застреляй ме, за да не се мъча!''

Божеее, ако това на Кичка е игра, в което не вярвам, то ти, Ернестина, никога не можеш да играеш така! Така, че спокойно, Ерна, никой няма да те застреля!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия