VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 073
  • 2 652
# 1 335
Ама и Преслава си намери едно гадже.... Simple Smile

Гъмов има ли майка?
Виж целия пост
# 1 336
Добре де Гъмов наистина прекалява  това е ясно
Но какво ще кажете за това ,че в стремежа си да се покаже каква жертва е и на какво е подложена и как всички са срещу нея ,Кичка нахендри Кристина

Явно Криса и е споделила че са я карали да вземе позиция и Кичка го изтърси в изповедалнята  като естесвено го преиначи малко и после видяхме как Здравко скочи на Криса
Сега толкова ли не може да се усети тази жена ,че има неща които не е нужно да се казват.
Виж целия пост
# 1 337
Безсилието на Гъмов расте и то с бързи темпове. Tired
Виж целия пост
# 1 338
ББ защо толерира тази агресия от страна на Гъмов. Да обиждаш и унижаваш някой по този начин си е АГРЕСИЯ. А Ерна да ходи да се гръмне.
Виж целия пост
# 1 339
Живей ти с Кичка 2 месеца, и ще те питам учтива ли ще си, ще преиграваш ли или ще.....я благославяш сутрин, обед и вечер Stop
Само пияното момче, което нескромно се нарича артист беснее с/у Кичка. Ритон успокоиха топката.
Но Кичето много го търпи,явно е разбрала, че с пияндето  е трудно да се спори
Виж целия пост
# 1 340
Живей ти с Кичка 2 месеца, и ще те питам учтива ли ще си, ще преиграваш ли или ще.....я благославяш сутрин, обед и вечер Stop
Моля ти се...вгледай се внимателно в реакцията, изражението и интонацията му и виж, че се напъва да изглежда ядосан.

Ти защитаваш ли агресори? На принципа няма незаслужен бой?!
Виж целия пост
# 1 341
Хайде сега елате ме убедете да харесвам един алкохолизиран комплексар.
Виж целия пост
# 1 342
Гъмов пияндето , като реве е емоционален , а  Кичка  е актриса. Ей голямо лайно тоя бе, пффф
Ами Джино и той рИва, и Ерна също...  Joy
Но ти не се връзвай на Рамацоти /и &/...  тя е е същий Гъмов...  Joy
Виж целия пост
# 1 343
Доста тъп избор на номинации от ББ
Виж целия пост
# 1 344
Гъмов, Фродо се обади, иска си пръстена обратно, че нещо взе много да злобееш.
Виж целия пост
# 1 345
Сега ще кажат, че тук пишат само някакви отчаяни съпруги, родени в годината на Кичка, израстнали с нейната музика и грамофоните ни едва ли не скрибуцат плочите й.
Не ме интересува творчеството й. Аз слушам Армин Ван Бюрен. След 2 седмици съм на концерт на Енрике Иглесиас - няма нищо общо с Кичка Бодурова тази музика.
Достойно понася нападките на Гъмов, когото със сигурност ще бойкотирам и никога няма да уважа негов спектакъл или каквото там изнася!
Не го бях чувала, не го познавах и не се и натискам.
Знам, че не му пука - и с мене, и без мене си остава актьор.
И грозен човек!
Харесва ми това, което си написала! newsm10
Виж целия пост
# 1 346
Кичка не трябва да печели, да припадне ли искате?!
Wink Е, щом така й повелява народната любоф, ще се жертва.
На мен Кичка все повече ми заприличва на Луна - какъвто и да е въпросът, тя си мели едно и също. И как само хвърли Кристина по пързалката... Няма скрупули тая жена. Тъпота ли е, наглост ли?!
Виж целия пост
# 1 347
Ернестина явно има нужда като е притеснена да си гушка плюшено вече та прегръща Светлана hahaha
Виж целия пост
# 1 348
Оооо, Ритон пак се озлобиха и погнаха Кристина

П.П. Познах номинираните без Светлана Mr. Green
Виж целия пост
# 1 349
Ама и Преслава си намери едно гадже.... Simple Smile

Гъмов има ли майка?

Е тя не изневерява на личния си вкус
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия