VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 072
  • 2 652
# 1 455
Гъмов с какво обработено движение напълни чашата с уиски. Отвратителен е – поведение, речник, характер...
Ернестина още по-отвратителна, манипулира, има стратегия, най-неискреният човек в къщата. Как успя да накара всички да намразят Люси, след като я номинира. Преди това всички се разбираха с него. Ходи при всеки, говори и настройва.
Виж целия пост
# 1 456
Гъмов ме отвращава,какъвто и да си не може да се държиш като абсолютен селяндур.Как може да обиждаш така на първо място жена,на второ човек,който е постигнал далеч повече от него в живота?!?! Отвратителен персонаж,никога не ми е правел впечатление,но сега определено ще го запомня като тотално антипатичен, гнусен и долен човек!
 Sick Sick Sick

И това пред камерите. А ако са насаме ? Сигурно налита на бой. Брутален простак.  
Виж целия пост
# 1 457
Добре де Гъмов наистина прекалява  това е ясно
Но какво ще кажете за това ,че в стремежа си да се покаже каква жертва е и на какво е подложена и как всички са срещу нея ,Кичка нахендри Кристина

Явно Криса и е споделила че са я карали да вземе позиция и Кичка го изтърси в изповедалнята  като естесвено го преиначи малко и после видяхме как Здравко скочи на Криса
Сега толкова ли не може да се усети тази жена ,че има неща които не е нужно да се казват.


Аз това съм го пропуснала. Какво е казала Кичка за Кристина?
Виж целия пост
# 1 458
Те толкова ли са били реномирани преди участието им във Вип Брадър?
Виж целия пост
# 1 459
По-горе писахме.
Виж целия пост
# 1 460
Big Brother няма ли най-накрая да глобиш Гъмов заради грозните му обиди или ни пробутваш едно нормално морално поведение?!?!?!  Crossing Arms Това ли е примерът,който показваш на зрителите=да толерираме това грозно поведение?

Абсолютно! Защо Гъмов не отнесе наказание от ВБ за просташкото си поведение към съквартирант? Защо се толерират открити обиди, които също са вид насилие над личността и които навсякъде другаде в интернет пространството се цензурират и изказващите ги получават БАН? Thinking
Виж целия пост
# 1 461
Някой следи ли страницата във Фейсбук? Какви са настроенията там? Съвпадат ли с нашите?
Виж целия пост
# 1 462
Катя е хладнокръвна и безцеремонна като сериен убиец. Е, малко е пресилено, но имам предвид особеното й поведение.

Съжалявам, че гледах този сезон. От повечето се разочаровах. Само Кристина съвпадна с образа от интервютата - и там е леко дистанцирана, премерена, дори малко студена.
Виж целия пост
# 1 463
Аз си знаех, че Катя ще се измъкне хлъзгаво, когато им пуснат доказателството за лъжата й.
Здравко малко се позамисли накъде да гледа, когато му показаха какво всъщност неговата жена никога не била способна да каже. Ама никога!
После с крясъците си съсипа целия спор.
Виж целия пост
# 1 464
Много си е готина Кристина според мен. Не я вълнуват коалиции и кой кого мрази. Възрастен човек е и може сама да решава как да се държи. Кой по-дяволите е Здравко за да й заповядва да взима страна в безумно безмислените им спорове Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 465
Опааа, кой е този хубавец?  Mr. Green
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 466
Big Brother няма ли най-накрая да глобиш Гъмов заради грозните му обиди или ни пробутваш едно нормално морално поведение?!?!?!  Crossing Arms Това ли е примерът,който показваш на зрителите=да толерираме това грозно поведение?

Абсолютно! Защо Гъмов не отнесе наказание от ВБ за просташкото си поведение към съквартирант? Защо се толерират открити обиди, които също са вид насилие над личността и които навсякъде другаде в интернет пространството се цензурират и изказващите ги получават БАН? Thinking

За съжаление грубости и обиди имаше в предишния бб. Тогава пак нищо не се направи. За предаването е важен сеирът.
Виж целия пост
# 1 467
Опааа, кой е този хубавец?  Mr. Green
Скрит текст:
Е как кой  hahaha Деян.
Виж целия пост
# 1 468
Опааа, кой е този хубавец?  Mr. Green
Скрит текст:
Е как кой  hahaha Деян.
Нееее Grinning
Виж целия пост
# 1 469
гъмов и ерна са на едно и също хамалско ниво и по изказ и по поведение, въпреки че ерна е по-обрана, а ритонците са на още по-ниско  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия