VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 084
  • 2 652
# 1 710
Бе как може да му мие краката на тоя идиот  ooooh!


Нали трябва да я унижат за пореден път. Кога друг път ще му мие краката на тоя селянин, Кичка, която живее в САЩ и чийто стандарт на живот е недостижим за него, Карлсон, който живееше на покрива?
Виж целия пост
# 1 711
Кичка като папата... мие краката на кардиналите... в случая на миризливия Гъмов...  smile3506
Виж целия пост
# 1 712
Защо Светла- пиколото сервира, а Катя- сервит. само стои и клюкари? Нейната работа пак е никаква...
Виж целия пост
# 1 713
Как може Преса да търпи мъж като Гъмов?  newsm78
Явно и куца нещо и на нея.
Сигурно Митко Пайнера и е разпоредил да приеме ролята, все пак той прибира част от хонорара и.
Виж целия пост
# 1 714
Ох, всички сте над нещата, стига лично да не ви настъпят. Имам предвид съветите на Жени към Кичка.
Виж целия пост
# 1 715
Бе как може да му мие краката на тоя идиот  ooooh!
Тази мисия аз не бих я изпълнила, пък ако ще и да ми се стовари цял лайновоз от критики и закани, и обиди! Naughty
Щеше ми се и Кица да беше била отбой. Tired
Виж целия пост
# 1 716
Ох, всички сте над нещата, стига лично да не ви настъпят, имам предвид съветите на Жени.
Peace
Никой от нас не е над нещата... и в този форум също...  Peace
Виж целия пост
# 1 717
Не му е мила краката, само левия крак. Не преувеличавайте!!!
Виж целия пост
# 1 718
Бе как може да му мие краката на тоя идиот  ooooh!
Тази мисия аз не бих я изпълнила, пък ако ще и да ми се стовари цял лайновоз от критики и закани, и обиди! Naughty
Щеше ми се и Кица да беше била отбой. Tired

Много странно. Не щя да си завре лицето в купата с топките, а тук се унижава.  newsm78
Виж целия пост
# 1 719
Кичка е много искрен и честен човек, добронамерена е, глуповата е и наивна като дете, но тя е певица, не е научен сътрудник към БАН, все пак.
Виж целия пост
# 1 720
Бе как може да му мие краката на тоя идиот  ooooh!
Тази мисия аз не бих я изпълнила, пък ако ще и да ми се стовари цял лайновоз от критики и закани, и обиди! Naughty
Щеше ми се и Кица да беше била отбой. Tired

Много странно. Не щя да си завре лицето в купата с топките, а тук се унижава.  newsm78
Иисус е мил... папата също... какво пречи и Кичка....  Joy
Виж целия пост
# 1 721
Преса: ние вече се гушкаме
Тоца: е, вече се целувате

то разговор като на детски купон в 3 клас  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 722
Кичка е много искрен и честен човек, добронамерена е, глуповата е и наивна като дете, но тя е певица, не е научен сътрудник към БАН, все пак.
Мдааа, не Е... сътрудникът е Гъмов...  Joy
Виж целия пост
# 1 723
Нали трябва да я унижат за пореден път. Кога друг път ще му мие краката на тоя селянин, Кичка, която живее в САЩ и чийто стандарт на живот е недостижим за него, Карлсон, който живееше на покрива?

Нали ѝ плащат хонорар за да влезе в къщата. Никой не я кара насила. Пък и едва ли има чак такъв недостижим стандарт щом до ВБ е опряла  Peace .
Виж целия пост
# 1 724
Коментаторите никаква не я свършиха Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия