VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 078
  • 2 652
# 1 920
Аз много се снях на това - Преслава  като Ернестина и Светлана я питаха  за Гъмов и тя каза  "Ааа аз преди съм имала приятел, който съм издържала " Simple Smile Бедният артист...Леко засилени от ББ са тези техни чувства, но нека има някаква интрига и около положително,не само на скандали да се акцентира.Колкото за Ритон много зле се държаха и по случая с баса, а и реакциите им към оригиналностите на Евгени Минчев.Те искат за тях да се говори или добро или нищо Не търпят никакви забележки...
Виж целия пост
# 1 921
Скрит текст:

За него се съмнявам, но ми се струва, че Гъмов прави някои неща под диктата на ББ. Видяха от екипа, че Кичка носи на "бой" и когато Здравко се кротна, може да са подшушнали на Гъмов да го замести. Знам ли, има нещо неестествено в злобата, която лее по адрес на Кичка. Чак пък толкова да го дразни, та тя не е затворена в една килия с него. Другият вариант е, наистина да си вярва, че хората я спасяват, защото е дразнител и той да се старае в тази посока, като си мисли, че така задоволява зрителските предпочитания. Е, има и трети вариант, който най-много се набива на очи - прост и озлобен да си е по принцип. Mr. Green
Пуснете си двата клипа - тирадата на Гъмов срещу Луна, когато тя счупи нещо и тирадата му срещу Кичка, когато я наричаше "овча кожа". Не ви ли изглеждат почти еднакви? Той не я харесва Кичка със сигурност, но начинът по който го изразява е извънредно слаб, но вероятно е поради факта, че Гномчо си е бездарен.

Аз по-скоро си мисля обаче, че не Биг брадър го кара да злобее така, а той си е въобразил, че Кичка е страшно нехаресвана от народа вън и отнасяйки се така с нея, печели червени точки пред зрителите.
Е, това е точно втория вариант, който описах. Но той важи само в случай, че при всичките му излизания от къщата, никой не го е светнал каква е ситуацията навън или пък някой го е подвел и той сега копае в грешна посока. Ако пък знае каква е ситуацията - че Кичка е харесвана и подкрепяна, може да се е настървил така към нея, затова че му е отнела публиката, която той е смятал, че ще му се падне по право.....защото е обаятелен, красив, духовит, инопланетянин и т.н............... hahaha Това с пълна сила може да важи и за отношението му към Луна, тя по едно време всичките ги беше пратила в миманса. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 922
Според мен Преслава не е влюбена в Гъмов, нито има физическо привличане към него. Но го харесва, защото е различен от разни бирми и винтчета, каквито са й обикновената среда Peace
Виж целия пост
# 1 923
...Ситуацията ми напомня на сезона в който бяха  черната  Златка и  Къци, и  него го обиждаха по същия начин,  понеже  искал на всяка цена да спечели. Златка постоянно крещеше по него,   и няма да забравя това: Много искаш да спечелиш!  Да, ама няма да си ти!"   От самото начало  е знаела, че тя ще е победител, както и сега Ернестина. Жалко!!!
В този сезон не спечели тя, а Орлин. Тя спечели All stars  Peace
Виж целия пост
# 1 924
Снощи Тоца се изложи мнооого! Не трябвало да победи Кичка, защото наблягала на битовизмите. А за Гъмов защо нищо не каза? Алкохолизмът, обидите, униженията, агресията, които той проявява похвални ли са?!
Жени се опита да ни даде наклон за кого да гласуваме- Ерна.  LaughingИзтъкна някакви нейни положителни качества, които аз до момента не съм видяла при Ерна.
Здравко да скача срещу Кичка може, обаче на Минчев не можа дума да каже. Да, ама Минчев е... "мъж". Как се скача срещу "мъж"?! Heart Eyes
Джино започна малко по малко да показва истинското си лице, което не е чак толкова лицеприятно. От Гъмов ли се влияе или си е бил такъв по принцип, не зная, но през тия дни маската на Джино падна. Не е това, за което се представяше.
ВБ пак унижи Кичка. Тая роля, която и даде беше страшно изгодна за враговете и. Гъмов не пропусна възможността да се възползва от шанса. И това беше поредната черна точка в неговия актив. Ама сега всички пак ще кажат, че Гъмов нищо не е направил, тя Кичка е виновна и все за жертва се представя.
Туй Светланата голяма собственичка се оказа, бре! Шоколад им дава ВБ, тя си го прибира и започнаха разправии, че Кица си взела 1 парченце. Круши донесли на н"ам си кого, Люси си взема 1 и хоп пак Светланата се обажда, че крушите били на н"ам си кого. И накрая Кица и Люси са виновни, щото видите ли посегнали на чуждото. Е, нали Кица уж беше оная с битовизмите?! Иво и той беше оня с битовизмите?! Май Светланата е по- зле от тях двамата взети заедно. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 925
Антония нали каза, че щом съквартирантите всеки път номинират Кичка/не я харесват/, проблемът е в нейния телевизор. А аз искам да попитам, щом тя винаги остава и има много хора, които я харесват/Антония знае какво пишат навън Peace/, то тогава в кой точно телевизор е проблема? Mr. Green
Виж целия пост
# 1 926
В дистанционното е проблема, т.е. Тоца.  Peace
Виж целия пост
# 1 927
Между другото, тая "песен" за платената подкрепа на Кичка са я подхванали и във ФБ...съвсем по същото време. Съвпадение ли е това или поговорката за крадеца е влязла в сила? Mr. Green

Хм, въобще не им се връзвам на тия.
И тук имаше една преди няколко вечери дето плюеше Кичка нон-стоп и  обвиняваше в платени постове докато не и изровиха профила и не се разбра, че именно тя е такава.
Зачезна оттогава.
Баш си е в сила: Крадеца вика „Дръжте крадеца“
Виж целия пост
# 1 928
Антония нали каза, че щом съквартирантите всеки път номинират Кичка/не я харесват/, проблемът е в нейния телевизор. А аз искам да попитам, щом тя винаги остава и има много хора, които я харесват/Антония знае какво пишат навън Peace/, то тогава в кой точно телевизор е проблема? Mr. Green

Аз ако бях на мястото на Кичка точно това щях да отговоря на крокодила.
Виж целия пост
# 1 929
...Ситуацията ми напомня на сезона в който бяха  черната  Златка и  Къци, и  него го обиждаха по същия начин,  понеже  искал на всяка цена да спечели. Златка постоянно крещеше по него,   и няма да забравя това: Много искаш да спечелиш!  Да, ама няма да си ти!"   От самото начало  е знаела, че тя ще е победител, както и сега Ернестина. Жалко!!!
В този сезон не спечели тя, а Орлин. Тя спечели All stars  Peace

Явно съм се объркала, съжалявам! То няма и с какво да запомня един поспаланко... 
 Незнам защо, но си мисля, че Кичка се е отказала от хонорара в замяна на сигурна победа, като ВБ пък в замяна на осигурената такава и е наложил да изтърпи всичко това, на което сме свидетели
                               
Виж целия пост
# 1 930
ИМА ЖИВО
Виж целия пост
# 1 931
Има ли промо за довечера?
Виж целия пост
# 1 932
http://vbox7.com/play:1ea3738dfd промото
Виж целия пост
# 1 933
Моля някой да каже какъв е басът между Люси и Ритонеца за 100 000 лв.?
Виж целия пост
# 1 934
ВБ пак унижи Кичка. Тая роля, която и даде беше страшно изгодна за враговете и.

Изгодна и за феновете и. Горката онеправдана Кичка! ВБ работи усърдно да я направи победител.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия