VIP Brother - Сезон 7, Тема 8

  • 101 071
  • 2 652
# 2 085
Още когато бяха на по 3 годинки децата ми и тръгнаха на детска градина ги учех Никога да не  се включват в групови нападки, да не обиждат и да не позволяват ситуации 1 срещу всички. Елементарно възпитание!!!
Масовият българин си е типична овца и изповядва стадния стил на живот. Пример - червен пешеходен светофар, всички чакат. 1 тръгва да пресича и всички юруш след него....и други такива примери.
Виж целия пост
# 2 086
Абе момичета вие взехте да ръсите обиди като Гъмов.Пък  се възмущаваме от него
да не е заразно и за де прихваща през телевизора
Виж целия пост
# 2 087
Е дори да е игра , поза и обмислено поведение Кичка печели и по този пункт срещу актьорчето. Така равно със спокоен тон му казва десетки пъти да млъкне , то продължава да си дудне едни и същи несмислени фрази и да дудне. Кичка завършва с едно глупак и приключва , а пияндето невротик продължава да подскача и да търси съчувствие в прегръдка с чалгарката. Много добре го определи - клоун ,с несвързана мисъл и реч.
Ернестина винаги след номинации , когато има критика срещу нея променя поведението си , става ехидна , не може да приеме отрицание дори и от врагът от "другата група". За мен тя  е най-голямото разочарование.
Виж целия пост
# 2 088
Всички там мрат от мъка - Ритон, Ерна, Гъмов, че след толкова положени усилия не можаха да елиминират Кичка.
А такава сладка коайлицийка си бяха заформили Mr. Green
Виж целия пост
# 2 089
Лично на мен определено би ми светнала червената лампичка, ако чуя, че една жена не приритва бившия и мъж да вижда детето си.
От случаите, в които съм виждала това да се случва, определено съм останала с впечатление, че е с причина и то поради доста големи отклонения в поведението на родителя.

Съдейки по поведението му в къщата, Гъмов е домашен насилник. Другата вероятност е да има агресивно пиянство - не мога да преценя кое е точно от двете (въпреки, че лошият алкохолизъм така и така води до домашно насилие), защото не дават 24 часово излъчване на ВБ.

Според мен второто, в къщата са затворени и постоянно имат алкохол, лесно се пие по цял денн така. навън ходи по ангажименти, работи, среща се с приятели, гледа сина си от време на време и тн, надали пие по цял ден. Но като се напие, става ллошо..
Виж целия пост
# 2 090
Аз не разбрах каквп й беше толкова смешно на разгонената простакеса Преса,че така ехидно се хилеше,докато изгората й бълваше помия срещу Кичка?!
Не си разбрала, защото те кефи Кичето.
Абе момичета вие взехте да ръсите обиди като Гъмов.Пък  се възмущаваме от него
да не е заразно и за де прихваща през телевизора
Заразно е! Прави впечатление, че в тази тема останаха само харесващи Кичка
Виж целия пост
# 2 091
Тази свиня Ката  ooooh! ГО каза, ГО чу, ГО гледа... и  продължава да ни внушава, че не ГО била казала... а после, че се шегувкала /с тон на строга господарка/... тъпа ботоксова мумия...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Леле, какви грозни думи, а на Гъмов се чудите  ooooh!
Задължена съм ти, че ги повтори... дано идиотката да ги прочете...  Naughty
Я, и аз да цитирам, та дано Тоца прочете и каже на Катя каква е в очите на хората. Здравко поне показва емиции в изобилие.
Виж целия пост
# 2 092
Абе момичета вие взехте да ръсите обиди като Гъмов.Пък  се възмущаваме от него
да не е заразно и за де прихваща през телевизора
Не,каквото повикало,такова се обадило,сори Достатъчно му мълчаха насреща,та да види колко е приятно. Само цветни ми идват по негов адрес.. #Cussing out Crazy
Виж целия пост
# 2 093
Тази свиня Ката  ooooh! ГО каза, ГО чу, ГО гледа... и  продължава да ни внушава, че не ГО била казала... а после, че се шегувкала /с тон на строга господарка/... тъпа ботоксова мумия...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Леле, какви грозни думи, а на Гъмов се чудите  ooooh!
Задължена съм ти, че ги повтори... дано идиотката да ги прочете...  Naughty
Я, и аз да цитирам, та дано Тоца прочете и каже на Катя каква е в очите на хората. Здравко поне показва емиции в изобилие.
Joy Хайде, пак...
Виж целия пост
# 2 094
Лично на мен определено би ми светнала червената лампичка, ако чуя, че една жена не приритва бившия и мъж да вижда детето си.
От случаите, в които съм виждала това да се случва, определено съм останала с впечатление, че е с причина и то поради доста големи отклонения в поведението на родителя.

Съдейки по поведението му в къщата, Гъмов е домашен насилник. Другата вероятност е да има агресивно пиянство - не мога да преценя кое е точно от двете (въпреки, че лошият алкохолизъм така и така води до домашно насилие), защото не дават 24 часово излъчване на ВБ.
После, на 100 процента съм съгласна с теб
Виж целия пост
# 2 095
Люси бил въвлекъл Ритонците в тази интрига и ги накарал да се хванат на бас- много ме дразни, че продължават да лъжат! Точно те подскачаха и ровиха в л...та , ама си ги хвърлиха на главата.
Виж целия пост
# 2 096
Преса трябва да си направи пълна детоксикация като излезе от къщата. hahaha
Виж целия пост
# 2 097
В ъгъла на екрана пише 23:40, ВБ казва - 21 часа е.
Виж целия пост
# 2 098
Значи те като номинират да се мълчи,пък тях да ги номинират не може? Обяснения и докладни се искат до откат. А Преса ми е ясно що се хили- щото да се хареса на алкажа и тя на стадния принцип. После обаче се усети,че е вредно за имиджа и взе на съвест да я избива. Да се умилиш направо. Cry ooooh!
Виж целия пост
# 2 099
Лично на мен определено би ми светнала червената лампичка, ако чуя, че една жена не приритва бившия и мъж да вижда детето си.
От случаите, в които съм виждала това да се случва, определено съм останала с впечатление, че е с причина и то поради доста големи отклонения в поведението на родителя.

Съдейки по поведението му в къщата, Гъмов е домашен насилник. Другата вероятност е да има агресивно пиянство - не мога да преценя кое е точно от двете (въпреки, че лошият алкохолизъм така и така води до домашно насилие), защото не дават 24 часово излъчване на ВБ.

Според мен второто, в къщата са затворени и постоянно имат алкохол, лесно се пие по цял денн така. навън ходи по ангажименти, работи, среща се с приятели, гледа сина си от време на време и тн, надали пие по цял ден. Но като се напие, става ллошо..

Договорите са им такива, че ги пускат да излизат, когато имат ангажименти. Това, че Гъмов досега е излязъл 7 пъти за представление (той го каза), а Преслава излиза почти всяка вечер, значи, че толкова са му ангажиментите на Гъмов. Т.е. и навън да е, пак толкова ще работи. За сина му някой каза, че рядко го виждал... Май има достатъчно време да пие и навън. Само не знам дали успява да си позволява качествен алкохол, какъвто им дават в къщата. Вероятно не, ако разчита на актьорската заплата, и си купува нещо по-евтино, наливно и т.н. Но пие много и редовно със сигурност. Съвсем оттренирани жестове на пияница си има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия