Идеи за стартиране и развитие на бизнес 23

  • 133 480
  • 776
# 150
Здравейте, много хубава тема.. В момента търся идеи за собствен бизнес ... С цел да бъда повече време с детето си
Виж целия пост
# 151
Привет Малиш,
И аз така, искам да имам повече време за детето си и затова си мисля да подхвана нещо свое Simple Smile Добре дошла  Hug
Виж целия пост
# 152
Здравейте, да споделя малко.опит
Докато бях по майчинство изкарах курс за уеб дизайн къде успешно, къде не направих няколко сайта.
С приятелка решихме да се "гмурнем" в онлайн търговията . Имахме малко печалба, но нещата бързо приклюха тъй като не успяхме да се разберем.
Иначе идеи:
Ръчна изработка на бижута
Ръчна изработка на свещи
Маникюр-педикюр
Freelance сайтове
И може би, партньор/приятел, мъж,позната и пр./ с които да споделятя идеи и да работите за своята нелека кауза.
Виж целия пост
# 153
Wind of some change,
Хубави идеи, благодаря Simple Smile
А какво имаш предвид под freelance сайтове?
Виж целия пост
# 154
https://m.freelancer.com/?gclid=Cj0KEQiA4qSzBRCq1-iLhZ6Vsc0BEiQA … R-RjdkaAj6i8P8HAQ
Работиш.онлайн за чуждестранни работодатели, които не те обвързват с договор.
Трябва да имаш умения за /пример/
Създаване на сайтове
Обработка на снимки
Създаване на визитки
Преводи
Банери
И всичко, което предлага интернет пространството.
Моя близка, прави визитки и до тук е спечелила около 500долара.
В пейпал има регистрация и така.
На мен би ми било многоооо интернесно това занимание.
Виж целия пост
# 155
В София съм водила децата в Пъзел кидс - изцяло детски салон. Много ни харесваше. Днес гледах, че са въвели и детски маникюр. Неудобството при тях, както почти навсякъде е трудното паркиране. Освен с деца, работят и с майки. Момичетата бяха много внимателни и ако се налага, вървят след детото и подстригват.
Но идеята си е добра според мен, защото докато децата бяха много малки нямаше друг вариант да ида аз да се подстрижа и те да не вървят по мен. Ако във вашия град няма - е добре.
Салонът може да се комбинира и с фотограф, така че да се правят фотосесии.
Виж целия пост
# 156
Благодаря ви за топлото посрещане и идеите
Виж целия пост
# 157
От страшно много време ми се върти една идея в главата, но нямам смелостта да я започна сама. Явно не съм такъв предприемачески тип, какъвто ми се иска. Първоначалната инвестиция е доста голяма, рискът - също. Та, идеята ми е да закупувам имоти, които са за ремонт, на по-ниски от пазарните цени, да ги ремонтирам и след това да ги продавам. Но, за съжаление, пазарът на недвижими имоти в България е доста изкривен и е много трудно да се предвиди дали този бизнес е удачен. Казах си мъката Grinning.
Виж целия пост
# 158
Това е доста добра идея, но трябва да имаш в излишък страшно много пари, които никога да не ти трябват. Но ти си наясно с това.
Виж целия пост
# 159
Това е доста добра идея, но трябва да имаш в излишък страшно много пари, които никога да не ти трябват. Но ти си наясно с това.

Да, наистина е така. За начало, според мен, ще ми трябват не по-малко от 40-50 хил. евро. Е, естествено, няма да стартирам с многостайно жилище на жълтите павета, но пак са необходими доста пари. Прави ми впечатление, че в България не е от огромно значение дали жилището е ремонтирано, обзаведено и т.н. Разликата  е по-малка, отколкото би трябвало да бъде, така че да си заслужава влагането на пари в него и излизането на печалба Sad.
Ще го мисля още Simple Smile
Виж целия пост
# 160
В невдижимите имоти е ключът за съкровището.
Много мои познати, дръпнаха с пари.
Но при тях положението е друго. Те имаха пари свободни. И имотите,които купиха наистина бяха на бвзценица, след, което ги продадоха с по 30-40хил отгоре.
Виж целия пост
# 161
Това с имотите и аз съм си го мислила, хубава идея е, ако имаш и конкретен имот, който си набелязала и средства действай.
Виж целия пост
# 162
Аз бих се ограничила до това имотът да добие нормален, чист вид. Повечето жилища обитавани от възрастни хора са жив леш..., освежаване и продажба за начало. Има хора, които отказват огледи при вида на мръсно и занемарено жилище, дори не се стига до равносметка брой стаи, изложение и т.н.
Виждам риск ако се заиграеш много с ремонти да се получи така, че вложените пари, трудно можеш да си ги вземеш в цената. Купувайки имот, старо строителство, повечето купувачи са наясно, че ще се наложи да влагат още пари. Но всеки би предпочел да го направи по негов начин.
Във връзка с имотите имам въпрос - Бихте ли си купили къща на 20 км от големия град, на цената на апартамент 80 кв с двор? Мисля, че е добре за семейства с деца, но не знам дали не си го мисля само аз?
Виж целия пост
# 163
Хубаво е да има възможност децата да пътуват до града, в който учат, ходят на уроци, кръжоци, срещи с приятели ....
Виж целия пост
# 164
Момичета, благодаря ви за мненията. bouquet Ще продължавам да си избистрям идеята.

*vera, ние също сме обмисляли идеята за къща с двор, извън града. Но си мисля, че ще е проблем с транспорта (ако работите, а детето учи в града). Това беше основното, което ни спря, за да го направим.

Редакция: a.l.e.n.a ме е изпреварила Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия