Лекари в БУРГАС

  • 235 721
  • 755
# 330
На моето дете не са ги разширявали, по други причини ходихме, но мисля, че би могла да ви свърши работа и за това.
А един преглед после при д-р Кузнецов пак няма да е излишен  Wink
Виж целия пост
# 331
здравейте да ме насочите за преглед с ехограф на гърдите, мамолог или хирург ако може да работи след 17ч.
Виж целия пост
# 332
Д-р Хрусанов - кабинетът му е на ул. "Морска" № 1.
Обикновено приема след 17 ч.  Peace
Виж целия пост
# 333
Д-р Хрусанов - кабинетът му е на ул. "Морска" № 1.
Обикновено приема след 17 ч.  Peace

И след д-р Хрусанов непременно на преглед при друг лекар за второ мнение. Вече съм писала, но ще повторя, защото навременното диагностициране е много важно. На две мои много близки роднини каза, че нищо им няма, а и двете се оказаха с рак на гърдата.
Едната отиде за второ мнение при Хрусанов защото не й хареса, че Ангелов не хареса образуванието и искаше да го оперира. След Хрусанов се успокои и смяташе да не предприема нищо. Добре, че я накарах да отиде в онкологията в София, че се оказа с две ракови образувания, но в начален стадий. Другата жена отиде за второ мнение месеци след като Хрусанов й казал че й няма нищо и рака се оказа в понапреднал стадий. Хубаво е да се има доверие на лекаря, но когато се отнася до живота на пациента е още по-хубаво диагнозата да се проверява.
Виж целия пост
# 334
а този Анегелов къде му е кабинета
също бихте ли препоръчали ендокринолог
Виж целия пост
# 335
Ангелов работи в онкологията и сега след операцията и лъчето майка ми се записа при него да я следи. Частният му кабинет е някъде на Демокрация. Доц. Гаврилов от онкологията в Дървеница пък беше споменал като добър хирург - онколог д-р Тодоров. При който и да отидеш после задължително при друг за второ мнение. 
Виж целия пост
# 336
Здравейте! Искам да попитам някой може ли да ми препоръча добър съдов хирург? И къде мога да си направя доплер на крака? Благодаря !
Виж целия пост
# 337
Здравейте! Искам да попитам някой може ли да ми препоръча добър съдов хирург? И къде мога да си направя доплер на крака? Благодаря !

Д-р Денчев в Девата е добър съдов хирург.
Виж целия пост
# 338
Здравейте, трябва ми добър специалист УНГ, без Аврамов, Ламбов или Парунов. Благодаря. Мнение за д-р Генчев?
Виж целия пост
# 339
Генчев не го знам, доволна съм от Диана Радославова, а за Аврамов направо нямам думи  ooooh!
Виж целия пост
# 340
Аз от Генчев съм доволна. Peace
Виж целия пост
# 341
Аз от Генчев съм доволна. Peace
д-р Ангелов -МБАЛ. Има кабинет и в Поморие.
Виж целия пост
# 342
Аз от Генчев съм доволна. Peace
д-р Ангелов -МБАЛ. Има кабинет и в Поморие.

Само не разбрах защо ме цитираш..? Laughing
Виж целия пост
# 343
Аз от Генчев съм доволна. Peace
д-р Ангелов -МБАЛ. Има кабинет и в Поморие.

Само не разбрах защо ме цитираш..? Laughing
Грешка, извинявам се.
Виж целия пост
# 344
Д-р Ангелов работи предимно с деца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия