Лекари в БУРГАС

  • 235 835
  • 755
# 495
Защото с Б12 не е наясно. Никак.
По този проблем в Бс няма къде, да.
Ако някой открие хематолог, който да е адекватен по тези проблеми, нека сподели.
Виж целия пост
# 496
Д-р Костов работи в ДКЦ-1,а не в УМБАЛ Бургас да сме точни.
Виж целия пост
# 497
Препоръчайте ми очен лекар за възрастен?
Виж целия пост
# 498
Препоръчайте ми очен лекар за възрастен?
Зависи за какво. Ако е рутинен преглед, аз смятах да отида в новата клиника на Хубанов, поне апаратура имат.
Виж целия пост
# 499
Засегнато зрение след инсулт. Имате ли някакви впечатления от тази клиника?
Виж целия пост
# 500
Засегнато зрение след инсулт. Имате ли някакви впечатления от тази клиника?
Нямам, тепърва ще ходя. Но щом става дума за сериозен проблем, проучете добре въпроса. Аз съм за профилактичен преглед и една болка в очите периодично, избрах там, защото поне апаратура имат добра.
Виж целия пост
# 501
За д-р Горанова - дерматолог търся мнения  Peace
Виж целия пост
# 502
Момичета , търся отзиви за МЦ Хирон , имам едно мнение за д-р Бечев, хомеопат. Търся мнения , защото прегледа само е 120 лв , следващите също не са малки. Ако имате наблюдения , да споделите
Виж целия пост
# 503
Препоръчайте ми добър алерголог, от който сте доволни.  Peace
За съжаление поредната "дупка" ...... В Бургас НЯМА добър алерголог. От опит / но не работеше до скоро със ЗК/ Д. Димова  - за възрастен
Виж целия пост
# 504
Препоръчайте ми добър алерголог, от който сте доволни.  Peace
За съжаление поредната "дупка" ...... В Бургас НЯМА добър алерголог. От опит / но не работеше до скоро със ЗК/ Д. Димова  - за възрастен

За дете ми трябва  Peace Благодаря  bouquet
Много е жалко, голям град без добри специалисти... Tired
Виж целия пост
# 505
При Галина Иванова ходят  всички!
Виж целия пост
# 506
При Галина Иванова ходят  всички!

Тя е алерголог, нали? Приемам го като отговор към мен  bouquet
Виж целия пост
# 507
При Галина Иванова ходят  всички!

На моето дете изобщо не помогна, при все че идвах с направление от педиатър ме препрати при друга педиатърка тя да се "поупражни". Не препоръчвам, иначе е внимателна и любезна.
Виж целия пост
# 508
Галина Иванова не работи с деца до 6 или 8г. /не помня точната възраст/ Казвала ми е че детския алерголог е колеката й в обратната смяна, но не помня името. Лично аз като пациент съм много доволна от нея.
Виж целия пост
# 509
Галина Иванова не работи с деца до 6 или 8г. /не помня точната възраст/ Казвала ми е че детския алерголог е колеката й в обратната смяна, но не помня името. Лично аз като пациент съм много доволна от нея.

Към онзи момент моето беше на 12 год. и не ми е споменавала, че не работи с деца. Изнесе една реч за полените, как да си тръска дрехите и косата всекидневно, а проблема изобщо не беше свързан с полените.Само да вметна ,че проблема се появи след реваксинация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия