DMS за Венелин

  • 25 306
  • 96
# 45
Страхотно !  Hug Hug
Виж целия пост
# 46
Прекрасна новина! Simple Smile
Виж целия пост
# 47
Радвам се от сърце и желая занапред всяка болест и зло да бягат надалеч  Hug
Виж целия пост
# 48
.
Виж целия пост
# 49
  Извинявам се за неуместният ми пост.
Виж целия пост
# 50
Поднасям искрените си извинения на Жармен! Ти си моят лъч надежда за доброто у хората и в никакъв случай не съм си и помислила да те обидя! Моля те, прости ми Sad
Точно преди пет месеца, когато докторите в клиниката ми обясняваха, че се борим за ремисия, аз изобщо не разбирах за какво става въпрос и асоциирах ремисия с оздравяване. За човек, който не се е сблъсквал с рака, aкълът ми не го побираше, че има вариант туморът да си е наличен като формация, а ние ще се радваме просто защото не е активен. На много хора сигурно им звучи налудничаво... Е, за тези пет месеца ми се наложи да науча и да проумея много неща...
Напълно разбирам хората, които на този етап ни честитят оздравяване. Та нали и аз бих реагиарала по същия начин само до преди месеци.
Безкрайно съм щастлива, че има хора, на които им пука за нас, без дори да ни познават. Хора, които ни подкрепят и помагат.
Вече има и яснота как ще продължи лечението занапред. Инсулин-потенцираната терапия се заменя с две нови процедури: магнитотерапия и терапия с озон. Естествено, цената на лечението се запазва...
Дори вече има един човек, управител на верига магазини за обувки, който се отзова на молбата ми за помощ във връзка с поставянето на дарителските кутии. Щастлива съм!
 
Напоследък много често си мислех: каква ще изляза аз от цялата тази история? Точно преди месец не виждах никакъв изход от ситуацията. Разкъсвах се от съмнения и мъка, че няма да успея да събера парите за лечението и ще го изпусна поради липсата на пари...Дали ще успея да се запазя като човек? Дали аз ще даря дори и лев отново? Дали ще ми трепне сърцето, когато видя някого в нужда?
Е, вече знам отговора – аз ще си остана аз. Щом има толкова много хора, които ми помагат на мен, няма да се изгубя! Освен, че Вени ще живее, аз няма да загубя човешкия си облик. И продължавам да деля обяда си (когато обядвам) с едно улично куче, вече яде от ръката ми Simple Smile
Виж целия пост
# 51
 Hug
Виж целия пост
# 52
Отново пиша, за да благодаря на всички, които са пратили смс-и тези дни.
Вече са готови първите дарителски кутии и три са поставени в малки магазинчета.
Вече имам и първият отказ очи в очи да бъде сложена дарителска кутия в магазин. Досега всички откази бяха по телефона или по имейл. Най-интересно е, че отказът не дойде от собствениците на магазина, а от управителката. Мотивът е още по-интересен - до тук била отказала на двама нуждаещи се, които са молили да сложат дарителски кутии, и сега, ако позволи на мен, другите щели да и се обидят?!?
Напълно съм наясно, че никой с нищо не ми е длъжен, но наистина не разбирам, ако можеш да помогнеш, защо да не го направиш? Как спят тези хора нощем? Аз и обяснявам цялата ситуация и как животът на мъжа ми зависи от дарения, а в очите и нищо не трепна...
Виж целия пост
# 53
Разни хора , разни идеали , не ги мисли , не си струва  bowuu
Виж целия пост
# 54
Боряна, не се предавай! Hug
Пиши им всеки ден на медиите. Всеки ден мейл на всички.
Можеш да се свържеш с големите вериги магазини. В тях може да се поставят кутии за дарения.
Също така и с големите фейсбук страници. Помоли да сложат линк към фейсбук страницата на Вени.
Също така можеш да се свържеш с управата на молове за позволение да се сложат кутии за дарения примерно.
От всички големи медии отказаха.
Всички големи вериги магазини отказаха.
Всички молове отказаха.
Верига магазини Alcohol & Tabakoff отказаха.

Все още чакам отговори от няколко места.

Но!
Кметството на р-н Витоша ми дават 5 урни за ползване, като кметът на Района е предложил да сложат една от кутиите в общината!
Очаквам положителен резултат от верига аптеки Субра.
Очаквам положителен резултат от верига за химическо чистене Master`s Hood.

И най-важното - Вени вече е 75.100 кг. Щастлива съм!
Виж целия пост
# 55
И най-важното - Вени вече е 75.100 кг. Щастлива съм!
Поздравления! Ето с такива малки победи се печели голямата битка!
Виж целия пост
# 56
  76.100кг
Чудо!И щастие  Simple Smile
Виж целия пост
# 57
Ако на някого му е необходим Fresubin 1,5 kcal/ml, нека да ми пише. Останаха ми 5 бр. , за подаряване Simple Smile
Виж целия пост
# 58
Скъпи приятели,
искам от сърце да ви пожелая през новата година на първо място крепко здраве!
Отново искам да благодаря на всички за подкрепата, която ни дадохте и продължавате да ни помагате в нашата борба!
Също така, искам да споделя с вас и една добра новина - веригата аптеки Субра ще се включи в кампанията с дарителските кутии. Дано да бъдат пример за други вериги.
Със свито сърце, но и с огромна надежда чакам новите резултати, за които трябва да направим изследване в първите работни дни.

С огромна благодарност към всички вас!
Виж целия пост
# 59
 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия