♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 23

  • 55 544
  • 707
# 600


https://www.youtube.com/watch?v=HOdBVtW1pzk
Виж целия пост
# 601


Скрит текст:
Joy Joy Joy

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 602
Натиска ПатронЯ ама Дефнето е като костелив орех- не поддава и на милиметър...  hahaha hahaha hahaha



Виж целия пост
# 603
Добро утро  Hug Hug Hug Hug Hug
Патрон такива погледи и хварля. Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 604
Добро утро  Hug

Скрит текст:
Виж целия пост
# 605
Kiralik Ask 21 Bolum Fragmani 2


Виж целия пост
# 606
Хайде на фрагманааа  Crazy
Едитвам се, Ванчето го е качила преди мен.Гушки и целуфани, кой знае как във фрагман съчетани  Mr. Green  Наша Дафина беше като пияна, ПатронЯ и той тук-таме стъпя, а Кориша пак цепи мрака  hahaha Дениз е класен сериален злодей  Grinning

Виж целия пост
# 607
Добро утро къзлар!  Blush Blush Тъкмо изгледах фрага, много целувки, много прегрътки. И сега как ще издържим до петък  newsm03 newsm03 newsm44 А дали вярно съм разбрала Дефне като се представяше не каза ли Йомеровата Дефне или аз не съм разбрала?  Thinking Hug Hug
Виж целия пост
# 608
Малииииииииииииииииии два фрагмана, две целувки.
Направаво изтрещях newsm44 newsm44 newsm44

Този новия само такива да ги върши. smile3508
Виж целия пост
# 609
Добър вечер!



Искаше ми се да направя нещо интересно с думичките от последната серия, ама май не ми се получи твърде  Wink Обаче- колкото- толкова  Simple Smile Докато чакаме другия фрагман, че кой знае какво ни готвят




Добро утро момичета  Hug
дора много са ти хубави гифчетата ...ЧУДНИ  bouquet
Ах какво ли ще ни подготвят сценаристите за петък  smile3506 в голяма чуденка съм
Малиииии  #Shocked много целувки и прегръдки ще гледаме в петък ... smile3505
Вай бе да идва по скоро  smile3514

Хубав ден на всички   thumbsup
Виж целия пост
# 610
Привет  Hug Heart Eyes Ну и фраааг!!! както казват падругите  Laughing Голяма теория на конспирациите са спретнали при тях, във връзка с Дениз, но без превод аз не мога да коментирам какво е искал да каже  newsm78
И нещо от феновете  hahaha
http://m.vk.com/video299422839_171303209?list=dc61c97379be3c760c … l-96725873_183106
Виж целия пост
# 611
А дали вярно съм разбрала Дефне като се представяше не каза ли Йомеровата Дефне или аз не съм разбрала?  Thinking Hug Hug

Чуден фрагман! Благодаря  bouquet Снощи до кое време го чаках, ама не го дочаках!
А че Дефне каза, че е "Омеровата Дефне" е вярно, но какво  избърбори наш Йомер, не го разбрах- май нещо, че той е Йомер, ама не съм много сигурна.
От превода на рускините има два момента, които ме тревожат- Йомер казва, че са на такъв стадий, че не бива да имат тайни един от друг, а Дефне моли Синан да не казва нищо. Лошо. Все се надявам тя да е тази, която ще му разкаже. И вторият момент- Дениз, който казва, че Дефне е вече в ръцете му,т.е. знае слабото място и на двамата. Силен коз

Виж целия пост
# 612
Ето ви превода на рускините:
https://vk.com/videos-95575917?section=all&z=video-95575917_ … 17%2Fpl_-95575917
Виж целия пост
# 613
А дали вярно съм разбрала Дефне като се представяше не каза ли Йомеровата Дефне или аз не съм разбрала?  Thinking Hug Hug

Чуден фрагман! Благодаря  bouquet Снощи до кое време го чаках, ама не го дочаках!
А че Дефне каза, че е "Омеровата Дефне" е вярно, но какво  избърбори наш Йомер, не го разбрах- май нещо, че той е Йомер, ама не съм много сигурна.

dora_st Благодаря  smile3525 smile3525 Ще дочакаме суб и ще видим какво точно си казват.  newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 614
И на мен ми стана горещо от този фрагман!  Embarassed Според рускините Дефне май наистина е пияна-заляна и се чудят дали тя няма да тръгне да признава. А със Синан - мисля, че пак ни залъгват и говорят за друго  Thinking Чудно е какво е намислил Трамба и дали той няма да узнае истината и да опита да изнудва Дефне?!  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия