♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 23

  • 55 543
  • 707
# 630
Тя като е пийнала Дефнето да вземе и друго да направи ще е много щастлив Йомер.Ама той няма да го направи докато не се оженят.
Виж целия пост
# 631
Виж целия пост
# 632
Тя като е пийнала Дефнето да вземе и друго да направи ще е много щастлив Йомер.Ама той няма да го направи докато не се оженят.

Ааааа Галя кекс няма да гледаме .... Thinking или поне не скоро
това все пак е турски сериал  smile3534
Виж целия пост
# 633
Тя като е пийнала Дефнето да вземе и друго да направи ще е много щастлив Йомер.Ама той няма да го направи докато не се оженят.

Аз като гледам с каква скорост се развиват действията - 20 серии по 2 ч. са си 40 часа и сме видияли всичко на всичко 2 целувки и полувина... smile3511
Има ли сериал в който главните не са се онодили?
Предлагам да направим една анкета с предположения кога ще стане кекса и дано не е във финалната серия.
Виж целия пост
# 634
Знам,че е турски сериал.Но все някога трябва да има кекс. Whistling
Виж целия пост
# 635
Знам,че е турски сериал.Но все някога трябва да има кекс. Whistling

А ,ще има...задължително след сватбата, която зависи от сценаристите, т.е. колко сезона са решили да отделят на гоненката. И той- по чорапи и долнище, пък тя- по къса нощничка с презрамки- ей това ще ни е всичката далавера от брачната нощ  Wink Ако обаче ги оженят, преди да е свършил окончателно сериалът, а например- в края на първия сезон, тогава тази сценка с долнището и нощничката ще я видим няколко пъти.  Laughing
От ФБ
Скрит текст:
Виж целия пост
# 636
Здравейте!
Благодаря за превода на озета и фрагмана!

и снимките от 21 епизод

Скрит текст:



Виж целия пост
# 637
Красота  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 638





Нощни  снимки в дома на  Йомер
Скрит текст:
Виж целия пост
# 639

Даже и нослето й почервеняло, и целувката нелепо някак си изглежда, като я знаем как се напива от две глътки, няма да се учудя да е завъртяла главата и оттам да й е дошла смелостта  Laughing
Скрит текст:
Още нещо от умотворенията на падругите - смелостта на Дефне зависела правопропорционално от два фактора - нивото на ревност и нивото на промилите  hahaha
Виж целия пост
# 640

Даже и нослето й почервеняло, и целувката нелепо някак си изглежда, като я знаем как се напива от две глътки, няма да се учудя да е завъртяла главата и оттам да й е дошла смелостта  Laughing
Скрит текст:
Още нещо от умотворенията на падругите - смелостта на Дефне зависела правопропорционално от два фактора - нивото на ревност и нивото на промилите  hahaha

Тогава сценаристите трябва по-честичко да я черпят с по чаша вино пък дано повече да целува Патрона  smile3532
Виж целия пост
# 641
Коте, абсолютно! И без това като беше нещастен без нея, Йомер почти се пропи от мъка, сега имат да си връщат, ма при нея положението избива на веселба!  Joy
Виж целия пост
# 642



А дали ще има фрагман на Статуса тази вечер? Информационно затъмнение около сериала....

Ашка става все по динамичен и един още по объркващ трейлър... Транба какво се е заканил на Дефо сякаш е Йомер, май му се иска нещо, но ще удари на камък или ще бъде пометен от бурята Дефне.....а целувката , момата се залепи към Йо като марка към плик, или е залитнала или я е ударил хормона, но да не си стиска толкова устните...
Виж целия пост
# 643


https://www.youtube.com/watch?v=std2GbkN0tA
Виж целия пост
# 644
Скрит текст:


А дали ще има фрагман на Статуса тази вечер? Информационно затъмнение около сериала....
Е, най-после се появи фен на Статуса Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия