Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са признаците преди раждането?
Как да стерилизирам стаята, в която ще спи бебето?
Какво е усещането при поставяне на катетър преди секцио?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са признаците преди раждането?
-
Как да стерилизирам стаята, в която ще спи бебето?
-
Какво е усещането при поставяне на катетър преди секцио?
-
Как се чувствате след премахване на катетър след секцио?
-
Какво да правя, ако стерилизаторът ми не се върти няколко минути?


. Предполагам истинските контракции ще ги усещам като напъни (все едно ти се ходи до WC).
днес ми е термина,но няма индикации,ако днес не се появи налката утре ще ме приемат за наблудение.
Привет коремчета
Викнах майка ми да запази малката и с мъжа ми газ към ТК . Прегледаха ме , тоновете дбри , скъсяване на шийката 50% и ме пратиха да си ходя . Моя док обаче вика оставай ! Викам Няяяма !!!! За какво да оставам като те няма да ме наблюдават а ще ме метнат на легло в паталогията и ще трябва да чакам срядата за секциото
Да си разпределите времето правилно и да сте организирани за да не се шашкатае . Аз бях мн зле с тази депресия ,но сега съм подготвена вече и съм спокойна

Аз съм +12 кг, говорих с доки за това и каза, че щом бебето е добре, няма място за притеснение. Малката вече е около 3200 гр, главично е и всичко според лекарката е наред. Все още нямам разкритие (страшно неприятен преглед), та ме посъветва да започна да вървя повече, ако искам да родя нормално, ако ли не - секцио. Та от днес започнах с усилените разходки
