Изпълнени с копнеж, започна НОЕМВРИйския бебевалеж - Тема 13

  • 36 652
  • 725
# 345
Аз от Лидъл си бях взела термометър и също показва около 35 градуса, дори когато се усещам, че имам висока температура. Ако някой е намерил читав термометър, моля да сподели.
Виж целия пост
# 346
http://m.trud.bg/Article/c/5103502
Е, как става тая работа?! То такива промени настъпват, че как няма да разбере?!
Виж целия пост
# 347
Честити бебчета на всички нови мами!  bouquet Живи и здрави да са и много да ви радват.
 Вчера бях на тонове. Доки каза "перфектни тонове, все едно термината ти е след два месеца, а не другата седмица"  Shocked А пък аз така искам вече да излиза. Термина ми е другата сряда. В понелник пак ме вика на тонове и ще видим, ако не тръгне до тогава как ще се процедира.
 Желая успех на всички, на които им предстои секцио в тези дни. И на всички останали, разбира се!  Hug Praynig
 
Виж целия пост
# 348
Алфа, честита дъщеричка Лора! Да е жива и здрава! А на теб бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 349
*slunchogledka* и аз съм с термин другата сряда и нямам никакви признаци да раждам по-скоро. На тоновете миналата седмица моята докторка каза, че няма никакви изгледи на скорошно раждане и ми записа час за 16.11. Много ми тежи вече и аз също започнах много да се поддувам. Моя син вече ми вика Мама грамадана  Joy
Виж целия пост
# 350
Успех на всички с предстоящо раждане било то нормално или секцио ..... бъдете спокойни и всичко ще мине и ще замине / кой го казва/ Wink

Честито на всички родили, няма такова щастие нали .... моята бузанка я побърквам от целувки  Heart Eyes
Виж целия пост
# 351
Честито на мама Алфа.Да ти е жива и здрава Лора.Много хубаво име сте и дали.
Виж целия пост
# 352
Здравейте момичета,отдавна не съм писала,но ви следя редовно.На 31.10 се роди нашето второ щастие Виктория -мъничка и много сладка,роди се по естетсвен път цели 2840гр. и 48 см.Когато я видях толкова мъничка малко се уплаших,но след като ми я дадоха изпитах такова огромно щастие че всякаква болка и мисли се забравят.Нека ви разкажа за моето второ доста бързо раждане.На 31.10 събота реших за последно да се разходя по центъра за последни покупки около появата на бебка и си казвах това ще ми е последното разхождане самичка и то така и стана.Около обяд започнаха менструални болки ниско долу и така си продължаваха от сутринта та чак до вечерта,но аз си виках ,че ще изчакам да станат уж на определен интервал и по продължителни да са самите болки,тъй като ме болеше на 10-15 мин за по няколко секунди беше болката.Обаче следобяд болките взеха да стават вече на 4-10 мин и доста болезнени.И така прибрахме се вкъщи аз продължавах д аимам болки но реших да се изкъпя ,да си поизчистя малко къщата и накрая решихме към 7 вечерта да отиваме към болницата.Оставихме баткото на баба му да се гледат и ние потеглихме все така със силни болки си бях.Приеха ме веднага,проследиха тоновете на бебка и всичко си беше наред,сложиха ми 3 вида лекарства чрез абокат в ръката и се почнаха едни страшни болки много силни.И така за 1 час аз успях да родя ,но този път раждането беше доста болезнено в сравнение с първото и доста по бързо(първото го родих за 7 часа).Както имах много силни болки ,така изведнъж болките дойдоха с напъни и акушерката като ме видя и вика бързо на магарето че вече се виждала главичката и така с още 2 напъна на бял свят се появи моето малко момиченце.Имах 2 вътрешни шева(2 дни леко ме боляха ,но после не остана никаква болка)Останах да лежа на магарето още 2 часа с пясък на корема си и подлога под дупето(това беше най гадно да леже в доста неудобна поза толкова  врем,но и това се забравя,след като видиш бебенцето си)Та така момичета това беше моят малко дълъг разказ за раждането ми.Вече сме си вкъщи и се кърмим успешно и пъпчето ни падна.Честито на всички родили до сега майчета ,а на предстоящите им пожелавам едно леко и много бързо раждане и живи и здрави бебчета на финала.
Виж целия пост
# 353
😊😊😊😀😀😀 ЧЕСТИТИ НИ БЕБЕЧЕТА ВИКТОРИЯ И ЛОРА !!!! Да са ви живи и здрави и да имат безгрижно детство !!!!
Мен треската започва да ме обзема 😁😁 утре живи и здрави по това време трябва да си гушкам вързопчето 🙄🤗 нямам търпение ☺
Виж целия пост
# 354
Честито на родилите мами, да са живи и здрави бебоците 😀😀😀
На тези, които им предстои тези дни "събитието", успех и всичко да мине леко ☺
Аз утре съм на док и вече официално да определяме дата и да се разбираме какво и как, багажа ми е на 70 % събран, има и още какво да се пазарува, ама дано си имам време.... единствено ме мъчи вече тежината и много ми се подуват ръцете, особенно сутрин, аа и пишкането на всеки час, но аз съм си виновна, като пия промишлени количества вода....
Виж целия пост
# 355
Да са живи и здрави малките госпожички Лора и Вики! Да радват много семействата си и да имат едно приказно детство! bouquet
Excellent и Теичка  fingerscrossed newsm32 Успех и на всички, на които им предстои в близиките дни да гушнат мечтата си! Hug

Виж целия пост
# 356
Янчето, честито! Да ти е жива и здрава момата!

Ексълънт, успех утре. То може и да се видим. Аз пък не се притеснявам. Обаче много се вълнувам и нямам търпение да дойде утре! Искам да си видя съкровището, да си я гушна!
Виж целия пост
# 357
Честити бебчета на всички мами  Heart Eyes
Аз откакто излязох по майчинство и време не ми остава да пиша, докато работех намирах време, а сега ...все нещо имам да върша! Ако някоя от вас(която все още не е родила) посещава училището за бременни "Чакам бебе" в София в Сити Центъра, бих се радвала да се запознаем Wink
Виж целия пост
# 358
Момичета,днес в 14.10 се роди моята малка Роси 3.700 и 54см и съм без нито 1 шев или разкъсване,всичко е наред. Joy Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 359
Лили, честито! Жива и здрава да ти е Роси!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия