Изпълнени с копнеж, започна НОЕМВРИйския бебевалеж - Тема 13

  • 36 652
  • 725
# 390
Честито радост на новообебилите се мами  bouquet
Аз вчера бях на преглед и ми стана едно мн гадно от прегледа за разкритие, вече е 2см каза док, чак ме заболя  Sad
Ако беба не тръгне до петък, в събота ми каза да отида в болницата.
Виж целия пост
# 391
Днес в 7:55 се роди нашата Марина.  3.400, 50см. Повече като мога, че съм с болки.
Виж целия пост
# 392
Бебоче, честито!!! Да ви е жива и здрава и много радост да ви носи!!! А на теб бързо възстановяване и скоро да си се гушкате двете!!  Hug

Аз имам един такъв хипотетичен въпрос - можеш ли да се изтърсиш да раждаш в някоя болница, без изобщо да си припарвал в нея преди това и да си ходил при някой лекар там? Нещо напоследък все повече се замислям по темата....
Виж целия пост
# 393
Бебоче, честита да ви е Марина! Много щастие да ви носи, а на теб бързо възстановяване!  Hug
gemavar, може и да е възможно. Нали не могат да откажат помощ, няма как да те върнат. Така си мисля.
Виж целия пост
# 394
Не знам как е с частните клиники, но в държавна болница според мен можеш да им се изтърсиш.

Аз съм в Сливен сега и мислех да се доследя при една лекарка от частна болница, а после да се появя в окръжна болница да раждам. В крайна сметка се отказах, де.
Виж целия пост
# 395
Днес в 7:55 се роди нашата Марина.  3.400, 50см. Повече като мога, че съм с болки.

Честито да ви е жива и здрава и много да ви радва Simple Smile
Виж целия пост
# 396
Бебоче,честита рожба,много да те радва. baby_neutral
Виж целия пост
# 397
Аз имам един такъв хипотетичен въпрос - можеш ли да се изтърсиш да раждаш в някоя болница, без изобщо да си припарвал в нея преди това и да си ходил при някой лекар там? Нещо напоследък все повече се замислям по темата....

Ами аз така ще правя. Следя се при докторка, която не изражда и като започне раждане ще си отида във Втора градска. Там нямам уговорка с никой доктор, няма да съм с избор на екип, така че предполагам, че няма как да ме върнат.  newsm78
Виж целия пост
# 398
Бебоче, честито! Бъдете живи и здрави! На теб бързо възстановяване!  bouquet
Виж целия пост
# 399
Честито Бебоче  Hug да сте живи и здрави, бързо възстновяване, мн хубава дата  bouquet
Виж целия пост
# 400
Честито Бебоче! Да е жива и здрава бебка, много красиво име сте избрали! bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 401
Бебоче  , 🤗🤗🤗🤗🤗🤗 честита дъщееичка миличка !! Да ви е жива и здрава !😘😘🌸🌸🌸🌸[/size]
Не можахме да се засечем 🙄 но утре на в отделението ще си бутаме количките с вързопчетата завдно . Мен ме качиха на 3 тия етаж 😊

Момичета - кокичета 🤓🤗🤗🤗 ,
Днес на този тъй светъл празник се роди така дългоочакваният ни син 😏🤗😊 . Малкото ми вързопче се появи в 10:47 ч . След планово свкцио и тежи 2900гр. И е дълаг 47 см . 😝 много ми е сладък и мекичък и бузест и сееиозен и любопитен 😄😄😄😄😄
Да са ни живи и здрави и двете дечица !!!!! Ц


И двамата сме добре . Аз св чувствам супер щастлива 😇😇☺ Разка живи и здрави като ни изпишат че през телефона има да пиша до утре 😑

Късмет на всички в очакване 🤗🤗🤗🤗🌸🌸🌸🌸
Виж целия пост
# 402
Теичка, Бебоче честити бебенца! Бързо възстановяване и по-скоро у дома!  Heart Eyes
Ех, че хубаво  Blush
gemavar какъв проблем да има. Нали си с платени осигуровки, най - малкото, пък и не е частно..как ще те върнат. Все едно цигнаките ги връщат (сори за примера, ама така де!)
Иначе и аз съм без екип, както споменах малко по-назад.

Да ви питам искат ли ви преди секциото 7 дни изследвания на урина, хемостаза, васерман?
Щото мен ми искат, а пък тези изследвания вече са ми направени, та се чудя тая дето ми го каза нещо не беше в час или това е пореден опит да си платиш още едни изследвания?
Виж целия пост
# 403
Честито на новите мами!!!! Ех, че много бебчета станаха  bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 404
Пожелавам на всички безпроблемно раждане Peace Карина аз раждах във втора градска в София,там последния месец бременността ми я следеше др.Угрински много добър лекар.Раждах без екип и ми се паднаха др.Якуб др.Михов и младия др.Калев и тримата страшни професионалисти  много съм доволна и от отношението и от професионализма baby_neutral
За др. Алфред Якуб ли става въпрос? Ако е той, знам че е много добър. Той работеше във Варна.
Лили, пздравявам те за смелостта да родиш без избор на екип. Тук във Варна не е така. В АГ и Окръжна болница има 3 ма добри лекари и всички се избиват за тях. Но аз винаги съм казвала, че добрите специалисти са в София.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия