
Даваш ми много добри идеи за песничките и огледалото.
Играем със строителите, понякога строи, повече разваля, с кубчетата редим картинки, животни фигурки съм купила, от скоро кара коли и вика бууууу или бррррм. Друго любимо - на затворената тераса имам етажерка със зеленчуци разни и най-долу имах торба орехи, която той скъса и сега са просто изсипани вътре. Играе с тях от месеци вече, но от няколко дни си взема торбичка и започва да си я пълни с орехи
И после ги носи някъде и ги разхвърля

Също слага всякакви предмети на ухото и пак казва алииии
), слага си го на ухото и казва "ало". Как е разбрала, че тази цвъцка има връзка с говоренето по телефона, не знам! 
Моята си кава "ам-ам тита", за да не стават обърквания.
,ходим от 2м и нещо и още не съм намерила време,иначе правих содена питка и раздадох.Обаче нашият кръстник си дойде тази седмица и за 1 ден организирахме кръщене и се кръстихме Петък
.Диди беше много смешен-през цялото време искаше да ръфа солети и се плезеше отзад на бабите Препоръчани теми