Тони, успешно лечение и дано на Кати да не и е трудно.
Свито ми е на душичката цял ден и много ми се плаче. Знам причината, нищо не мога да направя, минало е. Освен да се нарева. Или да изям една торта след работа...
И двете Алечка
.
. Нейните и без това й омаляха
В Дружбенския Лидл има 2 от трите модела. Разбира се, най-готиният е свършил, ама така им се пада на мотлите като мен. В Изток няма, в Слатина има само от най-малките, на Ботевградско шосе - няма. Повече ме мързеше да обикалям.

Не бяхме в центъра, но то там разстоянията не са много големи. Ходехме си с детето да си се храним в центъра - в Старата лоза, а и в други. Имаше един Арт хотел на центъра, много интересен ми се стори. Обаче наистина някаква амнезия ме е налегнала

Препоръчани теми