Августовски бебета 2016

  • 31 253
  • 744
# 330
Честито БялМинзухар  newsm44
На най-добрата ми приятелка бебетата са с 1г. и 5 месеца разлика, като малката я роди август месец тази година Simple Smile)) Голям купон е, признава, че и е доста натоварено с две бебета, но е най-щастливата мама Simple Smile)) Пък и баткото е много грижовен, въпреки че не разбира още много, много какво се случва  Grinning Лека бременност ти пожелавам Simple Smile
Виж целия пост
# 331
Мами чхг е 20 600 от понеделник 13 800 и се удвоява на 78 часа, мн съм притеснена до петък как ще издържа малко надеждите ми намаляха Cry
Виж целия пост
# 332
Ая Ая, при толкова високи стойности, може да се удължи покачването. Ако имаш възможност, скокни някъде да ехограф днес или утре, за да не превърташ. Стискам палци!  Hug
Виж целия пост
# 333
Ая Ая, палчета и от нас!
Виж целия пост
# 334
Здравейте и от мен момичета Simple Smile включвам се и аз в групата. Преди около 10 дни разбрах, че съм бременна, а след днешния преглед се установи, че съм в 5 г.с. Пожелавам на всички ни леки и безпроблемни бременности  Simple Smile
Виж целия пост
# 335
Честито БялМинзухар!!! Grinning

Имам чувството,че след някой и друг месец
при теб ще е много весело Hug
Виж целия пост
# 336
Честито на новите чудни 2 чертички и всички успешни прегледи Hug
Мисля да изчакам до петък и ако нещо пак не и хареса или каже ,че е кухо яйце да отида при друг?
Има ли някоя мама от Варна да ми препоръча къде са с нова апаратура?
Виж целия пост
# 337
Здравейте, днес много сте писали. На мен пак ми се случи поредната простотия. Счупи ми се единствената пломба в устата ми. На мъдрец е от предната бременност. Зъболекарката се притеснява и ми сложи временна, но другата седмица пак ще ходя, според нея било хубаво да изчакаме да вляза в третия месец поне, то като цяло е за вадене тоя мъдрец май и не знам кое е по-разумно да се направи Sad
kremena, добре дошла  bouquet
Виж целия пост
# 338
Здравейте отново, честно казано и аз съм в стрес колко ще кача, на 33 съм, първа бременност ми е и нямам никакъв опит, след успешна инсеминация Simple Smile, имала съм хиперстимулация и ми се наду адски коремът и болки, сега съм по-добре, към 28.12 или 29.12 сме на преглед да чуем тонове, дано всичко е наред, а и да ми е спаднал уголемения яйчник още, защото притиска матката, стана дълго, съжелявам, успех на всички, много се радвам и аз като някои от вас съм август родена и два лъва вкъщи- леле-мале Laughing
Виж целия пост
# 339
* Miele*, към третия месец май започнах да се мажа, но нищо не помогна, цялата се нацепих, то си е до кожа най-вече.
kolejkata_t, аз по принцип нямам проблем с ходенето в тоалетна, но сега няколко дни имах, днес пък обратното, постоянно ходя и газове имам и съм много подута
ELLE, браво, много се радвам и аз мечтая за този момент да видя сърчицето, но ще си почакам до 28-ми и дано ги видя, че само някакви мисли ми се въртят   Rolling Eyes
monekka , вече въобще не вярвам на някакви бабини деветини, предния път по всички показатели такива трябваше да е момче, а си имам момиченце  Grinning
danchika, аз както писах с предната бременност бях даже с много повече килца от сега и съм секцио, но по медицински причини, даже много бързо се възстанових
plamsk, не е рано, моят ме извика точно на 7-я ден от закъснението и видяхме сакче, а на 28-ми ще ходя да видим сърце
И двамата с ММ още като се запознахме мечтаехме за 3 деца, още искам, но май финансите и пространството няма да ни позволят, казала съм му, ако се преместим в чужбина или спечелим от някъде пари, тогава трето Simple Smile, но първо живот и здраве, дано всичко да е наред и да има първо второ.
vili_t0, тихичко честито и добре дошла  bouquet
Аз пък съм много притеснена, но и първия път пак бях така. За кафето реших пак да не пия като първия път, за да не деля децата, колкто и да е странно, знам, че едно не вреди, но ще пия, само ако преритам много  Joy
БялМинзухар, браво за тупкащото сърчице  bouquet
Ая Ая, стискам палчета  Praynig
kiwi, добре дошла  bouquet
Виж целия пост
# 340
Мацки, утре сутринта съм на преглед. Стискайте палци всичко да е наред и силно се надявам да чуем сърчицето. Лека и спокойна вечер!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 341
Мацки, утре сутринта съм на преглед. Стискайте палци всичко да е наред и силно се надявам да чуем сърчицето. Лека и спокойна вечер!  Hug Hug Hug
Стискам палци  Hug
Виж целия пост
# 342
Мацки, утре сутринта съм на преглед. Стискайте палци всичко да е наред и силно се надявам да чуем сърчицето. Лека и спокойна вечер!  Hug Hug Hug
Стискам палци  Hug
Благодаря! Щях да споделям с вас, че си изтеглих едно приложение от андроид маркета, казва се AndroidБебе. Лично на мен ми допада - показва инфо в коя г.с. съм, има инфо и за развитието на бебока за всяка седмица и т.н.
Виж целия пост
# 343
kolejkata_t, стискам палци и аз за прегледа утре! Simple Smile
Виж целия пост
# 344
Добро утрооо и на мен да стискате палци,аз съм днес следобед  Rolling Eyes Kolejkata_t успееех :*
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия