Била, Пикадили, Метро, Фантастико, Триумф и др. - 9

  • 140 776
  • 739
# 45
някакъв кашкавал на 6 лв. килото (не съм го опитала, но все ще става за сандвичи),
Кашкавала ми хареса за моя изненада, мислех, че няма да става за нищо при тази цена.

Препоръчвам ти за месо фирма "Едрина" и "При Кирето" !
Едрината вече я отписах, не е това което беше, месото им стана като по суперите.
А къде се намира "При Кирето", намерих нещо за Железница във Фейсбук?

Ще има промоция на баварска кухня във фантастико, включително и готвено, пише, че може и да се опитва преди да купиш.  
https://web.facebook.com/BavarskaKuhnia/?fref=nf
Това май важи само за тези магазини:
Заповядайте в магазините на ФАНТАСТИКО в:
Младост 4, до бл. 405;
бул. Ал. С. Пушкин №64;
жк. Младост 2(до Бизнес парк);
Студентски град(ул. акад. Борис Стефанов №12);
Симеоновско шосе №87 А;
Драгалевци(бул. Черни връх №204);
кв. Дървеница(бул. Св. Климент Охридски № 15).



Разбрах, че и Пикадили в София ще ги намаляват, само в моловете щели да останат  Thinking
Виж целия пост
# 46
Хайде ако обичате, гледайте себе си и не ме учете какво да правя.
Щом съм решил, че ще консервирам месото, значи си имам причини и не виждам защо ми остроумничите.
Не се засягай, просто всеки споделя опит.
Както ти имаш причини да консервираш, така аз имам причини да не консервирам.
И да, когато е домашно заклано  и на сушеница става.
Минах през Фантастико, въпросното месо е от Испания, но купих доста промо неща./Фери 2бр.за 2.89лв/
"Едрина" - преди дни взех луканка и шпек "Бургас" - стават.
"При Кирето" - намира се на бул."Хр.Ботев"38, на самата спирка на трамвай 6, 1 посока
 гарата, работи и в събота до 18.00ч, което е удобно за мен.От две години съм редовен клиент на
Кирето и за сега по-добро предлагане и като разнообразие, не съм открила.Месото е българско, има
сертефикати по видове - от агнешко, свинско, телешко, пилешко + суб продукти.Винаги е заредено ,
не мирише, бързо обслужване, а до входа има и чудесна сергия с плодове и зеленчуци на добра цена.
"Мартина Комерс" е другата фирма, но предлагат само свинско месо и работят само до обяд.

 
Виж целия пост
# 47
И аз се нареждам за рецептата за консервите. Ние консервираме също- супер бързо и лесно е после и манджа да направиш,и само така за мезенце да си изкараш  Heart Eyes
Вчера напипахме супер намаление в кауфланд- кинетичен пясък 950гр от 25 и нещо на 5.69лв. Скъсва се да играе малката. Имаше и някакви разфасовки неонов такъв пак намалени на по 3лв и нещо,но бяха много малки като грамаж. Също така забърсахме и течен прах за пране Рейн за цветно на 1.45лв от 5 и нещо. Peace
Виж целия пост
# 48
 Peace Е, това са си попадения. Скоро не ни се е случвало, ама май и много ни мързи да изминаваме вечер по 50 метра до магазина. Като го откриха си беше голяма закачка, ходехме след 19 часа да видим какво ще намалят, ама вече ми дотежа.  newsm03
Виж целия пост
# 49
И ние не ходим вечер,че след работа сме гроги,всичко през деня купуваме. Simple Smile
Виж целия пост
# 50
Здравейте! Купихте ли си вече от Билла,възглавницата с точки DILIOS? Доволни или не чак толкова?Струва ли си парите?
Виж целия пост
# 51
Ще посъветвате ли един ерген, който трябва да организира събиране с хапване къде е най - добре да пазарува, че да не се разори. Отворен съм и за идеи за храната, която трябва хем да впечатли, хем да не изискава усилия. Simple Smile
Виж целия пост
# 52
Някой получил ли е брошурата на Била от четвъртък, да каже какво месо има на промоция?
Много ме дразнят, все в последния момент си качват брошурите онлайн.
Виж целия пост
# 53
Ще посъветвате ли един ерген, който трябва да организира събиране с хапване къде е най - добре да пазарува, че да не се разори. Отворен съм и за идеи за храната, която трябва хем да впечатли, хем да не изискава усилия. Simple Smile

Мисля, че за мръвки Кауфланд са най-добре, от гледна точка на това, че цените са добре и имат охладена витрина, където ще ти отрежат и нарежат от което, колкото искаш. Иначе ако ще се справиш сам с рязането, май клоня повече към Лидл по отношение цена-качество.
Взимаш 3-4-5, колкото прецениш вида колбас, 2-3 вида някакъв вид кашкавал/сирене , тази седмица ще има намалени багети от утре в Лидл, много са вкусни и си заслужават - купуваш няколко, нарязваш ги на шайби и т.н. и т.н. ....
Виж целия пост
# 54
В Била ще има свински врат с кост на 4,79 лв,свинско каре-7,49 лв,св.шницели-6.99 лв...............
Виж целия пост
# 55
Марго, много ти благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 56
Здравейте момичета  Simple Smile

В следващите три дни в Метро отново има кампания "Вземи 2 плати 1"
В случай, че някой от има желание, бих искала да си "разделим" по една прахосмукачка от стр. 8 и елхичка от стр. 9

http://broshura.bg/metro/view/metro-%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%88%D1% … BE-02-12-5#page=7
Виж целия пост
# 57
Здравейте момичета  Simple Smile

В следващите три дни в Метро отново има кампания "Вземи 2 плати 1"
В случай, че някой от има желание, бих искала да си "разделим" по една прахосмукачка от стр. 8 и елхичка от стр. 9

http://broshura.bg/metro/view/metro-%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%88%D1% … BE-02-12-5#page=7

Това за кой град?
Аз пък за голямо одеяло тип покривка за спалня да питам - има ли желаещи Simple Smile
Виж целия пост
# 58
Здравейте момичета  Simple Smile

В следващите три дни в Метро отново има кампания "Вземи 2 плати 1"
В случай, че някой от има желание, бих искала да си "разделим" по една прахосмукачка от стр. 8 и елхичка от стр. 9

http://broshura.bg/metro/view/metro-%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%88%D1% … BE-02-12-5#page=7

Това за кой град?
Аз пък за голямо одеяло тип покривка за спалня да питам - има ли желаещи Simple Smile

София.

Извинявам се за пропуска.
Виж целия пост
# 59
Здравейте момичета  Simple Smile

В следващите три дни в Метро отново има кампания "Вземи 2 плати 1"
В случай, че някой от има желание, бих искала да си "разделим" по една прахосмукачка от стр. 8 и елхичка от стр. 9

http://broshura.bg/metro/view/metro-%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%88%D1% … BE-02-12-5#page=7

Това за кой град?
Аз пък за голямо одеяло тип покривка за спалня да питам - има ли желаещи Simple Smile
Аз бих искала да разделя комплект "Зъболекар",ако има желаещи,разбира се Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия