Дискова херния - 12

  • 173 469
  • 742
# 375
Благодаря ви, Moonraker и Grizantema!
Виж целия пост
# 376
Никой ли не е ползвал болнични, след хоспитализация?!  newsm78
Дадоха ми 30дни, това е максимума  Peace
Виж целия пост
# 377
 Никой ли не е ползвал Дискус композитум за ветеринарна употреба? Понеже този за хора е спрян от производство и не знам може ли да се замести с ветеринарния Дискус? Някъде бях чела,че може.Някой ползвал ли го е? Съставките са почти същите,но ампулата е 5 мл,т.е. за 2 пъти.
Виж целия пост
# 378
Здравейте!
Преди 2 седмици си поръчах Дискус композитум от тук: http://bg-fitness.com/ Ампулите са от тези за хора по 2,2 мл.
Преди това направих поръчка в немския сайт, който е даден на първа страница на темата. И от двете места ми пристигнаха инжекциите. От немския сайт с голямо забавяне дойде поръчката.
Виж целия пост
# 379
Искам да попитам някой ползвал ли е препарата Артроксин за дискова херния и дали помага.
Виж целия пост
# 380
 Brunette,там имат само този с Калмията.А аз питам за този с 37-те съставки. Т.е. търся Дискус композитум с 37 съставки,а не Дискус композитум Н мит Калмиа.От този сайт ми казаха,че се произвежда само за ветеринарна употреба,но ставал и за хора.Но аз се страхувам все пак.Затова питам дали някой го е ползвал. Благодаря ти за отговора!
Виж целия пост
# 381
Здравейте! Аз направих консултация с двама ортопед травматолози относно болката в лявата тазобедрена става. Направиха ми рентген и заключението и на двамата е, че няма проблем там, най-вероятно проблемът е от кръста. Записах си час за ЯМР и консултация с неврохирург в Св. Марина Варна. Между рентгена на ставата и ЯМР ще минат около 2 седмици. А в началото на януари ми правиха снимка на зъб. Дали ще се получи голямо облъчване за организма? Искам да ви попитам и още нещо. Има ли проблем, когато правя ЯМР да съм с ускорен пулс? Питам, защото в последно време понякога ми се случва да имам сърцебиене и пулс 90-100. Може би от нервно напрежение или като страничен ефект от НСПВС.
Виж целия пост
# 382
Четейки, оставам с впечатлението, че повечето очакват и търсят някакво велико изцеление Simple Smile
Всъщност, едно от най-щадящите лечение е физио, и балнеотерапията, съчетана с кинезитерапия. Изисква се системност обаче, не веднъж на две години. Медикаменти - само в остър стадий. Неврохирурзите отричат носенето на колан, аз лично го препоръчвам на пациентите при продължително статично или динамично натоварване.
Виж целия пост
# 383
Здравейте! Аз направих консултация с двама ортопед травматолози относно болката в лявата тазобедрена става. Направиха ми рентген и заключението и на двамата е, че няма проблем там, най-вероятно проблемът е от кръста. Записах си час за ЯМР и консултация с неврохирург в Св. Марина Варна. Между рентгена на ставата и ЯМР ще минат около 2 седмици. А в началото на януари ми правиха снимка на зъб. Дали ще се получи голямо облъчване за организма? Искам да ви попитам и още нещо. Има ли проблем, когато правя ЯМР да съм с ускорен пулс? Питам, защото в последно време понякога ми се случва да имам сърцебиене и пулс 90-100. Може би от нервно напрежение или като страничен ефект от НСПВС.


Такава болка в лявата тазобедрена става и аз имах съвсем в самото начало,но с времето поне там отзвуча
Една такава стрелкаща и пулсираща,непостоянна.И също нищо не ми откриха на тазобедрената става.Проблема е от кръста.В Света Марина с доц.Енчев ли ще правиш консулт?
Виж целия пост
# 384
Да, с доц. Енчев. Говорих с него, каза ми да отида първо да ми напише кой отдел точно да изследвам.
И при мен беше стрелкаща болката, ставата беше "блокирана" както се изразиха физиотерапевтките /при движение ми причиняваше болка/. Почти отмина. Сега понякога имам  болки в кръста, горе между плешките, в същия крак/левия/ болка или изтръпване и изтръпване на малкия пръст на ръката. Общо взето се редуват Grinning
Виж целия пост
# 385
Да, с доц. Енчев. Говорих с него, каза ми да отида първо да ми напише кой отдел точно да изследвам.
И при мен беше стрелкаща болката, ставата беше "блокирана" както се изразиха физиотерапевтките /при движение ми причиняваше болка/. Почти отмина. Сега понякога имам  болки в кръста, горе между плешките, в същия крак/левия/ болка или изтръпване и изтръпване на малкия пръст на ръката. Общо взето се редуват Grinning

ЯМР ще покаже точно какво е,успех и дано не е за операция.
Виж целия пост
# 386
Благодаря ти Hug
Виж целия пост
# 387
Здравейте!
Записвам се и аз тук. Sad
Преди два дни минах на скенер, видяха се 3 протрузии, от L2, до L5, рентгеноложката ме пита какво съм работила, защото не било нормално да съм с такива увреждания, а невроложката каза, че такова чудо не била виждала. Tired
Две кризи съм имала досега. Първата преди 4 години, втората преди 3 месеца.
При втората бях също с блокирана става, десният крак ми беше в ужасно състояние. Не можех да стъпвам, мускулите ми се гърчеха в спазми, все едно ток минаваше през него. А за болките не искам да си спомням... Cry Cry Cry
И аз си мислех, че имам проблем с тазобедрената става, но всичко е било от кръста.
Добре, че имаме много добра лекарка в града, мануален терапевт, намести ме жената и ми просветна. После правих и физиотерапия.
Обаче сега много се отчаях с тези 3 хернии... ooooh!

Има ли някой от Пловдив да е правил озонотерапия тук?
Виж целия пост
# 388
Тя хернията се оправя само с операция.
Виж целия пост
# 389
Здравейте!
Записвам се и аз тук. Sad
Преди два дни минах на скенер, видяха се 3 протрузии, от L2, до L5, рентгеноложката ме пита какво съм работила, защото не било нормално да съм с такива увреждания, а невроложката каза, че такова чудо не била виждала. Tired
Две кризи съм имала досега. Първата преди 4 години, втората преди 3 месеца.
При втората бях също с блокирана става, десният крак ми беше в ужасно състояние. Не можех да стъпвам, мускулите ми се гърчеха в спазми, все едно ток минаваше през него. А за болките не искам да си спомням... Cry Cry Cry
И аз си мислех, че имам проблем с тазобедрената става, но всичко е било от кръста.
Добре, че имаме много добра лекарка в града, мануален терапевт, намести ме жената и ми просветна. После правих и физиотерапия.
Обаче сега много се отчаях с тези 3 хернии... ooooh!

Има ли някой от Пловдив да е правил озонотерапия тук?


Аз я правих при д-р Таня Дончева преди 3 години, много ми помогна.Може ли да кажеш името на мануалния терапевт?Аз си търся добър невролог, все не попадам на добър в тази област.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия